Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 21.05.2024 - 09:21:32   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Softwarové novinky | Články
 

UPC zdarma přidává ke své digitální televizi UPC Direct interaktivní televizní hry

  Autor: PR Press UPC ČR, a.s. , e-mail: zakaznicke.centrum@upc.cz Přidané: 13.10.2006


Praha, 13.10. 2006. Společnost UPC Česká republika v těchto dnech spouští pro zákazníky digitální satelitní televize UPC Direct novou službu - balíček interaktivních televizních her. Každý zákazník UPC Direct, který má k dispozici „stříbrný“ set-top box Philips DSR 4101 (UPC ho propůjčuje v rámci objednávky za symbolický jednorázový poplatek 1 Kč), je může okamžitě začít hrát, a to bezplatně a bez jakéhokoliv dalšího omezení. Balíček v současnosti obsahuje tři interaktivní logické hry – Sudoku, Honba za diamantem a Zamotaný traktor.

„Nezůstane ovšem jen u těchto tří her“, říká generální ředitel UPC Václav Bartoň, který současně slibuje že: „UPC Direct bude herní nabídku průběžně doplňovat“. Václav Bartoň v této souvislosti rovněž poukazuje na skutečnost, že UPC se tímto krokem zařazuje mezi první společnosti v České republice, které divákům nabízejí interaktivní služby - v jejím případě prostřednictvím digitální satelitní televize,

Sudoku, Honba za diamantem a Zamotaný traktor lze spustit pomocí dálkového ovladače. Do sekce Hry se dostává stisknutím tlačítka Guide (Průvodce), kde si zvolí možnost EPG (Elektronický programový průvodce - Electronic Program Guide) a následně sekci Hry. V ní si pak již vybírá herní nabídky.Pro nápovědu lze použít funkci “instructions”, “help” či tlačítko “i”.

V japonské logické hře Sudoku se vkládají čísla od 1 do 9 do 81 políček v 9 polích tak, aby se každé číslo v každé řadě a v každém poli objevilo jen jednou. Tato hra se dá hrát ve třech různých úrovních obtížnosti a každá úroveň obsahuje 100 různých variant.

Cílem dovednostní hry Honba za diamantem je sesbírat 5 diamantů. Agenti, které je třeba odstranit ze svých míst, tuto hru ještě více komplikují. V 50 variantách se hra stává stále složitější a také časově náročnější.

Logická hra Zamotaný traktor sestává ze 700 variant různé úrovně obtížnosti. Cílem je projet traktorem bránou na louku a vyhnout se přitom kravám a valníkům se slámou jedoucím po cestě.

Podrobný popis her lze nalézt v elektronickém programovém průvodci UPC Direct.


František Malina, tiskový mluvčí a ředitel PR


O UPC Direct:

Satelitní digitální televize UPC Direct umožňuje sledovat v digitální kvalitě vysílání více než 150 televizních a přibližně 50 rozhlasových stanic různých žánrů. Nabízí možnost změny vysílacího jazyka (duální systém), rodičovský zámek a služby Elektronického programového průvodce s informacemi o aktuálních i plánovaných vysílaných TV programech. Umožňuje přístup téměř ke všem českým kódovaným a ke všem veřejnoprávním a komerčním televizním kanálům šířeným terestricky, přičemž množství kódovaných televizních kanálů dabovaných do češtiny či slovenštiny se neustále rozšiřuje.

Kromě televizních stanic ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT Sport, Nova, Prima, Óčko a TOP TV nabízí i české vysílání televizních stanic jako jsou např. Film+ , Hallmark, Spektrum, Discovery Channel, TV Paprika, TV Deko, Club, Reality TT, Animal Planet, Jetix a Minimax, Sport1, Galaxie Sport, Eurosport. Zákazníci UPC Direct mají k dispozici i prémiové programy - filmové TV stanice HBO a Cinemax a programy pro dospělé Hustler TV a XXX Xtreme. Pro zájemce je dále k dispozici služba UPC Direct Plus, která nabízí akční TV kanál AXN, historický Viasat History, dětský animovaný TV kanál Boomerang, dobrodružný dokumentární Viasat Explorer, erotický kanál pro dospělé Blue Hustler, filmový TCM a kreslený Cartoon Network.

V nabídce UPC Direct jsou rovněž desítky sportovních, hudebních, dětských a vzdělávacích TV programů včetně množství programů německých, angloamerických a francouzských. jede např. o CNN, BBC Prime, National Geographic, Travel, KiKa, Real Madrid TV, MTV Europe, MTV 2, MTV Base, MTV Hits, VH1 Classics, Viva, Viva Plus, Sky News, BBC World, Euronews, Deutsche Welle, ZDF, RTL, PRO 7, SAT 1 VOX, RAI Uno, Deluxe Music apod. V nejbližší době pak programovou nabídku UPC Direct obohatí i filmový TV kanál MGM.


O Liberty Global:

Liberty Global, Inc. je vůdčí mezinárodní kabelovou společností provozující televizní a hlasové služby a přístup internetu. Spojuje své zákazníky se svetom zábavy, informací a komunikace. Společnost Liberty Global provozuje nejmodernější širokopásmové komunikační sítě, jejichž prostřednictvím obsluhuje přibližně 13 miliónů zákazníků v 17 zemích, především v Evropě, a dále v Japonsku, Chile a Austrálii. Aktivity společnosti Liberty Global Inc., rovněž zahrnují významné mediální a programové služby, jako jsou např. Jupiter TV v Japonsku a Chellomedia v Evropě.


O UPC ČR:

Společnost UPC Česká republika, a. s. je vedoucím provozovatelem kabelové televize, širokopásmového internetu a digitální satelitní televize, která poskytuje své služby v České republice. Na základě statistik společnosti k 31. březnu 2006 pokrývaly sítě UPC ČR přibližně 740 000 domů a sloužily 501000 domácnostem, z toho na 417 000 předplatitelům kabelové a satelitní televize a 84000 předplatitelům širokopásmového internetu.. UPC Česká republika, a. s. je konsolidovanou dceřinou společností Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB).

Společnost UPC přináší vedle programu běžných domácích televizí, a to ve špičkové technické kvalitě, mnoho specializovaných televizních kanálů, které jsou jinak nedostupné. Jde o filmové, česky mluvené, kanály HBO, HBO2, Cinemax a Hallmark, dokumentární televizní kanály Discovery, Spektrum či Animal Planet, zpravodajské televizní kanály CNN, BBC World Service, CNBC a TA 3, hudební kanály jako třeba MTV, česky mluvené sportovní kanály Eurosport a Galaxie sport, dětský televizní kanál Jetix (opět v češtině) nebo o Hustler TV, erotický kanál bez cenzury. Nabízí programy v němčině, angličtině, španělštině, ruštině, francouzštině, ale i třeba v polštině. Společnost UPC zdarma poskytuje ke kabelové televizi i zásuvku pro kvalitní příjem nejrozšířenějších rozhlasových stanic.

V září roku 2000 uvedla společnost UPC. na český trh službu UPC Direct. Jde o satelitní vysílání placených programů kabelové televize a řady volných satelitních televizních kanálů v digitální kvalitě. Služba UPC Direct má, a to bez výjimky, dosah po celém území republiky. Proto se také o UPC Direct říká, že je to „kabelová televize bez kabelu“. Signál je šířen ze satelitu Astra a zákazník může sledovat okolo stovky televizních programů, z nichž řada je shodných s nabídkou kabelové televize. UPC Direct disponuje elektronickým programovým průvodcem, který nabízí: podrobné informace o obsahu vysílaných pořadů i na několik dní dopředu, informace, zda příslušný pořad má titulky, či zda vysílá v tzv. „duálu“ a volbu původní nebo dabované zvukové verze, výřezy na obrazovce, v nichž lze zjistit co běží na jiných TV kanálech, než na tom, který divák právě sleduje, nastavení formátu obrazu, jednoduché přepínání z televize na rádio a opačně, „zámek“ na ty kanály a pořady, které je třeba zabezpečit proti sledování dětským divákem, informace o samotném přijímači, síti a přístupové kartě.

Oblíbenými a stále populárnějšími službami UPC jsou UPC vysokorychlostní internet a Telefon UPC.


PR Press UPC ČR, a.s., 13.10.2006


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 17   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
16.10.2006 • Galaxie sport dostupná i na kartách diGITALlink
10.10.2006 • Galaxie sport bude dostupná i na přístupové karty DiGITALlink [ 7 ]
27.09.2006 • Nová služba - registrace karty diGITALlink na 3 roky
12.09.2006 • Technická novinka ve vysílání zápasů v kopané na obrazovce ČT [ 1 ]
18.08.2006 • TV Joj chce začít kódovat svůj signál [ 29 ]
16.08.2006 • Začala výměna kompresní technologie Slovak linku [ 20 ]

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.


za obsah níže uvedených komentářů satCentrum nezodpovídá!
[ nejnovější komentáře jsou nahoře ]
1 / 1

  klymova@seznam.cz 

02.12.2007 17:53 • neregistrovaný
Prosím o zdělení,zdali budete též vysílat program,cinema,jako druhý program Novy děkuji Klimová.
 
 
  Disney channel 

23.07.2007 16:06 • Linus
Bude mozne aby UPC melo i Disney channel? Jinak ten napad s hrama je super!
 
 
  ??? 

09.11.2006 21:55 • anonym
Na akých frekvenciach z UPC- idú napr. uvedené nemecké kanály- Kika, ZDF, -adď. ... ???? taliansky RAI UNO ??? a ďaľšie uvedené?
Vie to niekto?
Prečo to neuvedie redakcia web stranky- satcentrum ???
 
 
  At si hry strčej někam zatu ce ... 

16.10.2006 15:50 • anonym
At si hry strčej někam zatu cenu,fakt srandáci!!
 
 
  Kdyby radši UPC místo trapných ... 

15.10.2006 19:07 • martin
Kdyby radši UPC místo trapných her na set-top-boxu aspoň trochu zlevnilo. 3x víc než je cena DIGI TV, 2x víc než je cena O2TV, blížící se DVB-T a UPC se svými cenami za službu Direct jako by se jí to netýkalo. Před časem jsem po pěti letech musel UPC Direct zrušit, teď uvažuji o návratu k PAY TV, ale za současných cenových relací to k UPC nebude, na hry, které jsou dnes běžnou výbavou set-top-boxů mi nenalákáte, na výraznou slevu za cenu služby ano! DIGI TV má spoustu dětských nemocí, o tom jak dlouho se čeká na zavedení služby ani nemluvě, ale pokud udrží cenu dá se o nich uvažovat. O něco dražší je O2TV, která krom PAY-TV nabízí videotéku, TV archiv, na jejich set-top-boxu jde MPEG2 i MPEG4 a bude umět chytat i DVB-T, opět něco víc proti UPC. Přemýšlejte v UPC, netvrdím, že ceny DIGI TV jsou trvale udržitelné, ale vaše ceny vyšší než na západě také ne, s těma hrama mám spíše pocit, že si z nás děláte srandu. Co uvažovat třeba o menších balíčcích? Např. Film1: Hallmark, MGM, Film+, Filmbox, NonstopKino, CS Film, Film2: HBO, HBO2, Cinemax1, Cinemax2, Děti: Cartoon network, A+, Minimax, Jetix, Boomerang, Sport: Eurosport, Eurosport2, Sport1, ČT4-sport, Galaxie-sport, Hudba: Óčko, Musicbox SK, MTV, VH1, Dokumenty: Animal plan., Discovery, Spektrum, National Geogr., Viasat History, apod.? Nestálo by za to místo hloupých her udělat kromě stávajících nabídek Rodina, Plus, HBO maxpac a porna i více levnějších tematických balíčků případně přes vás umožnit i abonenci jednotlivých programů? Proč musím platit za TV Deko, Club, TV Papriku a Minimax kvůli tomu abych měl třeba Spektrum a český Eurosport??? Není to postavené na hlavu? Tahle podobná výtka je směřována i k DIGI TV a O2TV. Není už čas aby už fungovala možnost abonovat si jednotlivé programy a pořady a lákat na slevy při objednání programového balíčku? Možná by to stálo za zamyšlení !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
  hry 

14.10.2006 21:08 • zack
Zajímá mě, proč jsou zvýhodněni zákazníci, kteří mají k dispozici Philips DSR 4101před těmi, co mají k dispozici DSX 6010.
Platíme přece všichni stejně.


 
 
  Odrovnanie konkurencie UPC nevyslo 

14.10.2006 20:16 • Vlado
SATRO moze vysielat dalej. UPC klapli zuby naprazdno:
http://medialne.etrend.sk/bleskove_spr avy/flash.php?flash=2402
HAHAHA, ale tie "interaktivne hry" by ma skutocne presvedcili platit UPC nehorazne peniaze za kablovku... :-D
 
 
  UPC Direct end 

14.10.2006 18:06 • up
krach sa blíži...
 
 
  a to já si chtěl koupit Playst ... 

14.10.2006 16:14 • anonym
a to já si chtěl koupit Playstation 3?!?;o)
 
 
  váááááu sudoku, no ja to assi ... 

14.10.2006 15:36 • anonym
váááááu sudoku, no ja to assi nerozchodiiiim, uuuzaaaasne, uz aj si odhlasujem digi!!!
 
 
  Ešte že existuje aj iné UPC. 

14.10.2006 11:23 • fuuiuzio
Je vidieť že v UPC direct si nevidia do huby, tak píšu takéto bludy.
 
 
  Bezva humor :)) ... 

14.10.2006 11:20 • anonym
Bezva humor :))
 
 
  usměvné 

14.10.2006 09:18 • juzek
po ránu jsem se rozveselil. Víc takových článků , spravil mi opravdu náladu :o))))))))))))
 
 
  Intereaktivita 

13.10.2006 20:21 • sdgffdgf
by mala mať spatnu odozvu do siete cez niejaký vysielač, ale Philips je len akýsi tuctový prijímač. Opravte ma ak sa tu píše o inteaktívnych hrách bez interaktivity.
 
 
  no to toho přidaly 

13.10.2006 13:45 • renault
tak to se za ty prachy vyplatí,místo snížení ceny nabídnou hry pro děti, ať žije konkurence (digi tv)
 
 
  Hurá to je radosti.Na recvieru ... 

13.10.2006 12:45 • Mirda
Hurá to je radosti.Na recvieru od Digi Tv sjou 4hry a nikdo kolem toho žádnou reklamu nedělá.
 
 
  a co takhle jako v polsku prid ... 

13.10.2006 12:08 • nasranej
a co takhle jako v polsku pridat DISNEY CHANNEL? pracujou v tom UPC vubec lidi? jak je mozny, ze nekdo chce, aby mu ostatni platili a pri tom na ne sere...
 
 
Celkový počet komentářů: 17 / zobrazují se: 1 ... 17

|<«1»>|


zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist