Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 24.05.2024 - 15:08:55   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Platformy Warner Bros. Discovery přinášejí komplexní celosezonní pokrytí zimních sportů

  Autor: Media:list/Eurosport , e-mail: info@media-list.cz Přidané: 22.10.2022


Fanoušci v celé Evropě si budou moci vychutnat to nejlepší ze zimních sportů, protože všechny významné závody světových pohárů a mistrovství světa (s výjimkou Švýcarska) bude možné v sezoně 2022-23 sledovat v síti Warner Bros. Discovery Sports. Až 600 závodů a 3500 hodin zimních sportů, které budou v příštích šesti měsících vysílány na Eurosportu, v aplikacích Eurosportu a discovery+, umožní fanouškům přístup k nejkomplexnějšímu pokrytí a upevní postavení Warner Bros. Discovery jako Domova zimních sportů v Evropě.


Digitální platformy společnosti Warner Bros. Discovery včetně Eurosport.com poskytnou fanouškům možnost zažít sportovní dění živě i na vyžádání, a také si vychutnat špičkové analýzy od týmu expertů na zimní sporty. Pro zimní sportovní sezonu 2022-23 vybrala společnost Warner Bros. Discovery experty, kteří představí své názory na klíčové momenty v příslušných disciplínách a exkluzivně je po celou sezonu nabídnou fanouškům na lineárních a digitálních platformách.


Potvrzenými experty společnosti Warner Bros. Discovery Sports jsou:

– Martin Schmitt, skoky na lyžích, olympijský vítěz
– Tina Mazeová, alpské lyžování, dvojnásobná olympijská vítězka
– Justyna Kowalczyková, běh na lyžích, dvojnásobná olympijská vítězka


Sezona zimních sportů odstartuje úvodním kolem Světového poháru FIS v alpském lyžování v rakouském Söldenu, kde se jede obří slalom žen a mužů, zatímco sezona skoků na lyžích začíná 5. listopadu v polské Wisle.

V únoru a březnu se konají nejvýznamnější akce v kalendáři zimních sportů a fanoušci je mohou sledovat na platformách Warner Bros. Discovery Sports. Od 6. do 19. února 2023 se v Courchevelu a Meribelu ve Francii uskuteční Mistrovství světa v alpském lyžování a od 22. února do 5. března 2023 Mistrovství světa v klasickém lyžování v Planici ve Slovinsku.

Scott Young, SVP Content and Production at Warner Bros. Discovery Sports: „Máme bohatou historii vyprávění příběhů sportovců v zimních sportech a naše dědictví vysílání největších světových událostí po více než tři desetiletí znamená, že můžeme i nadále přitahovat největší hrdiny a bývalé hvězdy zimních svahů, které nám pomohou tyto příběhy oživit a prohloubit zážitky našich diváků.“

„V návaznosti na naši dosud nejúspěšnější sezonu zimních sportů, v níž jsme do všech nepřehlédnutelných okamžiků Zimních olympijských her zapojili rekordní počet diváků a nabídli největší výběr živých přenosů ze všech televizních společností v průběhu celé sezony, se těšíme, že budeme moci spojit náš bezkonkurenční rozsah, hluboké zkušenosti v oblasti zimních sportů a schopnost vyprávět příběhy, abychom fanouškům v celé Evropě odhalili sílu lyžování, skoků na lyžích, snowboardingu a všech dalších významných zimních disciplín.“

Společnost Warner Bros. Discovery Sports poprvé vysílala zimní sporty prostřednictvím Eurosportu v roce jeho vzniku (1989) a její pokračující přístup k celoročnímu vyprávění příběhů přispěl k rekordní sledovanosti letošních Zimních olympijských her v Pekingu. Platformy Warner Bros. Discovery navštívilo během ZOH v Pekingu na 50 trzích v Evropě více než 156 milionů diváků, kteří strávili více než miliardu minut streamováním na discovery+ a Eurosportu.


Michala Celárková, Media:list, 21. 10. 2022


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
25.10.2022 • Původní drama HBO ROD DRAKA se stalo vůbec nejsledovanějším titulem na HBO
17.10.2022 • Nejdražší auta historie? Německá „Kobra“, pocta slavnému konstruktérovi i „jachta“ se slunečníkem
16.10.2022 • Pojďte poznávat svět na Prima ZOOM!
14.10.2022 • Red Bull už jednou dosáhl na hranici vesmíru. Warner Bros. Discovery po letech odvypráví celý příběh
13.10.2022 • MS v dráhové cyklistice a UCI Track Champions League
12.10.2022 • Megastavba století, nová Alžbětinská dráha v Londýně na Viasat Explore

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist