Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 08.12.2023 - 21:21:43   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Internet a IPTV | Články
 

Big Brother to vidí. Jedinečná reality šou odštartuje už 13. novembra na Voyo

  Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 17.10.2023


Už o necelý mesiac otvorí Big Brother brány svojho domu a privíta 16 nových spolubývajúcich, ktorých bude sledovať pomocou 58 kamier 24 hodín 7 dní v týždni. O vylúčení jednotlivých súťažiacich rozhodnú diváci pomocou mobilnej aplikácie. Víťaz si odnesie rozprávkových 100 000 eur. Prvú časť novej generácie kultovej reality šou Big Brother Česko & Slovensko prinesie Voyo v pondelok 13. novembra 2023. Vždy o deň neskôr epizódy odvysiela TV Markíza a v soboty TV Doma. Spolubývajúci, ktorí v dome vydržia až do finále, strávia spoločne 9 týždňov, neminú ich ani vianočné sviatky.


„Formát Big Brother aktuálne prežíva hneď v niekoľkých teritóriách svoje znovuzrodenie a ideálne zapadá aj do profilácie našej streamovacej služby Voyo. Na český a slovenský trh prinášame úplne novú generáciu tohto unikátneho sociálneho experimentu, ktorý ponúkne nefalšované emócie, napätie i drámu. Veríme, že bude diváčky a divákov naša verzia tohto celosvetového reality hitu baviť,“ povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza a skupiny Nova.

Fanúšikovia reality šou uvidia dianie z domu každý deň. Unikátne budú sobotné priame prenosy, ktoré ponúknu udalosti v súvislostiach a najmä v nich na základe diváckeho hlasovania v špeciálnej aplikácii budú postupne vypadávať jednotliví súťažiaci. O vysťahovaní z domu budú rozhodovať výhradne diváci, avšak Big Brother má pri porušení pravidiel právo vylúčiť alebo spolubývajúceho nominovať na vylúčenie. Aplikácia bude tiež rozhodujúca pri voľbe víťaza vo finálnej epizóde.

„Víťazi Big Brother sú vždy volení samotnými divákmi. Všeobecne platí, že ide o veľmi silné osobnosti s rôznymi sociálnymi aj fyzickými zručnosťami, vďaka ktorým to dotiahnu až do konca hry. Rozhodujúce je vždy, ako majú spolubývajúci nastavené svoje hodnoty, ako ich prejavujú a obhajujú, aké majú stratégie a na základe toho potom diváci rozhodnú, kto si zaslúži vyhrať a odnesie si finančnú odmenu,“ hovorí kreatívna producentka Eva Krutáková.

Spolubývajúci v dome Big Brothera majú zakázaný akýkoľvek kontakt s vonkajším svetom. Súťažiaci počas svojho pobytu nikoho neuvidia ani nebudú počuť, dokonca od momentu, keď vstúpia do domu, neprídu vôbec do kontaktu ani s členmi štábu. Jediným spojením medzi svetom a spolubývajúcimi je Big Brother a jeho slovo je zákonom domu. Akékoľvek porušenie bude okamžite potrestané.

Reality šou Big Brother je jedinečný originálny formát. Ide o unikátny sociálny experiment, ktorý nemá vo svete obdobu. Umiestnením ľudí do izolovaného priestoru sa vytvára prostredie na vznik rôznych konfliktov a dramatických zvratov. Minulý rok bol pre šou Big Brother vôbec najsilnejším rokom s 33 sériami na 26 trhoch a stále je jedným z najväčších zábavných formátov produkovaným vo viac ako 40 krajinách po celom svete. Tento rok sa pridávajú ďalšie 4 územia a medzi nimi práve aj Česko a Slovensko.

Voyo je streamovacia služba, ktorú na Slovensku prevádzkuje skupina Markíza. Koncom roka 2020 prešla kompletným vizuálnym aj obsahovým reštartom. Odvtedy zaznamenáva výrazný nárast počtu predplatiteľov, aktuálne je ich na Slovensku a v Česku už viac než 570 000. Voyo zároveň patrí ku kľúčovým projektom digitálnej transformácie mediálnej skupiny CME na všetkých trhoch, kde pôsobí. Okrem obľúbených televíznych programov v predstihu ponúka používateľom prístup ku knižnici plnej filmov a seriálov z lokálnej i zahraničnej produkcie, populárnym športovým prenosom, či ďalšiemu prémiovému obsahu. Neustále prináša nové vylepšenia a funkcionality, pričom každý rok plánuje rozvíjať aj tvorbu exkluzívnych titulov.


Alexandra Hrušková, PR manažér, MARKÍZA - SLOVAKIA, 17. 10. 2023


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
10.10.2023 • Kolotoč NHL sa opäť naplno rozbieha. Hokejovú nálož nájdu diváci na Voyo a Dajto
20.09.2023 • Začala fotbalová Liga mistrů i Evropská liga, divákům nabídne desítky přímých přenosů
14.09.2023 • PROGRAMY CANAL+ Sport a CANAL+ Action nově v nabídce O2 TV
12.09.2023 • Televize O2 TV zahajuje revoluční model vysílání Tipsport extraligy. Všechny zápasy v přímých přenosech, posílená redakce a nový pořad
07.09.2023 • O2 TV Sport přichází s novou hokejovou show. Bomby na ledu nabídnou atraktivní hosty, zábavu a to nejlepší ze světa hokeje
09.08.2023 • Voyo prinesie ďalšie atraktívne zápasy kvalifikácie Európskej konferenčnej ligy a Ligy majstrov

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist