Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 18.06.2024 - 00:53:26   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

DIGI TV spouští soutěž o VIP zájezd na fotbalovou Bundesligu

  Autor: DIGI TV/PP Partners , e-mail: info@no Přidané: 01.12.2019


Český televizní operátor DIGI TV si pro všechny fotbalové nadšence připravil předvánoční dárek. V soutěži „Zažij fotbal. Zažij Bundesligu.“ mohou fanoušci tipovat výsledky vybraných utkání nejvyšší německé fotbalové soutěže. Tipující, kteří budou nejblíž skutečnému výsledku, vyhrají v jednotlivých kolech soutěže hodnotné dárkové předměty. Hlavní cenou je pak třídenní zájezd pro dvě osoby na zápas Bundesligy do Německa a setkání s fotbalovou legendou!


Fanoušci se mohou do tipování zapojit na webových stránkách https://zazijfotbal.cz/. Soutěž trvá od 28. listopadu do 21. prosince 2019 a tipují se zápasy celkem pěti bundesligových kol. V každém kole se pak tipuje výsledek vybraného zápasu, minuta, ve kterém padne poslední gól, a jeho střelec. Tři soutěžící s nejbližšími tipy vyhrají v každém kole jednu z hodnotných cen. Těšit se můžou na originální podepsané dresy, fanouškovské čepice, šály, fotbalové míče a další dárkové předměty.

To ale není všechno. Každý účastník soutěže navíc postupuje do závěrečného slosování o hlavní cenu, kterou je třídenní VIP zájezd pro dvě osoby na vybraný zápas německé Bundesligy. Vyhlášení výherce hlavní ceny proběhne do konce letošního roku, vybraný top zápas se pak odehraje v březnu 2020. Vylosovaný šťastlivec si bude moci užít kromě samotného utkání také prohlídku zákulisí a setká se s fotbalovou legendou, jejíž jméno zatím DIGI TV tají.

Bundesliga je nejvyšší německá fotbalová soutěž založená v roce 1986. Český poskytovatel satelitní a internetové televize DIGI TV získal vloni práva na vysílání této soutěže nejméně do roku 2021.


O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize a televize přes internet pod obchodní značkou DIGI TV. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD, 3 HD a nově na stanici Premier Sport HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Sérii A, španělskou LaLigu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Ing. Jaroslav Martínek, Mediální zastoupení DIGI TV, PP Partners Prague  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
27.11.2019 • 27. listopad 2019: Praha a střední Čechy již jen v DVB-T2
21.11.2019 • Bohaté Vánoce u DIGI TV: Zima zdarma, sport nebo filmy HBO na půl roku zadarmo
28.08.2019 • Čeští diváci mají o přechodu na DVB-T2 a jeho přínosech dobré povědomí, ale nevědí, kdy k němu dojde
06.08.2019 • DIGI TV obnovila vysílací práva na anglickou Premier League na další 3 roky
25.07.2019 • Česká asociace satelitních operátorů z.s. vyjádřila otevřeným dopisem podporu p. Jaromíru Novákovi, předsedovi Rady ČTÚ
08.05.2019 • Zákulisí České televize dnes přilákalo 27 tisíc lidí, o šest tisíc více než předloni

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist