Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 26.05.2024 - 19:39:55   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Televizní stanice E! přináší blízký zážitek z 2024 Met Gala 2024

  Autor: TV Consulting/E! , e-mail: zvireci@tvconsulting.cz Přidané: 06.05.2024


Met Gala 2024 je v plném proudu. Se stanicí E! se budete již 6.května v New Yorku cítit jako celebrity na největší módní přehlídce. Tento rok je tématem “Garden of Time”. Oslava nové výstavy Metropolitního muzea umění s názvem “ Slleping Beauties: Reawakening Fashion”. Letošní Met Gala spolupředsedají Bad Bunny, Zendaya, Jennifer Lopez a Chris Hemsworth.


Nenechte si ujít E! Živě z červeného koberce: Met Gala 2024, v úterý 7. května od 22.00 hodin. Kamery stanice E! a její moderátoři umožní nahlédnout do módních střihů hvězd Met Gala, bude je sledovat cestou z hotelu Mark a hotelu Pierre, bude jim v patách, když budou vystupovat po schodech Met a při jejich rozhovorech s moderátorem Rossem Mathewsem se dozvíte spoustu zajímavých detailů.


Mezitím, reportérka Zuri Hall, modelka Lily Aldridge a módní expertka Zanna Roberts Rossi budou porotou večera. Připojí se k nim návrháři Christian Cowan či Christian Siriano. Svůj názor připojí take kadeřník Kim Kardashian Chris Appleton a podělí se o tajemství vlasové krásy.


Zatímco seznam hostů je přísně tajný, fanoušci budou mít příležitost zahlédnout hvězdy jako Kim Kardashian, Kendall Jenner, Beyoncé, Harry Styles, Rihanna, Cardi B, Billie Eilish či Zoë Kravitz.

Rihanna například ví, že je n ani vyvíjen talk, aby na please zářila jasně, jako diamant. Slíbila však, že to bude její dosud nejjemnější vzhled Met Gala. Jak sama řekla exkluzivně pro E!: “Letos přicházím jako komparzista”. “Přijdu na večeři”, dokonce zavtipkovala.


Ale bez ohledu na to, co si oblékne, určitě to bude skvělá květina na party v stylu “Garden of Time”

E! Živě z červeného koberce je v produkci Live Digital Entertainment pod dohledem producentů Eddie Delbridge, Madison Sinclair a Shaun Smith.

Sledujte E! Živě z červeného koberce: Met Gala 2024 v úterý 7. května od 22.00 hod. hodin pouze na stanici E!.


O NBCUniversal International Networks & Direct-to-Consumer

Jako jedno z předních světových zábavních portfolio dodává NBCUniversal International Networks & Direct-to-Consumer kvalitní obsah a silné značky do vice než 160 oblastí v Evropě, na Středním východě, v Africe, Latinské Americe, Asii a Tichomoří. Mezi jedinečné značky, které poskytují publiku po celém světě celou škálu zábavních zážitků patří UNIVERSAL TV, SYFY, E! Entertainment Television, 13TH STREET, DIVA, Studio Universal, Telemundo, Bravo a DreamWorks. Universal+ (hybridní lineární a nelineární služba) agreguje značky skupiny na přidružených platformách a nabízí předplatitelům živé program a širokou nabídku obsahu VOS, včetně premiér. Činnost NBCU zaměřená přímo na spotřebitele mimo USA zahrnuje i SVOD službu Hayu, která je dostupná ve 45 oblastech včetně Spojeného království, Kanady a v celé Evropě, Asii a Tichomoří.

NBCUniversal je jednou z předních světových mediálních a zábavních společností. Vytváříme prvotřídní obsah, který distribuujeme v rámci našeho portfolio filmu, televise a streamovacích služeb. Vlastníme a provozujeme zábavní a zpravodajské značky včetně NBC, NBC News, MSNBC, CNBC, NBC Sports, Telemundo, NBC Local Stations, Bravo, USA Network, Peacock. Vyrábíme a distribuujeme prvotřídní filmovou zábavu a program prostřednictvím Unviersal Filmed Entertainment Group a Unviersal Studio Group a prostřednictvím Universal Destinations & Experiences. NBCUniversal je dceřinnou společností Comcast Corporation.


Martina Zvířecí, Manažerka distribuce TV Consulting, zastoupení E! Entertainment Television v ČR a SK, 5. 5. 2024


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
02.05.2024 • Je tu první letošní Grand Tour. Giro d’Italia na Eurosportu odstartuje už o víkendu
02.05.2024 • Vaše oblíbená dokumentární podívaná na Prima ZOOM
30.04.2024 • Vědecká dobrodružství a fantazie: Kouzelné objevy na televizních obrazovkách
28.04.2024 • Vrhněte se do víru poznání a zábavy s Prima ZOOM!
19.04.2024 • Odboj - premiérový dokument na Viasat History
19.04.2024 • Lutych – Bastogne – Lutych: Tadej Pogačar, nebo Mathieu van der Poel?

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist