Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 23.04.2024 - 07:16:08   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

Telly spouští podzimní kampaň, na první tři měsíce nabízí největší balíček jen za 250 korun

  Autor: Telly , e-mail: info@telly.cz Přidané: 03.10.2022


Televizní operátor Telly spouští od října inovovanou reklamní kampaň. Ta vychází z konceptu představeného letos na jaře s hlavním sloganem „Dívejte se, jako by se nikdo nedíval!“ Pokračování dosud největší reklamní kampaně operátora Telly bude probíhat v televizních spotech a na internetu.


Cílem komunikace je, stejně jako letos na jaře, zvýšení povědomí o značce Telly jako o kvalitní alternativě k velkým televizním operátorům. Pod mottem: „Dívejte se, jako by se nikdo nedíval!“ cílí Telly na všechny, kteří si chtějí užít kvalitní televizní zábavu s moderními funkcemi a klidně se při jejím sledování trochu uvolnit.

„Podzimní kampaní navazujeme na úspěšnou jarní reklamní kampaň, ze které vycházíme i nyní. Stejné jsou i odměny pro nové i stávající klienty, včetně oblíbené akce s výrazně sníženou cenou za první tři měsíce,“ říká Jan Schöppel, marketingový ředitel Telly.

Reklamní kampaň, kterou Telly nasadí kromě online prostředí také do televizního vysílání, jako již tradičně připravila agentura Grizzlink. Počítá se s jejím nasazením také na sociálních sítích Facebook a Instagram.

Odměna pro nové zákazníky v rámci nové kampaně zůstává stejná: za pouhých 250 korun měsíčně získají největší balíček, který zahrnuje 121 televizních stanic, z nichž většina je vysílána v HD kvalitě. Samozřejmostí jsou pak smlouvy bez vázanosti a bez skrytých podmínek.

Stávající klienti mohou využít výhody věrnostního programu. Členem Telly klubu se může stát každý zákazník, který využívá jeden z Telly balíčků Malý, Střední, Velký nebo Sport. Členové klubu získávají dárky s logem Telly (trička, hrnečky apod.), mají slevu 20 procent na e-shopu Telly a mohou čerpat slevy u vybraných obchodních partnerů.


O Telly

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech Premier Sport 1 HD a Premier Sport 2 HD a na stanici Nova Sport 3 HD a Nova Sport 4 HD. Ty obsahují například fotbalovou Champions League UEFA, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, americkou NFL nebo zápasy UFC. Telly je také poskytovatelem pevného internetového připojení. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP a všechny daně, včetně daně z příjmu, odvádí v ČR.


Jan Schöppel, marketingový ředitel Telly, 3. 10. 2022


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
25.09.2022 • Cena za dabing pre JOJ Group
23.09.2022 • Tajemné detektivní drama Úsvit v režii Matěje Chlupáčka s Eliškou Křenkovou je dotočeno
15.09.2022 • Tisková zpráva z 14. zasedání RRTV, konaného dne 13. 9. 2022
01.09.2022 • Tisková zpráva z 13. zasedání RRTV, konaného dne 30. 8. 2022
11.08.2022 • Tisková zpráva z 12. zasedání Rady, konaného dne 9. 8. 2022
09.08.2022 • Táňa Pauhofová je Výnimočná Nikol. TV Markíza prináša nový komediálny krimiseriál

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist