Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 26.05.2024 - 19:44:24   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

Marketing a PR televizních stanic CS film, CS mini, HOROR FILM a KINOSVĚT nově řídí František Malina

  Autor: ČS Filmová společnost , e-mail: info@csfilm.cz Přidané: 03.12.2013


Ředitelem pro marketing a public relations Československé filmové společnosti, která provozuje placené televizní stanice CS film, CS mini, HOROR FILM a volně přístupnou stanici KINOSVĚT, je od 1. prosince František Malina. Ten naposledy pracoval jako tiskový mluvčí Českého telekomunikačního úřadu a předtím jako ředitel public relations a tiskový mluvčí pro společnost UPC ČR. Ještě dříve působil jako tiskový mluvčí Ministerstva kultury ČR (ministři Pavel Tigrid a Jaromír Talíř).


„Získáváme známého, dlouholetého a zkušeného pracovníka v oblasti médií a elektronických komunikací. Ve své nové pozici bude, kromě plnění standardních úkolů pro CS film, CS mini a HOROR FILM, především dbát o postupný rozvoj televize dokumentárních filmů KINOSVĚT. Počítáme s jeho významnou účastí i v dalších chystaných projektech,“ vítá nástup nového spolupracovníka Leoš Pohl, jednatel a společně s Janem Jurkou majitel Československé filmové společnosti.

„CS film si za devět let na české a slovenské mediální scéně vydobyl více než pevnou pozici a také velkou diváckou oblibu díky svému důrazu kladenému na českou a slovenskou tvorbu. CS mini je u dětských diváků z téhož důvodu oblíben neméně. HOROR FILM je mezi placenými i volnými televizemi jediným svého druhu a KINOSVĚT odstartoval v březnu tohoto roku skutečně slibně. Československá filmová společnost je tak perspektivní domácí mediální firmou a práce pro ni je výzvou,“ komentuje svůj nástup František Malina.


CS film nabízí každou druhou hodinu celovečerní český nebo slovenský film. Opírá se o promyšleně a vyváženě namíchaný programový mix, kterým se nemůže pyšnit žádná podobná televize: filmová dramata, komedie, detektivní příběhy, perly ze zlatého fondu české kinematografie, obnovené premiéry filmů slavné české vlny šedesátých let, filmy na přání. Programová skladba je dále doplňována o Filmové noviny (denní aktuální denní zpravodajství ze světa filmu), o zapomenuté i věčně živé Filmové písničky, podvečerní okénko dětských animovaných filmů a také o filmy o filmu a filmové soutěže. Těší se dlouhodobě rostoucí oblibě, zvláště ve věkové skupině 35 až 64 let. Vysílá denně ve všech významných českých a slovenských kabelových, satelitních a IPTV televizních sítích.


CS mini je první ryze domácí televizní stanice určená především dětem od čtyř do čtrnácti let. Sledují ji ovšem i ti, kteří se chtějí otočit za svým mládím. CS mini totiž nabízí to nejlepší z české a slovenské dětské televizní a filmové tvorby uplynulých desetiletí. Je rovněž producentem a koproducentem řady nových dětských seriálů a pořadů. Za všechny lze připomenout seriály pro předškolní děti Paci, paci pacičky, Zpívej s námi či O modrém autíčku. Velkou popularitu si získala i výuková série Baby English. Vlajkovou loď pro tento rok pak představuje šestadvacetidílný animovaný seriál Staré pověsti české. Na 15 % diváků patří do skupiny 4–14 let. Velkou oblibu si ovšem získala i u dospělých ve věkové kategorii 35–54 let, kteří představují 47 % diváků. Ti CS mini sledují nejen společně, ale často i samostatně. Vysílá denně od 6:00 do 12:00 hod ve všech významných českých a slovenských kabelových, satelitních a IPTV televizních sítích.


HOROR FILM TV je jediná takto specializovaná televizní stanice v České republice a na Slovensku. Nabízí známé i méně známé filmy temného žánru, vždy tři až čtyři během večera. Nebrání se ovšem ani pochmurným filmům z oblasti fantasy a mystery. Vše doplňuje dokumenty, hudebními klipy a filmy o filmu. Vysílání začíná úderem půlnoci a pokračuje přes hodinu mezi vlkem a psem až do ranního kuropění o páté hodině. Horor film se těší mimořádné pozornosti silné a vyhraněné skupiny zájemců, většinou ve věku 18 až 34 let. HOROR FILM vysílá od února roku 2013, v češtině, denně od 00:00 hod. do 5:00 hod, ve všech významných českých a slovenských kabelových, satelitních a IPTV televizních sítích.


Televizní stanice dokumentárních filmů KINOSVĚT je určena všem zvídavým. Stejně jako jiné televizní stanice tohoto typu vysílá dokumenty různých žánrů a z různých koutů světa, avšak na rozdíl od nich nabízí rovněž dokumenty z oblasti novodobé české historie, kultury a umění. A jako jediná i české retro: protektorátní a poválečné období včetně padesátých a šedesátých let. A připomíná i velké domácí osobnosti. To proto, že pro cizí nelze zapomínat na domácí. V šesti stech hodinách premiér ročně věnovaných především přírodě, vesmíru, historii, zejména válečné, či cestování, se československá a později česká a slovenská stopa rozhodně neztratí. Televizní stanice KINOSVĚT vysílá od 1. března 2013 dvacet čtyři hodin denně v kabelových sítích UPC a dalších vybraných společností. Volně vysílá v Praze a Středočeském kraji (kanál č. 46) a na Mostecku (kanál 54). Kromě zvídavých všeho druhu se orientuje především na vysokoškoláky a středoškoláky ve věku 30 až 60 let.


Monika Kaslová, PR konzultantka Československé filmové společnosti


PhDr. František Malina je čtenářům serveru satCentrum velmi dobře znám. S redakcí našeho webu spolupracoval od samého počátku a měl zde i tři desítky příspěvků "UPC odpovídá". Dne 25. 11. 2011 odešel po 14 letech z postu Tiskového mluvčího a Ředitele PR společnosti UPC ČR, a.s., a od 2. 1. 2012 do posledního listopadu 2013 pak zastával funkci Tiskového mluvčího Českého telekomunikačního úřadu.

SatCentrum přeje dr. Malinovi hodně zdraví, sil a úspěchů na novém působišti, a budeme se těšit na další spolupráci.


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
25.10.2013 • Česko-slovenská kategorie cen MTV EMA´s 2013 má vítěze! Celeste Buckingham bude bojovat o další titul: Worldwide Act!
22.10.2013 • UPC DTH má medzi poskytovateľmi služieb satelitnej televízie najviac spokojných zákazníkov
21.10.2013 • Setkání TOP partnerů Skylinku v Humpolci v datech a číslech - II. část
20.10.2013 • Setkání TOP partnerů Skylinku v Humpolci v datech a číslech - I. část [ 1 ]
27.09.2013 • Sedmnácté podzimní setkání provozovatelů elektronických komunikací
05.09.2013 • DIGI Slovakia sa 1. septembra 2013 stala členom Skupiny Slovak Telekom

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist