Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 13.07.2024 - 20:51:45   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Jak to vypadá uprostřed hurikánu? Nová série na Discovery Channel zve přímo do epicentra nejničivějších katastrof

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 10.07.2024


Napadlo by vás tváří v tvář smrtícímu hurikánu nebo pekelnému požáru vytáhnout telefon a celou katastrofu si natočit? Pokud ne, tak vězte, že mezi námi tací jsou – a jejich unikátní záběry, pořízené ve chvílích ničivých přírodních katastrof představí nová dokumentární série Epicentrum bouře (In the Eye of the Storm), která bude mít premiéru v neděli 14. července 2024 ve 22:00 hodin na Discovery Channel. Stanice tak zve diváky přímo do epicentra tragédií typu požárů na havajském Maui nebo hurikánu Ida.


Nová série přinese příběhy i očitá svědectví těch, kteří zažili epické přírodní katastrofy na vlastní kůži. Na kameru se jim přitom podařilo zachytit například devastující průběh hurikánu Ida, který v roce 2021 zdecimoval pobřeží amerického státu Louisiana, nebo ničivých požárů, které v roce 2023 zachvátily havajský ostrov Maui. Ať už jde o odvahu či pošetilost, díky jedincům, kteří zvedli telefon, aby svou zkušenost zdokumentovali, teď máme k dispozici unikátní audiovizuální záznamy.

„Epicentrum bouře plynule naváže na naše největší výroční programové schéma, Shark Week. Nová série s ním má společného hodně – hlavně to, že v něm vystupují ti, kteří jen o vlásek unikli smrti v konfrontaci se silami přírody,“ říká Howard Lee, prezident Discovery Networks. „Budeme svědky toho, jak lidé v reálném čase reagují v situacích, ve kterých se hraje o všechno. Díky těmto dosud nezveřejněným záběrům si můžeme udělat úplně nový obrázek o síle Matky přírody a lidské odvaze a odolnosti,“ dodává.

Každý díl sestává ze záběrů přírodních katastrof, které pořídili obyčejní lidé. Diváci uvidí únik před téměř jistou smrtí v podobě destruktivních tornád v Lewistonu ve státě Maine, děsivé snahy o útěk před superbouří derecho drancující státy Nebraska a Iowa, i zběsilý úprk k moři jako jedinou šanci přežití poté, co hurikán proměnil malý požár na Havaji v obrovské inferno.

Epicentrum bouře (In the Eye of the Storm) pro Discovery produkuje společnost Arrow Media. Série bude globálně dostupná i na streamovací platformě Max. V České republice a na Slovensku bude mít premiéru 14. července 2024 ve 22:00 hod. na Discovery Channel.


Karel Smetana, PR Specialist, Media:list, 9. 7. 2024


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
11.07.2024 • Olympijské legendy, národní hrdinové i inspirativní sportovci. Eurosport představil tým expertů pro Paříž 2024
10.07.2024 • České filmové trháky v červenci na FilmBoxu
09.07.2024 • Kdo nastoupí ve finále letošní Speedway of Nations? Rozhodnou úterní a středeční semifinále
07.07.2024 • Pojďte mrknout na Prima ZOOM
01.07.2024 • Zpátky do akce s partou z Heartlake City: Nová kapitola LEGO Friends je tu!
30.06.2024 • Odstartujte prázdniny s Prima ZOOM

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist