Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 11.04.2021 - 00:34:18   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Závody WTCR živě: Sport1 přináší akční podívanou

  Autor: AMC/PR.Konektor CZ , e-mail: info@prkonektor.cz Přidané: 10.07.2020


Světový šampionát FIA WTCR našel nový domov. Díky dohodě mezi promotérem WTCR Eurosport Events a sportovním kanálem Sport1 zakotví po minimálně další dva roky v Maďarsku. Sport1 poskytne WTCR obrovskou fanouškovskou základnu a příležitost pro široký mediální zásah. Tento sportovní televizní kanál je se svým sesterským kanálem Sport2 dostupný i v Čechách a na Slovensku.


Maďarsko a Slovensko budou v roce 2020 hostit závody WTCR. Zde se zvýšený zájem fanoušků očekává také proto, že z těchto zemí pocházejí vítězové závodu WTCR. Konkrétně jsou to Slovák Mato Homola a jeden z nejznámějších sportovců v Maďarsku Norbert Michelisz, který získal titul WTCR v roce 2019.

Sport1 odvysílá všechny závody WTCR živě, zároveň poskytne také pravidelný přehled nejdůležitějších událostí šampionátu. Partnerská dohoda mezi Sport1 a Eurosport Events platí pro sezónu 2020 a 2021 s možností prodloužení na navazující sezónu 2022. Podobná spolupráce by se měla uskutečnit i v rámci závodů elektrických vozů Pure ETCR.

Ředitel Eurosport Events a promotér WTCR François Ribeiro říká: “Jsou to skutečně skvělé zprávy pro WTCR a jeho fanoušky. Dosavadní spolupráce s MTVA byla skvělá a touto cestou bychom jim chtěli poděkovat, ale teď se těšíme na spolupráci se Sport1 a příležitost nabídnout jejich divákům akcí nabité závody. Ve WTCR je spousta maďarských talentů a zároveň s tím, že Maďarsko a Slovensko budou hostit závody se partnerství se Sport1 skvěle hodí.”

“Jsme hrdí, že můžeme vysílat tento velkolepý seriál se závody konanými i v našem regionu (Slovensko, Maďarsko, Rakousko) za účasti místních závodníků. V posledních čtyřech letech nám závody Formule 1 potvrdily, jak důležité a oblíbené jsou motoristické sporty v Čechách a na Slovensku. Milovníci motosportů jistě ocení, že o víkendech najdou FIA WTCR a F1 na stejném kanálu,” dodává Marcel Mareš, Country Manager AMC Networks.


V případě dosažení souladu s mimořádnými opatřeními vlád jednotlivých zemí se závody WTCR uskuteční dle následujícího plánu:

Závod WTCR Rakousko (Salzburgring 12. – 13. září)
Závod WTCR Německo (Nürburgring Nordschleife 24. – 26. září)
Závod WTCR Slovensko (Slovakia Ring 10. – 11. října)
Závod WTCR Maďarsko (Hungaroring 17. – 18. října)
Závod WTCR Španělsko (MotorLand Aragón 31. října – 1. listopadu)
Závod WTCR Itálie (Adria International Raceway 14. – 15. listopadu)


O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International – Central and Northern Europe je součástí AMC Networks International, jednou z předních mezinárodních společnostní na poli televizního vysílání a distribuce tematických televizních stanic soustřeďujících se na Střední a Východní Evropu. Současné AMCNI – Central and Northern Europe portfolio nabízí televizní stanice ve čtyřech žánrech: sportovní: Sport1, Sport2, SportM, dětské: Minimax, JimJam; zábavně-vzdělávací: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film+. Obsah tematických stanic je vytvářen pro místní diváky, jazykové verze a trhy. Je dostupný v celé řadě platforem včetně HD služeb na vyžádání a verze pro mobilní telefony.

AMC Networks International (AMCNI) je globální divizí AMC Networks a dodavatelem uznávaných zábavních pořadů pro předplatitele ve více než 140 zemích a územích v Africe, Asii, Evropě a Latinské Americe. AMCNI zahrnuje jak globální značky SundanceTV a MGM Channel, tak populární kanály s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací najdete na www.amcnetworks.com/amcni.


Barbora Hrubá, Account Manager, PR.Konektor, 9. 7. 2020


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
12.07.2020 • Podaří se někdy vysvětlit všechny záhady Egypta?
11.07.2020 • Slavná Vídeňská krev není jen opereta, ale i skvělý seriál!
10.07.2020 • O víkendu vrcholí Ultimate Tennis Showdown a Thiem‘s 7 Tournament
09.07.2020 • V pátek los fotbalové Ligy mistrů
07.07.2020 • Královské aféry lidstvo fascinovaly odjakživa
07.07.2020 • Příběhy bouří na Viasat Nature - před vrtkavostí přírody člověk neunikne

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist