Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 13.07.2024 - 20:42:58   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

UPC odpovídá – 17. část

  Autor: PR Press UPC ČR, a.s. , e-mail: zakaznicke.centrum@upc.cz Přidané: 29.04.2003


V samém závěru měsíce dubna je tu pro vás další, sedmnáctá část odpovědí na dotazy, směřujícímu ke kabelové společnosti UPC a její satelitní službě UPC Direct. Tiskový mluvčí dnes uvede, proč není na stanici Galaxie sport zvuk v originále, jaká je sleva na internet v kabelovce UPC, proč nejsou samostatné karty na UPC Direct a že jednání s Primou ještě stále nejsou ukončená. Nebudou chybět ani programové informace:


Proč nevysílá Galaxie sport přebírané zápasy s originálním komentářem v angličtině, např. NHL?
Protože jde o český sportovní kanál, který je určen českému divákovi. Proto se komentují česky i přenosy z jiných jazykových oblastí, např. španělské nebo italské. Podle vyjádření Galaxie sport není důvod tento systém měnit.

Objeví se někdy ve Vaší nabídce UPC Direct Prima?
Nikdy jsme zařazení Primy neohlašovali, pouze potvrzovali jednání o této možnosti. To stále probíhá – mohu jen říci, že nedávno opravdu pokročilo.

Koupil jsem ve výhodné slevě novou televizi. Přihlásil jsem si vaši kabelovou nabídku Klasik a technik mi řekl, že budu potřebovat ještě terminál. Přitom sousedé terminál nemají. Jak je to možné? Nechcete mi tahat peníze z kapsy?
Pravděpodobně jste si zakoupil přijímač, který není vybaven pásmem pro příjem kabelové televize, tzv. hyperbandem. Právě tyto typy přijímačů jsou často nabízeny za „výhodnou cenu“, i když se ve skutečnosti nevyplatí. Proto máme k dispozici a nabízíme právě terminál. Rozhodně na něm nevyděláváme. Můžete ho totiž mít oproti vratné záloze 600 Kč úplně zdarma – bez měsíčních poplatků. Těm, kteří také uvažují o koupi nového TV přijímače, mohu doporučit, aby kupovali televizi výhradně s hyperbandem.

Docela začínám oceňovat vaše přílohy k měsíčnímu vyúčtování. Čím nás zase hodláte překvapit?
Když se na vás usměje štěstí, budete si moci s tisícovkami dalších diváků zdarma otestovat zasílání osobního TV Programu emailem, případně SMSkou. Časování příjmu zpráv si budete moci nastavit sám. Osobní televizní program bude nastavován z následujících filmových, sportovních a dokumentárních kanálů: HBO, Galaxie sport, Eurosport, Spektrum, National Geographic a Discovery. Když se služba osvědčí, rozšíříme ji. Ale těch překvapení bude během příštích měsíců víc.

Nemůžu u nás v Táboře sehnat samostatnou UPC kartu, že prý nejsou. V prodejnách mi nabízejí kartu a přijímač, ale ten mám vlastní. Co to je za postup?
V současné době skutečně nastal určitý nedostatek samostatných přístupových karet, neboť počet zájemců o UPC Direct strmě roste. Nové karty byly již před časem objednány, nicméně dodací lhůta činí 6-8 týdnů a proto dochází k určitému zpoždění .Prodejcům tedy doporučujeme, aby nabídli zájemcům o samostatnou kartu celý přijímač. Nejde přitom o snahu vydělat něco navíc, neboť přijímače v současné době propůjčujeme zdarma. To zjistíte i na našich www. stránkách. Pravdou zůstává, že prodejci nemohou odebírat samotné karty z krabice s přijímačem, neboť jsou číselně spárovány. Navíc by na prodejně zůstaly přijímače bez karet a celý proces by se opakoval. Celá záležitost mě mrzí a omlouvám se za ni. Avšak věřím, že v době vyjití této odpovědi bude již situace lepší.

Na Discovery jsem zahlédla upoutávku s názvem World Birthday 2003, která byla plná malých dětí. O co půjde?
Pořad Světové narozeniny 2003 bude vysílán 26. května od 21 hodin. Pokryje 18 časových pásem jednoho dne a zachytí různé rodiny, které mají jedno společné – narodí se jim dítě. Půjde o země jako Afghánistán, Rusko, Jižní Afrika, Japonsko, Argentina, Indie, Severní Irsko a USA. Tento dvouhodinový dokument vám přiblíží nejen drama porodu, ale i svět a země a podmínky do kterých se konkrétní děti narodí.

Kdy lze čekat další vydání VH1 DIVAS na VH1 a kdo tam bude?
Každoroční speciál VH1 DIVAS se chystá na 31. května od 20 hodin a tentokrát bude zaměřen na duety. Pořadem bude provádět Queen Latifah a svá vystoupení již potvrdili Mary J. Blige, Chaka Khan anebo Jewel. S blížícím se datem se budou v upoutávkách objevovat další potvrzené hvězdy.

Velkou radost mi udělala skutečnost, že od dubna nejsou programy na Hallmarku již přerušovány upoutávkami a také to, že upoutávky na další pořady po skončení filmů nejsou již tak nadměrně hlasité. Mám Hallmark ráda, protože se jedná filmy kvalitní, bez přehnaného střílení a vražd, není to ani červená knihovna. Poděkujte jim za mě. Spokojená divačka B. K.
Vážená paní, nejprve jsem trochu váhal, zda Váš vzkaz zařadit, abych nebyl podezříván z reklamy, ale potěšil mě natolik, že si z toho nebudu nic dělat. Za Vaše krásná slova děkuji a s potěšením je zástupcům stanice Hallmark Channel vyřídím.

Dívám se na seriál Podvodníci na Reality TV. Nemá sice chybu, ale některé díly se už opakují…
Potěším vás. Nové díly podvodníků o nevěrných partnerech a podvodnících (připomínám všem, že se jedná jak o muže, tak o ženy!) poběží od května každý pátek.

Když si od vás koupím najednou internet a kabelovku, dostanu slevu?
Ano. Zaplatíte vstupní poplatek pouze 1,- Kč u obou produktů. U internetových služeb HOME a SPEED vám bude záloha za modem snížena na 500,- Kč. Dále budete mít po 6 měsíců od data uzavření smlouvy slevu 30% na kabelovou nabídku Klasik a také na 6 měsíců slevu 30% na internetovou nabídku Home nebo SPEED. Na tři měsíce získáte slevu 50% na HBO.


František Malina
Public Relations Director
UPC Česká republika, a. s.Doplnění redakce:

Přečetli jste si další, již sedmnácté pokračování odpovědí tiskového mluvčího UPC ČR, a.s., které exkluzivně poskytuje čtenářům serveru satCentrum a týdeníku Satelit-Parabola. Děkujeme p.Františkovi Malinovi za jeho odpovědi. V příštím pokračování může být třeba i odpověď na váš dotaz. Zeptat se můžete třeba hned teď, v diskusi pod tímto článkem. Všechny vaše otázky panu Malinovi předáme.

A ještě na úplný závěr: Zajímá vás, jaký je program kabelových televizí HBO, Spektrum a SuperMax na tento měsíc? A co budou dávat příští měsíc? Dozvědět se to můžete již dnes, pokud si na našem webu v sekci TV program stáhnete přehled pořadů uvedených stanic na měsíc duben i květen. Na stejném místě také pro vás přinášíme týdenní podrobné vysílací přehledy televizí Galaxie sport a metropolitní TV Praha a Hradec Králové.


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 29   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
25.04.2003 • Německé mistrovství cestovních vozů (DTM) na Galaxii sport
17.04.2003 • Galaxie sport bude vysílat přímý přenos závodu Formule 3000 [ 5 ]
17.04.2003 • Květen na HBO
07.04.2003 • Fotbal na Galaxii sport – přehled TV přenosů na duben [ 1 ]
01.04.2003 • Psali jsme na Apríla
Multichoice se vrací do ČR a SR
[ 26 ]
24.03.2003 • UPC odpovídá – 16. část [ 20 ]

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.


za obsah níže uvedených komentářů satCentrum nezodpovídá!
[ nejnovější komentáře jsou nahoře ]
1 / 2

  Sportovní kanal 

17.06.2003 20:55 • Jiří
Nehodláte zařadit nějaký nový sportovní kanál??????????????????????????Prosím vás
 
 
  Zkušenosti s provozem UPC 

17.06.2003 09:15 • Martin
Musím vyjádřit naprostou nespokojenost s UPC. Forma odpovědí p.Maliny mě nepřekvapuje, protože na stejné rétorice funguje celé UPC. Když odhlédnu od mizerné nabídky programů, přes neustálé výpadky signálu v lokalitě Žižkov, nekvalitní signál - stačí změřit výstup ze zásuvky a člověk se fakt nestačí divit, za co lze také vybírat peníze. Myslel jsem tedy, že využiji alespoň senzační připojení na Internet Mistral, bohužel jsem byl vyrozuměn pracovníky UPC, že v lokalitě Žižkov - v centru Prahy!!!!!!! - připojení není možné a výhledově nebude. Odpovíte mi na tyto podněty pane Malino? Jestliže ano, uveďte mi jediný!!!!! důvod, proč platit Vaší senzační kabelovou televizi?
 
 
  M*SC / Orginal Cards ???!!!! 

14.06.2003 15:45 • anonym
I Need ( 3 of each ) ORG. Digiturk & UPC / WIZJA cards (m*sc ???) for experimental use - Do You Have ??? Where can I get them ???

Thanks for your TIME,PATIENCE & HELP !!!!

Regards, Ferdie Lv !
 
 
  Môj príspevok 

03.06.2003 13:12 • Peter
Kedy bude 18. časť?
 
 
  Můj příspěvek 

07.05.2003 02:18 • tomas
No,ta muzika na TV O taky nic moc-lepší je Tango TV
 
 
  Extreme Sport 

06.05.2003 07:28 • Petr
Někdo dole se ptá ,”jak může někdo sledovat tento program?”(EXTREME SPORT)Já ho občas sleduji a syn neustále!Super kanál!
 
 
  Děsný UPC 

02.05.2003 15:56 • juzek
Pane Malino! Ty kostičky,to je nějaké kodování,proti nahrávání nebo žert.Ta kvalita HBO pohyby osob,nemaji nemoc,nějakou zpožděnku a trhavku nebo co!Jak proboha za toto muže někdo dát 350 Kč.V základu me zajimaji 4-5 kanalu a to s rozpadajícím obrazem to za bratru 550 KČ.Končíííííííííííííííím
 
 
  ste blahove ? 

01.05.2003 18:15 • dxmichael
Jen blaha , optimista a nekdo, kdo tomu vsemu vubec nerozumi, si muze myslet a verit UPC, ze spusti PRIMU, MARKYZU ,STV a BBC PRIME !!!!To je 5 programu ! Uz jen ten problem, kam by ty programy dali...!!! Lidi, nenechte ze sebe delat blazny ! At Malina keca co chce ! Kdyz se do sklinky vejdou 3dl, tak tam jen ztezi nalijete 1 litr !!!
 
 
  JSTE NA HOVNO 

01.05.2003 15:55 • Pan Nikdo
Myslím,že před 3 měsíci jste nám naznačovali,že spustíte k 1.5.2003 Primu,Markízu,STV a BBC prime na UPC direct.Říkali to i vaši telefonisté,na vašich servisních telefonních linkách.Opět to byly jen falešné sliby a lži.Proč se p.Malino pořád zaměřujete na otázky,které patří přímo na tv stanice (co bude na VH1 , jak bude vypadat předávání Oscara , co bude za porno fetiš na Privatu) a neřeknete nám konečně ,kdy tu vaší chudou česko-slovenskou nabídku televizních stanic rozšíříte !!! Docela by mě zajímalo ,kdo třeba sleduje úplně trapný kanál Extreme sport a pod.Proč mají třeba maďaři na UPC mnoho svých(místních) tv stanic a mi úplný nic.Rozšiřte nabídku nebo si opravdu myslím,že mnoho lidí už na ty vaše kanály s kostičkama a asi již 5 měsíců na Spektrum horizontálními pruhy,se totálně vybodne a ten váš monopolní uplink už nebude svými finančními příspěvky podporovat.(mimochodem - kdy už budou aktualizované www stránky UPC - na to taky kašlete)
 
 
  Galaxie a kvalita 

01.05.2003 14:10 • dxmichael
Lidi, vy to sned nechapete ?? Proc si ztezujete UPC za programovou napln GS ?? To je jako by ste si ztezovali provozovateli kina, ze na konci filmu zastrelili Schwarzenegra a ne Stalloneho !! Pochopte, ze UPC signal Galaxie prebira !!!

Ztezujte si u GalSport! Ja bych byl taky pro druhy zvukovy doprovod, jak je to bezne u jinych placenych sportovnich kanalu.Signal z Ameriky de stejne bud se zvukem ”stadion” , nebo i s angl. komentarem(ktery je mnohem emotivnejsi a zazivnejsi nez jakykoli jiny!!!! ), nebo dohromady! Neni problem aby si GS k tomu pridala svoje komentare a poskytla nam volitelnou zvukovou stopu v originale. A nechapu jak muze byt u GS tak hroznej zvuk kulisy divaku! Dyt to jen sumi...ale to sem nepatri :-)

A nejak zapominame mluvit o kosteckach. Halo, Malino, porad vysilate mozaiku, misto filmu !! Ale hlavne ze zodpovidate znovu na nesmyslne otazky k VH-1 a Discovery...ach jo...
 
 
  Galaxie 

01.05.2003 11:25 • Jirkas
Asi brečíte všichni na špatném hrobě,UPC vysílání pouze přebírá,takže požadavky na duální zvuk adresujte Galaxii!
 
 
  vyhovění všem 

30.04.2003 18:22 • Jaroslav H
Nejlepší by bylo, aby bylo vyhověno všem jak česky tak anglicky není problém to udělat nebo se pletu. Jinak jsem také pro komentování v angličtině mám na mysli přenosy z NHL, ale česky si to také vyslechnu. Tak vyhovte všem.
 
 
  Zvuková stopa u NHL 

30.04.2003 18:18 • Jiří P
V čem je problém, aby byla možnost u galaxie sport nabídnuta volba zvukové stopy v angličtině. Jsem také proto, aby se komentovalo anglicky. Komentátoři co to komentují u nás by to mohli komentovat česky a kdo chce tak by si to přepl na anglický komentář. Kolik by tato metoda stála?
 
 
  NHL na GS 

30.04.2003 18:10 • Jan O
NHL -anglicky to by byla bomba. Asi nám to neumožní, poněvadž je to český kanál. Proto se přimlouvám a prosím šikovné lidi z GS, aby nám to umožnili, alespoň jak to bylo možné u Sportu 1. Našim komentátorům bych to umožnil komentovat ze záznamu nebo naopak tj. LIVE česky, záznam anglicky, ale prosím Vás vyslyšte nás fandy a dejte to alespoň jednou anglicky. Děkuji (fanda do NHL)
 
 
  Můj příspěvek 

30.04.2003 18:03 • Zdeněk F
Také bych uvítal komentování přenosů z NHL na Galaxii sport anglicky. Pořád jsem nezažil tu atmosféru alespon jako diváci v hale v USA a Kanadě. Duální zvuk může být anglicky a kdo chce ať to poslouchá česky. Mohli by jste tohle provést na tomto sport. kanále?
 
 
  Komentování přenosů 

30.04.2003 17:57 • Petr K
Mám možnost sledovat NHL na přenosových kanálech a musím říci, že je to špičkové poslouchat ty americké komentátory. Chytám Galaxii Sport tam to bohužel chybí. Je mi to strašně líto je to nejlepší nanál v čR. Nemám nic proti českým a slovenským komentátorům, kteří komentují zápasy NHL na Galaxii Sport, ale anglicky je to pravé ořechové¨měli by jste myslet na ty co to chtějí s pozdravem a hodně štěstí ve vysílání.
 
 
  Můj příspěvek 

30.04.2003 17:50 • Tomáš Malík
Souhlasím s Milošem. Vždyť anglicky slyší tu atmosféru co je v hale a má z toho ten divák požitek, navíc slyší jak to američtí komentátoři prožívají a komentují co může být lepší.
 
 
  Jedině v angličtině. 

30.04.2003 17:45 • Miloš Skacel
Proč je Galaxie Sport tak benevolentní a nevyhoví některým ,,fandům´´ a nevysílá NHL anglicky. Proč u Premiere to jde a u nás ne. Sport 1 také nabízel prvotní zápasy v angličtině, pak poté česky. Proč Galaxie Sport nepřejde na tento systém. Mohou komentovat česky ze záznamu, originál ponechat v angličtině a přijdou si na své všichni.
 
 
  Kamilovi 

30.04.2003 15:01 • juzek
Kamile ta reakce patří Jirkovi K. nebo se pletu ?
 
 
  len tak naokraj ... 

30.04.2003 14:08 • mc
Spomínané PremiereSport má medzi zvukmi aj voľbu -stadion- teda úplne bez komentára, čisto zvuk zo štadióna. Niekedy je to lepšie ako s komentárom ...
 
 
Celkový počet komentářů: 29 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«12»>|


zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist