Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 13.07.2024 - 21:05:46   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

České filmové trháky v červenci na FilmBoxu

  Autor: SPI/FilmBox/Weber Shandwick , e-mail: info@spiintl.com Přidané: 10.07.2024Program FilmBox s potěšením oznamuje speciální červencový filmový maraton, během kterého nabídne výběr z nejlepších českých filmů. Připravte se na nezapomenutelné filmové večery plné emocí, humoru a napětí.


Středa 10. července: Dědictví aneb Kurvahošigutntág od 20:00 hod.

Oblíbená komedie Věry Chytilové s nezapomenutelným Bolkem Polívkou v hlavní roli Bohuše, který se ze dne na den stává dědicem velkého majetku a snaží se s novou situací vypořádat po svém.


Úterý 16. července: Bába z ledu od 17:50 hod.

Tento dojemný příběh o lásce a odpuštění připomíná, jak důležité je najít si svoje vlastní místo v životě. V hlavních rolích Zuzana Kronerová a Pavel Nový.


Pondělí 18. července: Nevinnost od 17:55 hod.

Dramatický příběh režírovaný Janem Hřebejkem vtáhne diváky do života úspěšného lékaře, jehož minulost nečekaně vyplouvá na povrch a ohrožuje vše, co dosud vybudoval.


Pondělí 22. července: Prvok, Šampón, Tečka a Karel od 20:00 hod.

Komedie Patrika Hartla o čtyřech kamarádech, kteří se rozhodnou splnit si svá dávná předsevzetí. Film plný humoru a životních pravd, který osloví každého diváka.


Středa 24. července: Dvojníci od 17:55 hod.

Zábavná komedie o záměně identit, kdy obyčejný muž zjistí, že má dvojníka žijícího naprosto odlišný život. Připravte se na řadu humorných situací a nečekaných zvratů. V hlavních rolích excelují Ondřej Sokol a Jakub Kohák.


Úterý 30. července: Teorie tygra od 17:50 hod.

Snímek v hlavní roli s Jiřím Bartoškou vypráví příběh muže, který se rozhodne vzít svůj život do vlastních rukou a postavit se za své štěstí. V dalších rolích mu skvěle sekundují Eliška Balzerová, Tatiana Dyková nebo Iva Janžurová.


Středa 31. července: Teroristka od 20:00 hod.

Napínavé drama s Ivou Janžurovou v hlavní roli učitelky v důchodu, která se postaví místnímu mafiánovi. Film stejně napínavý, jako plný humoru.


Připravte se na neopakovatelné filmové zážitky s FilmBoxem a užijte si léto plné těch nejlepších českých, ale také zahraničních filmů. Další novinky uváděné nejen na základní stanici FilmBox najdete na www.sledujfilmbox.cz, a to včetně online programu. Budeme rádi, když si i během léta vyhradíte chvilku na to, abyste se mohli podívat na vybraný film na jakémkoliv programu FilmBox.


O SPI/Filmbox International

SPI Internatinal/Filmbox je mediální společnost s celosvětovou působností, která poskytuje 35+ televizních stanic ve více než 50 zemích na šesti kontinentech. Portfolio kanálů SPI zahrnuje tematické a filmové kanály, které vysílají v Evropě, Turecku, na Středním východě, v Africe, tichomořské Asii, Austrálii, Latinské a Severní Americe.

Celosvětová televizní značka ve vlastnictví SPI/FILMBOX zahrnuje FilmBox, FilmBox Art House, FunBox UHD, DocuBox, FightBox, FashionBox, Fast&FunBox, Gametoon a 360TuneBox. Kromě televizních kanálů je SPI majoritním vlastníkem společnosti Kino Polska S. A. v Polsku, které také provozuje dva DTT kanály: Stopklatka TV a Zoom TV.

SPI/FILMBOX je průkopníkem inovativních, nových konceptů a technologií s knihovnou čítající na 6 tisíc titulů z celého světa. Zároveň je jedním z celosvětově největších vlastníků nativního obsahu ve formátu Ultra HD. SPI/FILMBOX využívá poslední technologie, které umožňují předplatitelům přístup k lineárnímu vysílání i video obsahu na vyžádání. To zahrnuje živé vysílání UHD programů a televizních kanálů na jakékoli zařízení připojené k internetu skrze přední světové streamingové služby a stejně tak i přes lokální OTT poskytovatele.

SPI International je vedoucím dodavatelem filmů pro kinosály a televizních programů na mezinárodním trhu již více než 25 let. Silné partnerství SPI s předními televizními studii a dodavateli licencovaného obsahu dovoluje nabízet opravdu působivý obsah se silným rozlišením a vysokou poptávkou. Více informací najdete na www.spiintl.com.

Marek Němec, Operative Director, PR agentura Weber Shandwick, 10. 7. 2024


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
11.07.2024 • Olympijské legendy, národní hrdinové i inspirativní sportovci. Eurosport představil tým expertů pro Paříž 2024
10.07.2024 • Jak to vypadá uprostřed hurikánu? Nová série na Discovery Channel zve přímo do epicentra nejničivějších katastrof
09.07.2024 • Kdo nastoupí ve finále letošní Speedway of Nations? Rozhodnou úterní a středeční semifinále
07.07.2024 • Pojďte mrknout na Prima ZOOM
01.07.2024 • Zpátky do akce s partou z Heartlake City: Nová kapitola LEGO Friends je tu!
30.06.2024 • Odstartujte prázdniny s Prima ZOOM

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist