Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 10:04:31   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

RÚ si obstaráva realizátora elektronických aukcií

  Autor: RÚ SK , e-mail: info@teleoff.gov.sk Přidané: 19.09.2014


Úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb (RÚ) si obstaráva skúseného realizátora elektronických aukcií na pridelenie frekvencií vo frekvenčných pásmach 1 800 MHz a 3 500 MHz za účelom poskytovania elektronických komunikačných služieb na celoplošnej úrovni. O frekvencie v týchto pásmach majú záujem mobilní operátori, resp. poskytovatelia širokopásmového prístupu k internetu.


Budúci realizátor aukcií musí mať za sebou aspoň jednu ukončenú dodávku služieb, ktorá sa týka poskytovania služieb elektronickej aukcie vo formáte CCA (Combinatorial Clock Auction) alebo SMRA (Simultaneous Multi-Round Ascending). Lehota na predkladanie ponúk uplynie 20.10.2014 o 10:00 hod.

Realizátor aukcií pripraví pre RÚ aukčný poriadok, zabezpečí elektronickú aukčnú platformu pre vykonanie aukcie, vykoná školenia účastníkov aukcie a zástupcov RÚ, zrealizuje aukcie a zostaví správy o ich výsledkoch. Ponuka a ďalšie doklady vo verejnom obstarávaní musia byť predložené v slovenskom jazyku alebo českom jazyku. Ak ponuku predkladá uchádzač so sídlom mimo územia Slovenskej republiky, musí predložiť doklady, ktorými preukazuje splnenie podmienok účasti vo verejnom obstarávaní v pôvodnom jazyku a súčasne predložiť preklad takýchto dokladov do štátneho jazyka, okrem dokladov predložených v českom jazyku.

Víťaz – budúci realizátor elektronických aukcií vzíde z elektronickej aukcie cez systém „AukciaAs“, v ktorej sa zúčastnia uchádzači, ktorých ponuka splnila podmienky účasti. Jediným kritériom na vyhodnotenie ponúk je najnižšia cena vrátane DPH. Po úvodnom vyhodnotení ponúk sa uskutoční elektronická aukcia, v ktorej budú mať uchádzači možnosť predkladať nové ceny za predmet zákazky upravené smerom nadol. Víťaznou ponukou sa stane ponuka, ktorá na základe umiestnenia v elektronickej aukcii bude vyhodnotená ako najlacnejšia. Záujemcovia nájdu viac informácií v oznámení o vyhlásení verejného obstarávania, ktoré bolo publikované vo Vestníku verejného obstarávania.

RÚ pripravuje výberové konania na pridelenie frekvencií v pásmach 1 800 MHz a 3 500 MHz. Dôvodom prípravy je uvoľnenie doteraz používaných frekvencií, resp. skončenie platnosti povolení. V minulom roku pôvodní držitelia povolení uvoľnili 2 x 8,8 MHz spojitého frekvenčného spektra v pásme 1 800 MHz a v auguste 2015 sa skončí platnosť dvoch povolení pásme 3 500 MHz, každé s prídelom 2 x 14 MHz, určených pre pevné prístupové siete.


V Bratislave 18. septembra 2014, Roman Vavro, hovorca, Úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb


Zkrácená adresa na tuto stránku: http://goo.gl/B2JNKk Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
06.10.2014 • Dnes zahajuje Be2Can – filmová přehlídka, která přináší to nejlepší z filmových festivalů z Berlína, Benátek a Cannes
19.09.2014 • Koprodukční snímek České televize Fair Play je v nominacích na Evropskou filmovou cenu
19.09.2014 • Za týden odstartuje již šestý ročník MFF Ostrava Kamera Oko
11.09.2014 • Unikátní mobilní studio TV Prima míří do Karlových Varů
11.09.2014 • ČT postaví nové studio v Brně. Zlevní o polovinu proti původnímu projektu
27.08.2014 • RÚ: Pozor na diaľkové uzamykanie vozidiel a garáží

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist