Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 02.07.2022 - 00:29:28   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

Letní Paramount MAX kino opět přinese oblíbené filmové evergreeny

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 15.06.2022


Čtvrteční večery budou v průběhu celého léta na střeše Centra Černý Most opět patřit filmům. Oblíbené Paramount MAX kino letos startuje již 30. června, a to tematicky. Děti ke konci školního roku odmění promítáním filmu SpongeBob v kalhotách, ke kterému bude navíc celé odpoledne v prostorách nákupního centra připraven zábavný program.


Dospělé diváky pak v dalších osmi večerech čekají oblíbené filmové evergreeny. Promítání letního kina, za kterým stojí kanály Paramount Network a Prima MAX, i letos doplní stand-up vystoupení komiků známých z pořadu Comedy Club. Vstup na akci, kterou pořádá primácká agentura SOLOOTIONS, bude jako vždy pro všechny diváky zdarma.

Zahájení letošního ročníku Paramount MAX kino bude patřit všem dětem. Jako odměna za vysvědčení se ve čtvrtek 30. června objeví na plátně SpongeBob v kalhotách: Film. Ještě před startem snímku bude od 15.00 probíhat v prostorách nákupního centra zábavný program spojený s filmem, a to pod hlavičkou značky Nickelodeon. Malí i velcí návštěvníci se tak mohou těšit například na skákací hrady, stavění mega jengy či polštářového bigburgeru, tematické tetovačky, popcorn, a především maskoty z filmu, se kterými se budou moci vyfotit. Promítání filmu začne po setmění, tedy zhruba ve 21.00.


Následujících osm večerů pak bude patřit oblíbeným filmovým evergreenům. Na plátnech se objeví například Tom Hanks a Leonardo DiCaprio v legendárním Chyť mě, když to dokážeš; Richard Gere s Catherinou Zeta-Jonesovou a Renée Zellwegerovou v muzikálu Chicago nebo John Travolta, Samuel L. Jackson a Uma Thurmanová v Pulp Fiction.

„Letní kino s netradiční atmosférou patří do portfolia našich eventů již od roku 2016 a každý rok nabízíme návštěvníkům něco nového – loni jsme doplnili promítání zahraničních snímků o stand-up vystoupení známých komiků, letos zase před prvním a speciálním dětským promítáním ke konci školního roku přineseme všem malým návštěvníkům bohatý zábavný program,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a šéf agentury SOLOOTIONS.

„Je skvělé, že se s kanálem Paramount Network můžeme již podruhé zapojit do pořádání letního kina a stát se tak součástí jeho krásné tradice. Letošní ročník akce bude speciální – kromě projekcí známých filmových trháků a vystoupení stand-up komiků věnujeme první termín letního kina mladým diváků s projekcí snímku SpongeBob v kalhotách: Film. Mladé publikum představuje významnou část cílové skupiny kanálu Paramount Network, a proto nás velmi těší, že obsah pro děti se letos stal i součástí Paramount MAX kina,“ říká Viktor Hetyei, Paramount Brand Director, CEE.

„Těší nás, že letos budeme opět moci návštěvníkům Centra Černý Most nabídnout pohodovou atmosféru letního kina. Oblíbené zahraniční snímky spolu se stand-up vystoupeními a speciálním dětským promítáním s doprovodným programem skvěle doplňují letní kulturní program našeho centra,“ říká Michaela Matlasová, manažerka z Centra Černý Most, které je partnerem letního Paramount MAX kina a poskytuje pro něj venkovní prostory a zázemí.

Partnerem projektu je i letos multikino CineStar. „Paramount MAX kino je unikátní letní akce, která svým návštěvníkům kromě promítání nabízí vždy něco navíc, a nás tak velmi těší, že se na ní opět podílíme,“ doplňuje Tomáš Volt, marketingový ředitel CineStar.


Hana Růžičková, Marketingový a PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 14. 6. 2022Program letošního ročníku Paramount MAX kina:
  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
16.06.2022 • ZOO tour míří v sobotu 18. 6. do OC HANÁ
10.06.2022 • Tlačová informácia zo zasadnutia RVR 8. 6. 2022
10.06.2022 • Tisková zpráva z 9. zasedání RRTV, konaného dne 7. 6. 2022
01.06.2022 • Česká televize plánuje do roku 2024 škrty ve výši 910 milionů korun
01.06.2022 • Z faraona světovou celebritou. Dokumentární snímek Tutanchamon – poslední výstava přiblíží zrod Tutmánie
28.05.2022 • Televizní stanice Sport1 a Sport2 představují komentátorský tým pro zápasy slovenské fotbalové reprezentace

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist