Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 16.12.2018 - 22:53:16     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

Společnost AMC Networks rozšiřuje distribuci: Film+ si od 1. března užijí všichni zákazníci Slovak Telekom a DIGI Slovakia

  Autor: AMC Networks International CE , e-mail: info@ce.amcnetworks.com Přidané: 22.02.2018AMC Networks International - Central and Northern Europe rozšiřuje distribuci televizní stanice Film+ na Slovensku. Od 1. března bude tato filmová stanice dostupnější všem zákazníkům operátorů Slovak Telekom a DIGI Slovakia.


Ti se mohou těšit na hvězdy stříbrného plátna jako je například Ralph Fiennes, Liam Neeson, Daniel Radcliffe, Kate Winslet a mnoho dalších. Stanice Film+ tak zdvojnásobuje pokrytí Slovenska a je dostupná u všech klíčových operátorů v základních nabídkách.

Stanice Film+ se pro zákazníky Slovak Telekom od 1. března přesouvá do filmového balíčku Magio televízia (program najdou zákazníci na pozic 133).

Zákazníci DIGI Slovakia najdou stanici v základním balíčku Standard. Díky této dohodě si i oni budou moci již v nejbližší době užít takové filmové hity jako Žena v černém, Předčítač, Schindlerův seznam, Děkujeme, že kouříte nebo Jurský park.


O AMC Networks International – Central Europe

AMC Networks International – Central Europe je součástí AMC Networks International, jednou z předních mezinárodních společnostní na poli televizního vysílání a distribuce tematických televizních stanic soustřeďujících se na Střední a Východní Evropu. Současné AMCNI – Central Europe portfolio čítá 12 televizních stanic ve čtyřech žánrech: sport: Sport1, Sport2, SportM, dětské: Minimax, Megamax, zábavně-vzdělávací: Spektrum, TVPaprika, Spektrum Home a filmové: AMC, Sundance Channel, Film Mánia, Film+ a Film Café. Obsah tematických stanic je vytvářen pro místní diváky, jazykové verze a trhy. Je dostupný v celé řadě platforem včetně HD, služeb na vyžádání a verze pro mobilní telefony.

AMC Networks International (AMCNI) je globální divizí AMC Networks a dodavatelem uznávaných zábavních pořadů pro předplatitele ve více než 140 zemích a územích v Africe, Asii, Evropě a Latinské Americe. AMCNI zahrnuje jak globální značky Sundance Channel a MGM Channel, tak populární kanály s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací najdete na www.amcnetworks.com/amcni.


O společnosti AMC Networks:

Společnost AMC Networks Inc. (NASDAQ: AMCX) se již více než 30 let věnuje produkci kvalitních filmů a pořadů, vlastní a provozuje několik populárních a oceňovaných značek v oblasti placené kabelové televize. AMC, IFC, SundanceTV, WE tv, a IFC Films produkují pořady, které jsou výrazné, zajímavé, kulturně relevantní a oslovující diváky napříč různými společenskými skupinami. Společnost také provozuje globální divizi, AMC Networks International. Více informací najdete na www.amcnetworks.com.


Jan Huk, PR manager, AMC Networks International CE


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
22.02.2018 • TVGE International rozšiřuje globální pokrytí z družice Astra 4A a na internetu
19.02.2018 • Canale 5, Italia 1 a Rete 4 ve vysokém rozlišení z družice Hot Bird 13E
18.02.2018 • Litva opět zakazuje ruský program RTR Planeta, kanál vysílá volně z družice Hot Bird 13C a Türksat 3A
09.02.2018 • Eurosport 1 HD a TLC HD od dnešního dne volně z družice Astra 1L; Eurosport 2 HD Xtra pro všechny klienty platformy HD+
08.02.2018 • FLIX TV přidává program ID HD se zaměřením na krimi žánr
06.02.2018 • DIGI TV nově vysílá Animal Planet a Discovery Channel v HD kvalitě

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist