Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 26.05.2024 - 19:45:56   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

UPC odpovídá – 26. část

  Autor: PR Press UPC ČR, a.s. , e-mail: zakaznicke.centrum@upc.cz Přidané: 15.01.2004


Dostali jsme pro vás další odpovědi na dotazy, směřující ke kabelové společnosti UPC a její satelitní službě UPC Direct. Od podzimu odpovědi dělíme na technické, které si přečtete zde, na SAT info, zatímco programové otázky přesunujeme na TV info, který jsme od začátku září vytvořili pro články o terestrické, kabelové a DVB-T televizi.

Tímto se nyní web satCentrum očistil od příspěvků, které neměly těsnou návaznost na satelitní šíření signálu. Určitě jste tuto změnu zaregistrovali a věříme, že vám bude vyhovovat. Kdo si však bude chtít přečíst i odpovědi na programové otázky (těch je dnes oproti technickým třikrát více – 19!), má i nyní možnost - v současně publikovaném článku UPC odpovídá - 25. část. Doufáme, že jsme tak vyhověli všem diskutujícím, kteří na tomto webu nechtěli mít otázky k programu.

Ale nyní už předáváme slovo tiskovému mluvčímu společnosti UPC Česká republika, a.s., dr. Františkovi Malinovi:

Kam zmizel můj oblíbený kanál TCM, který každý večer po dětském programu Cartoon Network vysílal staré americké filmy? Místo něj je další hudební kanál, navíc maďarský. Nešlo by uvádět TCM po Minimaxu?

Bohužel nešlo. Dětské kanály vysílají zákonitě cca do osmi hodin večer, dokud mohou být dětmi sledovány. Jejich výrobci pak na večer přidávají dodatky určené věkově starším skupinám. U Cartoon Network to byly americké filmy, u Minimaxu je to hudba a u Fox Kids historická sportovní utkání. Tyto „dodatky“ jsou z obchodních a technických důvodů neoddělitelnou součástí hlavních dětských programů a jsou samostatně neprodejné. Takže nevysíláme-li Cartoon Network nemůžeme vysílat ani večerní TCM.


Proč z předvolby 37 zmizela zpravodajsko/zábavná stanice CNBC? V balíku zpravodajských kanálů byla společně s CNN určitě nejlepší a její zábavné show nemají konkurenci.

CNBC je volný kanál a není v placené nabídce UPC Direct. Proč zmizel z nabídky dostupné na příslušném satelitu Astra se mohu jen dohadovat. V nabídce naší kabelové televize je CNBC stále zařazen.


Co bráni nasazeni kanálů AXN, Romantica nebo Supermax na UPC Direct?

Chybí dohoda, respektive technické podmínky. SuperMax v našich sítích nešíříme a nepředpokládám, ze tak učiníme (dva dětské kanály v češtině s se ukazují jako dostatečné). Co se AXN týče zatím nedošlo k dohodě a dostupnost signálu Romantiky je pro naši satelitní platformu technicky a tím i ekonomicky komplikovaná.


V posledních dnech na mnoha TV kanálech neodpovídalo "programové info" Elektronického průvodce UPC Direct skutečně běžícímu programu. Jde o nějakou dočasnou chybu? K tomuto jevu dochází u HBO, HBO 2 nebo Eurosportu.

Ano, víme o tom a divákům se omlouváme. Šlo o potíže částečně technického rázu, které se čas od času objeví a částečně o aktuální programové změny, které příslušné pracoviště nezachytilo. V současné době by měly být tyto nedostatky napraveny.


Dětský kanál Minimax je na vašem satelitu volně přístupný. Jde o tzv “free TV channel”, za který se neplatí, nebo je součástí placené nabídky?

Samozřejmě jde o součást placené nabídky. Tento TV kanál má být na přelomu ledna a února zakódován.


Zvykl jsem si na sportovní záznamy na ESPN. Nicméně v poslední době začal tento program vysílat o dvě hodiny později. Je to nastálo?

Ano. Podle informace p. Veroniky Tamchynové, české zástupkyně Fox Kids bylo od 22.12.2003 prodlouženo vysílání dětského programu o další dvě hodiny. Fox Kids bude natrvalo vysílat od 6:00 do 21:00 hodin a teprve poté bude následovat vysílání sportovního kanálu ESPN. Nicméně od 21:00 od až do 24:00 hodin. Divákům se tak dostává dvě hodiny vysílání navíc.


dr.František Malina
Public Relations Director
UPC Česká republika, a. s.Doplnění redakce:

Přečetli jste si dvacáté šesté pokračování odpovědí tiskového mluvčího UPC ČR, a.s., které exkluzivně poskytuje čtenářům serveru satCentrum a týdeníku Satelit-Parabola. Děkujeme dr.Františkovi Malinovi za jeho odpovědi, oceňujeme, že je UPC ochotno takto každý měsíc komunikovat se čtenáři našeho webu, z nichž mnozí ani nejsou abonenty služby UPC Direct.

Možná jste si už všimli, že nyní připravujeme dvě „národní“ verze - UPC odpovídá a UPC Slovensko odpovedá. Podařilo se nám totiž obnovit spolupráci se společností UPC Slovensko. Nový tiskový mluvčí, pan Jaroslav Kollár již dvakrát zodpovídal dotazy slovenských satelitních a kabelových diváků. Protože se však jednalo o odpovědi zejména ke kabelové televizi a programu, rozhodli jsme se obě pokračování uveřejnit na specializovaném televizním webu. Pokud máte zájem - přečíst si je můžete zde: 1.část a nebo 2.část.

Proto se tedy nyní můžete ptát tiskových mluvčích obou společností – UPC ČR i UPC Slovensko - v diskusích pod oběma mutacemi bez jakýchkoliv omezení. Otázky v redakci roztřídíme a odešleme správným adresátům, jak do Prahy, tak i do Bratislavy.

A ještě na úplný závěr: Zajímá vás, jaký je program celé řady satelitních a kabelových televizí na tento měsíc? A co budou dávat příští měsíc? Dozvědět se to můžete již dnes, pokud si v sekciTV download stáhnete měsíční přehledy pořadů stanic: Animal Planet, AXN, Discovery Channel, HBO, HBO 2, Private Blue, Private Gold, Reality TV, Romantica, Spektrum, SuperMax a Travel. Na stejném místě také pro vás přinášíme týdenní podrobné vysílací přehledy dalších televizí: Eurosport, Hallmark, Galaxie sport a metropolitní TV Praha a Hradec Králové.


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 15   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
14.01.2004 • HBO chystá změny [ 6 ]
13.01.2004 • Vánoce potěšily Freeview
30.12.2003 • Fotbal na Galaxii sport – plán přenosů na leden
29.12.2003 • UPC zařazuje do své satelitní a kabelové televizní nabídky nový dětský televizní kanál Minimax [ 16 ]
23.12.2003 • Co se stalo s HBO2? [ 3 ]
18.12.2003 • Chystají se změny ve vlastnictví polských televizních stanic [ 2 ]

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.


za obsah níže uvedených komentářů satCentrum nezodpovídá!
[ nejnovější komentáře jsou nahoře ]
1 / 1

  DOTAZY: 

19.01.2004 17:18 • Milos
Pane Malina
pokud Vás to nebude obtěžovat, rád bych se optal na dva dotazy:
1. V rozhovoru tvrdíte, že „dva dětské kanály v češtině se ukazují jako dostatečné“. Můžete prosím specifikovat komu konkrétně se ukazují jako dostatečné? Minimax je podle mě pro děti přibližně ve věku 2 – 7 let, Fox Kids 5 – 10 let. Co nabízí UPC pro věkovou skupinu 10 – 15 roků? Nemyslíte si že SuperMax je přesně ten program, který by vyhovoval? Neustále se oháníte zkvalitňováním nabídky, ale mě jako zákazníkovi to tak nepřipadá.
2. Neuvažujete rozšířit nabídku rozhlasových stanic v kabelové síti pro oblast Brno? Dle mého názoru je nabídka na „kabelovku“ příliš chudá. Např. UPC ve Vídni nabízí v pásmu VKV 35 stanic. Proč tomu není i u nás?
 
 
  Tak to proste JE 

19.01.2004 10:53 • Betarisko
Odkedy padlo Easy Box tak UPC nema konkurenciu. Nemaju dovod zaradovat nove kanaly, hajzli jedny.
 
 
  V pondelok 26.1.2003 zverejnim ... 

19.01.2004 09:18 • satCentrum
V pondelok 26.1.2003 zverejnime vysledky ankety UPC spolocne so spustenim novej ankety. Dovod oneskorenia sme uviedli v Diskusii.
 
 
  Ty výsledky by mě taky zajímal ... 

19.01.2004 07:48 • anonym
Ty výsledky by mě taky zajímali.
 
 
  Na Malinu nemá cenu reagovat, ... 

18.01.2004 21:32 • Milan
Na Malinu nemá cenu reagovat, ten člověk říká polopravdy pololži, opravdu s tím člověkem se nemá cenu vůbec zabývat. To REDAKCE: Kdy vyhlásíte, pokud jsem to tady někde nepřehlédl, výsledky ankety na téma UPC, co si přejí klienti?
 
 
  kurvadrát 

17.01.2004 12:26 • Salute
Neřešte už tady nic a odhlašte UPC direct,UPC kabelovku a nepodporujte ty bolševiky!
Šetřej jen na českých divácích,protože jsme chudáci,kteří si jen uměj stěžovat a ráznej krok neprovedou.Maďaři to mají o 150 % lepší - nabídku ....atd
 
 
  26 díl srandy 

17.01.2004 07:22 • juzek
Že Vás baví ještě reagovat ? Vždyť je to 26 díl lhaní a vyhýbaní se důležitým věcem! to co píše Jirka.UPC ví mnohem líp než zákazníci co chtějí:-))) ! 26 díl srandy Vydržte v 50 díle bude možná konečně o kvalitě :-))))))))
 
 
  Minimax 

16.01.2004 22:29 • anonym
Stále se omílá Minimax, ale u nás na ostravsku po něm není ani památky. Psali o MusicBoxu,tzen se objevil na obrazovce jeden večer a hned druhý den se vráti "oblíbený a všemi žádaný TV5". Ptal jsem se na zákaznickém středisku (přímo formulářem na stránkách UPC) a odpovědi jsem se nedočkal. Je to jasné, v Praze mají a ostraváci - ti můžpu zalézt do svých dolů a držet hubu. Hlavně že UPC nesmrdí naše peníze.
 
 
  pro anonyma 

16.01.2004 18:51 • Jirka
Pro anonyma: já jsem jenom poukazoval na to bolševický ohánění se "všema" a "většinou".
 
 
  @jirka - asi čte diskuse kolem ... 

16.01.2004 18:17 • anonym
@jirka - asi čte diskuse kolem UPC. Ty asi ne.
Samozřejmě opět blbostu. Na SuperMax odpoví, že dva dětské programy stačí. Kdo si žádal MiniMax. Od začátku těchto UPC každý žádal SuperMax. Nemám na jeho osobu slov. A proč se nezmíní o nejčastějších dotazech - kvalita obrazu, přidání transpondérů. Teda aspoň jednoho. Je vidět, že o zákazníky nestojí, živý je kabelovka a internet - to jim stačí.
 
 
  Jak můžeš vědět, že to nikoho ... 

16.01.2004 08:33 • Jirka
Jak můžeš vědět, že to nikoho nezajímá? Ty znáš osobně všechny zákazníky?
 
 
  ale on odpovida na otazky kter ... 

16.01.2004 07:14 • ????
ale on odpovida na otazky ktere nikoho nezajimaji!!!!!!!!
 
 
  CNBC 

16.01.2004 07:12 • Jirka
...v některých městech ale CNBC je... Programové nabídky jsou odlišné v jednotlivých městech
 
 
  CNBC 

16.01.2004 07:07 • Petr
Rád bych opravil pana Malinu, CNBC v kabelové nabídce UPC v Ostravě není, takže nechápu proč lže.
 
 
  :-)))))))))))) 

15.01.2004 18:10 • juzek
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))) Omlouvám se mojí reakci !!! musel jsem reagovat
 
 
Celkový počet komentářů: 15 / zobrazují se: 1 ... 15

|<«1»>|


zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist