Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 18.05.2024 - 21:36:29   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Technika | Články
 

Philips TV & Sound si odnáší čtyři ceny Red Dot Awards 2021

  Autor: PRAM/TP Vision , e-mail: info@pram.cz Přidané: 14.04.2021


Nedílnou součástí filozofie společnosti TP Vision a výrobků Philips TV & Sound je důraz na špičkový evropský design. Díky tomu společnost opět bodovala při udělování prestižních Red Dot Awards a získala hned čtyři ceny za výjimečný produktový design.


Ocenění bylo uděleno těmto produktům:

• Prémiový high-endový televizor Philips OLED 806 TV – dokonalý výkon reprezentovaný minimalistickým zpracováním a využitím „poctivých“ materiálů

• Philips Performance Series Philips 8506 LED – design odráží výkon výrobku, jeho lehkost a kvalitu, pro mnohem snazší výběr televizoru

Philips Fidelio T1 skutečně bezdrátová sluchátka – jejich design do této kategorie přináší prémiové zážitky i materiály

• Skutečně bezdrátová sluchátka do uší Philips T8506 s aktivním potlačením hluku – evropský design s novými proporcemi, s důrazem na účel i výkon


Mezi další výrobky značky Philips, které získaly ocenění Red Dot, patří monitory 16B1U3300, 24B1D5300 a 34E1N7900. Všech sedm výrobků navrhl specializovaný tým TP Vision v Amsterdamu zaměřený na evropský design.

Ceny Red Dot Awards již více než 60 let vyzdvihují nejlepší počiny ze světa produktového designu, a to z hlediska funkčnosti, kvality, ergonomie a inovací. Nověji také po stránce odolnosti a ekologie. Díky tomu se staly jedním z nejuznávanějších mezinárodních ocenění za design.

V roce 2021 bylo hodnoceno více než 5500 produktů od velkých i malých společností z celého světa. Nezávislá mezinárodní porota tvořená 50 profesionály posuzovala výrobky na několikadenním zasedání podle devíti atributů.

Rod White, Chief Design Officer společnosti TP Vision k ocenění uvedl: „Těší mě, že se náš specializovaný tým pro evropský design a naše zaměření vytvářet vlastní designérský jazyk dočkaly nejvyššího uznání od profesionální komunity. Z dlouhodobého hlediska vnímáme potřebu spotřebitelů, aby produkty byly atraktivní, a věříme, že by relevance v tomto směru měla zůstat trvalá po celou dobu životnosti výrobku. Ceny Red Dot Awards jsou pro náš přístup tím nejvyšším oceněním.“


OLED806 – OLED TV

Tento televizor OLED zvyšuje laťku špičkovým výkonem a prvotřídním zážitkem ze sledování. Obraz je vylepšený jedinečnou čtyřstrannou technologií Ambilight, která umocňuje divácký dojem. Její světlo na spodní straně lze podle potřeby vypnout, například když je televize postavená na stolku. Televizor je k dispozici se stojanem, který se hodí do různých interiérů. Na výběr je zakončení ve světlém nebo tmavém hliníkovém zpracování. Stačí se jen rozhodnout, jaká varianta bude pro váš domov příhodnější a tu zvolit. Ať už využijete jakoukoliv stranu stojanu, pokaždé s ní souzní logo Philips v decentním provedení. Dálkový ovladač má jednolitý design ve stříbrné barvě a je potažený černou kůží skotské značky Muirhead, díky čemuž pocítíte skutečnou kvalitu.


8506 LED TV

Oblíbená řada Performance udělala v oblasti designu v roce 2021 krok vpřed. TP Vision představila panel s ultra tenkým rámem ze tří stran, který umožňuje třístranné funkci Ambilight rozšířit dění z obrazovky plynule do prostoru. Logo Philips je zasazeno asymetricky na spodní straně rámu z leštěného kovu, zatímco nový hliníkový stojan je nakloněn směrem dopředu ke stolku, a tak vizuálně podtrhuje lehkost tohoto modelu.


Skutečně bezdrátová sluchátka Fidelio T1

Nová skutečně bezdrátová sluchátka Philips Fidelio T1 jsou ztělesněním špičkového výkonu a uživatelského zážitku. Kvalitu lze pocítit na první dotek díky pouzdru ze skotské kůže Muirhead s vyrytým logem Philips. Jednoduchý geometrický design pouzdra souzní s intuitivním konceptem sluchátek, jejichž detaily z leštěného kovu jim dodávají na jemnosti.


Skutečně bezdrátová sluchátka T8506

Model skutečně bezdrátových sluchátek T8506 s aktivním potlačením hluku je navržen podle principů evropského designu společnosti TP Vision. Soustředný kruhový design vyjadřuje vyváženost, která je pro sluchátka příznačná. Díky vnějšímu kruhovému rámu se sluchátka intuitivně ovládají a jemné barevné přechody na povrchu dávají prostor pro diskrétní umístění loga Philips. Stejná barva se vyskytuje i na nabíjecím pouzdru, které má na vnitřní straně kontrastní povrch.


O společnosti TP Vision

TP Vision Europe B.V. (TP Vision) je společnost registrovaná v Nizozemsku se sídlem v Amsterdamu. Stoprocentním vlastníkem společnosti TP Vision je skupina TPV Technology Limited (TPV), světový lídr ve výrobě monitorů a televizorů. Společnost TP Vision je klíčovým hráčem v oblasti spotřební elektroniky zaměřeným na audiovizuální zábavu. TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů Philips v Evropě, Rusku, na Středním Východě, Jižní Americe, Indii a vybraných státech Asie a Tichomoří a na audio produkty pod značkou Koninklijke Philips po celém světě. V TP Vision spojujeme silnou značku Philips s vlastním produktovým vývojem a tvorbou designu, obchodní strategií a průmyslovými zkušenostmi TPV. Naší vizí je vytvářet produkty, které spotřebitelům poskytnou prvotřídní zvukový i vizuální zážitek.


Sledujte nás na sociálních sítích:

Facebook: https://www.facebook.com/PhilipsTVCzech
Twitter: https://twitter.com/tpvision
YouTube: https://www.youtube.com/TPVisionCorporate
Instagram: https://instagram.com/philipstvs


Jiří Kroulík, Account Director, PRAM Consulting
Jolana Poláková, Marcom, PR & Event Manager, CEE TP Vision, 12. 4. 2021  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
22.02.2021 • Ako postupovať pri zhoršení kvality televízneho príjmu
22.02.2021 • Panasonic uvádí novou řadu LCD laserových projektorů PT-MZ880
17.02.2021 • Projektory Panasonic umí promítnout vesmír na radnici
01.02.2021 • Společnost Philips TV & Sound představila nové produkty pro první polovinu roku 2021
01.02.2021 • Nové 4K displeje Panasonic nabízejí mimořádně jasný obraz za jakýchkoli světelných podmínek
19.08.2020 • Philips TV získává dvě ceny EISA

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist