Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 13.07.2024 - 20:30:47   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

Nejnovější díl Mission: Impossible i Tlapkovou patrolu ve velkofilmu nabídne letošní Paramount MAX kino. Promítání bude jako vždy zdarma!

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 12.06.2024Čtyři čtvrteční večery na začátku prázdnin a čtyři čtvrteční večery na jejich konci budou letos v Centru Černý Most opět patřit filmům. Na travnaté ploše u hlavního vstupu totiž již 27. června odstartuje další ročník oblíbeného Paramount MAX kina.


Pro děti budou tentokrát připravena hned tři promítání, na oslavu konce školního roku bude již tradičně připraven i tematický zábavný program v duchu Tlapkové patroly ve filmu. Na své si přijdou i dospělí, kterým letošní program nabídne loňský hit Mission: Impossible Odplata – První část nebo nejnovější díl série Transformers: Probuzení monster. Malé i velké pak jistě pobaví Želvy Ninja: Mutantí chaos, ve kterém se loni na plátna vrátily kultovní kreslené postavičky.

Za promítáním letního kina stojí opět kanály Paramount Network a Prima MAX. Vstup na akci, kterou pořádá primácká agentura SOLOOTIONS, bude jako vždy pro všechny diváky zdarma.

Stejně jako v předchozích letech bude zahájení letošního ročníku patřit všem dětem. Nastávající konec školního roku oslavíme s těmi nejmenšími zábavným programem, který bude od 15.00 probíhat na travnaté ploše před hlavním vstupem nákupního centra, a to pod hlavičkou značky Nickelodeon. Připraveny budou nejrůznější skákací hrady, tematické tetovačky i maskoti z oblíbených dětských pořadů Tlapková patrola a SpongeBob. Po setmění, zhruba ve 21.00, se pak na plátně předvede právě Tlapková patrola ve filmu.

První červencový čtvrtek čeká Eddieho Murphyho nezapomenutelná Cesta do Ameriky, 11. července se bude muset tváří v tvář sám sobě podívat Will Smith v akčním dramatu Blíženec. Poslední červencové promítání pak bude opět patřit dětem, pro které je připraveno další dobrodružství z Adventure City – Tlapková patrola ve velkofilmu, která loni bořila návštěvnostní rekordy v kinech.

Po měsíční pauze se filmy na venkovní plátno vrátí ve velkém stylu 15. srpna s loňským hitem Mission: Impossible Odplata – První část v hlavní roli a akčním Tomem Cruisem. Následovat bude oblíbený Trosečník s Tomem Hanksem, kterého čeká boj o přežití na odlehlém ostrově. S prázdninami se 29. srpna budou děti moci rozloučit prostřednictvím další loňské novinky, ve které se na plátna kin vrátily legendární animované postavičky – dorazí Želvy Ninja: Mutantí chaos. Letošní ročník Paramount MAX kina pak zakončí první zářijový čtvrtek nejnovější díl série Transformers: Probuzení monster.

„Letní kino je pevnou součástí našeho eventového portfolia. Pro letošní, již osmý ročník máme připravených osm skvělých filmů, z nichž si vyberou všichni diváci, včetně těch nejmenších. Pro děti máme koneckonců opět připraven i zábavný program na oslavu konce školního roku,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a šéf agentury SOLOOTIONS.

„Jsem potěšen, že jsme už počtvrté partnery letního Paramount MAX kina. Každý rok připravujeme něco velkého a letos tomu nebude jinak. Promítneme dva trháky, které Paramount Pictures uvedlo do kin v roce 2023 – sedmou část série Mission: Impossible s podtitulem Odplata – První část, sedmou část série Transformers: Probuzení monster. Chybět samozřejmě nebudou ani klasické filmy jako Trosečník režiséra Stevena Spielberga a Cesta do Ameriky s Eddiem Murphym v hlavní roli. Letos navíc máme ještě více obsahu pro děti, a to dva filmy – Tlapková patrola a animovaný film Želvy Ninja: Mutantí chaos, který vyšel v roce 2023. Nemůžu se dočkat, až letní Paramount MAX kino 2024 otevře své brány a poskytne našim divákům skvělou zábavu,“ říká Viktor Hetyei, brand director společnosti Paramount Network Czech.

„Jsme rádi, že i letos budeme našim návštěvníkům moci nabídnout letní kino s jedinečnou atmosférou a již tradičně skvělým výběrem populárních kousků pro děti i dospělé. Nově se bude promítat přímo na travnatém prostoru poblíž hlavního vstupu do centra a věříme, že v této frekventované lokalitě, kde tradičně probíhají i další venkovní akce z našeho programu, přilákají filmy ještě více diváků,“ říká Lucie Kambová, marketingová manažerka Centra Černý Most, které je partnerem letního Paramount MAX kina a poskytuje pro něj venkovní prostory a zázemí.

Partnerem projektu je i letos multikino CineStar. „Paramount MAX kino je unikátní letní akce, která svým návštěvníkům kromě promítání nabízí vždy něco navíc, a nás tak velmi těší, že se na ní opět podílíme,“ doplňuje Tomáš Volt, marketingový ředitel CineStar.


Hana Růžičková, PR specialista, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 11. 6. 2024


Program letošního ročníku Paramount MAX kina:

  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
26.05.2024 • Tlačová informácia zo zasadnutia RPMS dňa 22. 5. 2024
23.05.2024 • RTVS prináša 9. abonentný koncert 95. koncertnej sezóny Symfonického orchestra Slovenského rozhlasu
17.05.2024 • Tisková zpráva ze 7. zasedání RRTV, konaného dne 14. 5. 2024
09.05.2024 • Kde sledovat MS v hokeji
08.05.2024 • Media Club i v dubnu zvítězil nad konkurencí. Diváci fandili lásce a kriminálkám
04.05.2024 • Šest rodáků. TV Brno 1 odvysílá příběh dvacátého století

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist