Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 02.07.2022 - 01:15:00   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

Televizní stanice Sport1 a Sport2 představují komentátorský tým pro zápasy slovenské fotbalové reprezentace

  Autor: KNKTR , e-mail: info@knktr.cz Přidané: 28.05.2022


Reprezentace znamená hrdost, zodpovědnost a profesionalitu a je bezesporu karierním vrcholem nejen pro samotné hráče, ale také pro sportovní komentátory. Společnost AMC Networks International, provozovatel stanic Sport1 a Sport2, která získala práva na vysílání zápasů slovenského národního týmu, posiluje svůj tým o velmi zajímavá jména.


V roli komentátora se představí Matúš Lukáč, zkušený žurnalista, který má na svém kontě přes sedm set odkomentovaných utkání z prestižních světových soutěží jako jsou Premier League, SerieA či Liga mistrů UEFA. Mezi jeho nejvýznamnější karierní milníky patří především komentování finálových zápasů Ligy mistrů v roce 2014 z Lisabonu, 2015 z Milána či 2016 z Cardiffu. Novinkou pro něj není ani komentování samotných zápasů slovenské reprezentace. V roce 2017 spolupracoval na přenosech přípravných duelů s Norskem a Irskem, o rok dříve zazněl jeho hlas při utkáních s Německem a Rakouskem.

„Nesmierne si cením dôveru televízie Sport1 a Sport2 a ponúknutú príležitosť byť súčasťou vystúpení futbalovej reprezentácie Slovenska. Verím, že si spoločne pri obrazovkách vychutnáme výborné predstavenia našich futbalistov s nefalšovanými emóciami, ktoré najkrajší šport na svete prináša,“ doplňuje Matúš Lukáč, který se stává posilou redakce stanic Sport1 a Sport2 v dlouhodobém horizontu.


Na pozici odborného spolukomentátora se divákům představí slovenský trenér Michal Hipp, které ještě v rámci hráčské kariery nasbíral téměř dvě stovky startu v československé nejvyšší soutěži a jako trenér vedl společně se Stanislavem Grigou i slovenský národní tým.

Obě nové posily se představí již v rámci úvodních duelů slovenské reprezentace v Lize národů s Kazachstánem 6. a 13. června. Moderátorem zápasového studia bude Števo Eisele a reportérem přímo v dějišti utkání Peter Štefanec.


O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International - Central and Northern Europe je součástí AMC Networks International, jednou z předních mezinárodních společností na poli televizního vysílání a distribuce tematických televizních stanic, které se soustřeďují na střední a východní Evropu. Současně portfolio AMCNI - Central and Northern Europe nabízí televizní stanice ve čtyřech žánrech: sportovní: Sport1, Sport2, SportM, dětské: Minimax, JimJam; zábavně-vzdělávací: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film +. Obsah tematických stanic je vytvářen pro místní diváky a trhy v různých jazycích. Je dostupný v celé řadě platforem, včetně HD služeb a nabízí verze pro mobilní telefony.

AMC Networks International (AMCNI) je globální divize AMC Networks a je dodavatelem uznávaných zábavných pořadů pro předplatitele ve více než 130 zemích. AMCNI zahrnuje globální značky a také populární stanice s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací naleznete na www.amcnetworksinternational.com


V Praze dne 27. května 2022, Jan Pácl, Key Account Manager, KNKTR


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
26.05.2022 • Placené televizní stanice zvyšují svůj podíl na sledovanosti
26.05.2022 • Tlačová informácia zo zasadnutia RVR 25. 5. 2022
25.05.2022 • Od června nebude možné přetáčet reklamy stanic TV Prima při odloženém zhlédnutí pořadů v IPTV
19.05.2022 • Tisková zpráva z 8. zasedání RRTV, konaného dne 17. 5. 2022
12.05.2022 • Tlačová informácia zo zasadnutia RVR 11. 5. 2022
30.04.2022 • Prima v kampani #Nepřetáčej vysvětluje divákům, proč je reklama pro komerční TV zásadní

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist