Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 23.01.2019 - 12:36:41     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Internet a IPTV | Články
 

DIGI TV v nové akci snižuje cenu televize přes internet

  Autor: DIGI TV , e-mail: info@cz.digi.tv Přidané: 02.02.2018


Od čtvrtka 1. února 2018 snižuje televizní operátor DIGI TV cenu televize přes internet. V rámci slevové akce ji zákazníkům nabízí o 50 Kč měsíčně levněji. ZÁKLADNÍ balíček i balíček MAXI tak budou nově stát stejně jako satelitní DIGI TV. ZÁKLADNÍ balíček televize přes internet se 74 programy, z nichž je 31 v HD kvalitě, si nově zákazníci pořídí jen za 299 Kč měsíčně.


Balíček MAXI se 103 televizními kanály, ze kterých je 43 v HD rozlišení, pak za 799 Kč měsíčně. Aktuální slevová akce DIGI TV na televizi přes internet platí do odvolání. Podmínkou je uzavření smlouvy na 2 roky a výhodná cena se vztahuje na celé dvouleté období.

„Vyhlášením slevy na televizi přes internet jsme dorovnali ceny DIGI TV pro všechny zákazníky. Každý ze způsobů příjmu má své výhody a když je cena obou služeb stejná, zákazníci se nově mohou rozhodovat jen podle svých preferencí,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI TV, a doplňuje: „Možnou – a mezi našimi zákazníky velmi oblíbenou variantou – je využívat obě služby současně a čerpat jejich výhody na maximum. K satelitní televizi si lze velmi snadno pořídit mobilní službu DIGI2GO.“

Všichni noví zákazníci, ať už satelitní DIGI TV, nebo televize přes internet navíc budou mít první čtyři měsíce svého úvazku službu zcela zdarma. DIGI TV totiž až do 28. února prodloužila akci Zima zadarmo. V jejím rámci mají noví zákazníci čtyři měsíce zcela zdarma zpřístupněnou kompletní programovou nabídku DIGI TV a zdarma mají i pronájem set-top boxu. První platba za objednanou službu tak nové zákazníky čeká až po uplynutí této doby.

Plnohodnotnou televizi přes internet nabízí DIGI TV od září roku 2016 a zákazníci ji přijali velmi pozitivně. Kromě kvalitního výběru z více než sta televizních kanálů nabízí řadu atraktivních funkcí moderní televize přes internet. Jde například o přehrání libovolného pořadu od začátku, posun v čase, či nahrávání až třiceti hodin programu. Skvělou funkcí je též archiv pro zpětné zhlédnutí, v němž jsou ještě 7 dní po odvysílání dostupné veškeré pořady na všech programech v nabídce DIGI TV, což při sto kanálech představuje 17 tisíc hodin kvalitní televizní zábavy v každý moment. Televizi je možné nezávisle sledovat až na čtyřech různých zařízeních: kromě klasické televize také přes počítač, tablet nebo chytrý telefon.

Dokoupením mobilní služby DIGI2GO za 100 Kč měsíčně mohou všechny výhody moderní televize přes internet využívat také zákazníci satelitní DIGI TV. Další slevu 149 Kč měsíčně na služby DIGI TV mohou čerpat ti zákazníci, kteří si od společnosti DIGI CZ pořídí vysokorychlostní internet. Zákazníci DIGI TV také mohou získat výhodné mobilní volání. Tarif operátora Lama mobile s neomezeným voláním do všech sítí a 1,5 GB dat mohou mít za 399 Kč měsíčně. Všichni noví zákazníci DIGI TV, nebo ti, kteří svou smlouvu s DIGI TV prodlouží, případně si ji rozšíří o doplňkový programový balíček nebo mobilní službu DIGI2GO, jsou zároveň zařazeni do soutěže o automobil Renault Clio Grand Tour. V jejím rámci je za každý kalendářní měsíc vylosován jeden nový majitel automobilu. První automobil již svého majitele má a dalších 9 aut na svého výherce teprve čeká.


O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize a televize přes internet pod obchodní značkou DIGI TV. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, španělskou La Ligu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Ing. Jaroslav Martínek, Mediální zastoupení DIGI TV, PP Partners Prague


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
01.02.2018 • Telekom štartuje akciu s bonusom voľných GB za odporúčanie známeho a uvádza novinku Magio internet vzduchom
25.01.2018 • Liga mistrů až do roku 2021 pouze v O2 TV - společnost O2 získala exkluzivní práva na všechna utkání
12.01.2018 • Voyo s novým rokem přináší novinky v mobilní aplikaci
23.12.2017 • Eurosport přichází těsně před olympiádou s novým formátem programu Stream Team s Alešem Valentou
12.12.2017 • T-Mobile TV jako první přináší nový kanál Epic Drama HD
11.12.2017 • Telekom odštartoval pilotnú prevádzku NarrowBand IoT, siete pre internet vecí

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist