Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 20.06.2018 - 18:58:18     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Český otec Fura oslavil 70. narozeniny, vinařství JohannW hostilo rekordní počet „boyardistů“

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 13.08.2017


Takovou smršť soutěžících z Pevnosti Boyard třebívlické vinařství JohannW v Ústeckém kraji ještě nezažilo. Televize Prima začne druhou řadu legendární soutěže vysílat už v sobotu 2. září ve 20.15. Těsně předtím ve vinařství oslavili novou sezónu dobyvatelé Pevnosti. Nemohl chybět ani český otec Fura, moderátor Jan Rosák. Ten ve vinařství oslavil v předstihu své životní jubileum, 70. narozeniny.


„Pevnost Boyard – ta budova sama o sobě vás úplně omámí. Když se řekne genius loci, tak na tuhle budovu se to hodí naprosto beze zbytku. Už když se k ní blížíte lodí, protože jinak se tam dostat nelze, tak nevím, jak ostatním, ale mně vstávaly chlupy vzrušením po těle. Já jsem byl úplně v tranzu. A když jsem tam vkročil, řekl jsem si: Aha, teď jsem tady,“ směje se Jan Rosák.

„Pro naše vinařství je samozřejmě velkou ctí, že zde můžeme přivítat otce Furu a ty, kteří soutěž Pevnost Boyard přežili. Asi není nikdo z mé generace, kdo by tuto soutěž neznal a znají ji už i naše děti. Ale pravdou je, že i při pěstování vína se dá zažít celá řada dobrodružství,“ říká se smíchem majitel vinařství JohannW Jan Dienstl.

Herečka Ivana Jirešová, herec a zpěvák Michael Foret, herec Antonín Duchoslav, zpěvák Ondřej Ruml, Anife Vyskočilová, zpěvačka Martina Bárta, bloggerka Nikol Moravcová a nechyběl ani letošní dobyvatel Pevnosti Boyard a moderátor TOP STARu na Primě Petr Vágner. Nemohl chybět ani moderátor Jan Rosák, který je pro české diváky známý jako otec Fura a v předstihu zde oslavil 70. narozeniny.

„Když jsem sledoval první řadu a některé kolegy, tak jsem si říkal, že to je brnkačka, ale ono to tak úplně není. I když jsme měli všechno nastudované, tak to ve finále šlo stranou a člověk se musel zapojit sám. Čekal jsem, že dostanu nějakou výkonnostní disciplínu, a oni mi dali šváby. Bohužel mi předtím nedorazil kufr, a tak jsem neměl náhradní oblečení a šel jsem soutěžit ve sportovním na ostro. A když na mě pak sypali brouky, tak jsem vydržel do chvíle, než jsem na intimních partiích cítil, jak to tam všechno leze. To bylo nejhorší,“ prozradil moderátor TOP STARu Petr Vágner.

Loňský první ročník soutěžících Pevnosti Boyard reprezentoval herec a zpěvák Václav Noid Bárta, moderátor TOP STARu Mirek Šimůnek nebo horolezec Radek Jaroš, který zdolal jako první Čech všech 14 světových osmitisícovek.

„Pro mě bylo nejhorší potápění v oceánu. Ze začátku, když všechno šlo, tak to bylo ok. Ale ve chvíli, kdy se mi přestalo dařit, tak panika začala gradovat, najednou jsem si uvědomila, že je v moři tma a hrozná zima a že mám jen malý prostor, kde se můžu nadechnout. Nikdo tam se mnou nebyl, takže mě ani nemohl uklidnit, tu situaci jsem musela zvládnout sama,“ řekla herečka Ivana Jirešová.

Jaká bude letošní druhá řada Pevnosti Boyard? Uvidíte už od 2. září každou sobotu ve 20.15 na Primě.


Jana Mrákotová, vedoucí lifestylového PR, FTV Prima


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
14.08.2017 • Londýnské MS v atletice přilákalo k obrazovkám téměř 3 miliony diváků
14.08.2017 • RTVS naďalej s najobjektívnejším spravodajstvom
13.08.2017 • Show Jana Krause – 16. 8. 2017
12.08.2017 • Jimi Hendrix, Janis Joplin, Santana nebo The Who v režisérském střihu dokumentu Woodstock dnes na ČT art
12.08.2017 • Pivo jako zachránce
11.08.2017 • Průmyslová revoluce na vlastní kůži - druhá řada dokureality Dovolená ve starých časech

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist