Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 23.04.2024 - 06:25:17   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

TV JOJ je lídrom hlavného vysielacieho času, v programe má najsledovanejšie seriály na Slovensku

  Autor: TV JOJ , e-mail: info@joj.sk Přidané: 15.02.2023JOJ Group od začiatku tohto roka potvrdzuje svoje kvality, už druhý mesiac pokračuje vo vydarenej sezóne. V januárovom zhodnotení boli jej najúspešnejším stanicami TV JOJ, WAU a JOJ 24, z programov sú bezkonkurenčné seriály Iveta a Nemocnica.


Televízia JOJ bola v januári 2023 lídrom slovenského trhu v prime time v rámci univerzálneho publika, v priemernej sledovanosti za celý mesiac predbehla konkurenciu s 8,2 % ratingom a 19,0 % podielom. V čisto ženskej CS 12+ si trhové prvenstvo vyslúžila s 9,0 % sledovanosťou a 19,8 % podielom, v mužskej CS 12+ so 7,3 % ratingom a 18,1 % podielom. JOJ dominovala slovenskému trhu v hlavnom vysielacom čase aj v rámci obchodne mimoriadne atraktívnej cieľovej skupiny diváčok starších ako 35 rokov, v ktorej dosiahla priemernú mesačnú sledovanosť až 11,0 % a 19,8 % share.

Z tzv. menších staníc bola v januári trhovou jednotkou v celodennom priemere televízia WAU z portfólia JOJ Group, ktorá bola najsledovanejšou v publiku divákov starších ako 12 rokov s ratingom 0,7 % a mala takmer 4 % share.

V súboji spravodajských staníc viedla v prime time jednoznačne JOJ 24, a to v obchodnej (0,9 % share) aj v univerzálnej cieľovke (1,2 %).

V rebríčku najsledovanejších programov na trhu v januári súperili viaceré slovenské seriály a bezkonkurenčnými víťazmi a najväčšími miláčikmi slovenských divákov univerzálneho publika boli seriály televízie JOJ, ktoré v mesačných priemeroch prevalcovali konkurenciu.

Rekordný megahit Iveta bol na vrchole TOP programov vôbec, s najvyššou januárovou sledovanosťou pri svojom štarte, s konkrétne až 17,3 % a podielom vysoko nadpriemerným, až 34,4 %.

Druhým najsledovanejším seriálom prvého mesiaca bola Nemocnica. Mimoriadne obľúbený seriál na JOJke žne úspechy už štvrtú sezónu, v januári dosiahla najvyšší výkon s 21,9 % trhovým podielom a 9,7 % sledovanosťou.


Redakcia TV JOJ, 14. 2. 2023


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
17.02.2023 • Česko Slovensko má talent 2023 startuje casting
15.02.2023 • Symfonický orchester Slovenského rozhlasu pripravuje ďalší z Cyklu organových koncertov pod Pyramídou
10.02.2023 • Finále Super Bowl opět v přímém přenosu a s českým komentářem
10.02.2023 • Show Jana Krause – 15. 2. 2023
09.02.2023 • Fortuna liga štartuje už zajtra jarnú časť súťaže. V zápase mesiaca sa proti Dunajskej Strede postaví úradujúci šampión
06.02.2023 • Kto klame? Ona alebo on? Pondelkové večery na Markíze budú patriť podmanivému dramatickému seriálu Klamstvo

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist