Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 18.05.2024 - 16:55:06   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Poslední letošní evropský závod F1 v Monze by mohl přepsat statistiky sledovanosti

  Autor: Telly , e-mail: info@telly.cz Přidané: 10.09.2022


Nadcházející víkend v kolotoči Formule 1 patří slavnému závodnímu okruhu v italské Monze. Kompletní program včetně pátečních tréninků, sobotní kvalifikace a nedělního závodu uvidí diváci kanálu Sport1 živě a s českým komentářem. Královská třída formulí je u tuzemských diváků oblíbená, při posledním závodě v Nizozemsku šlo po tenise o druhý nejsledovanější sportovní pořad.


Velké cena Itálie ukončí po Belgii a Nizozemsku sérii evropských závodů Formule 1. Televizní přenos pokrývá veškerý program Velké ceny Itálie a startuje už v pátek dvěma tréninky v 14:00 a 17:00. Oba lze v přímém přenosu sledovat na stanici Sport1.

Třetí trénink začíná v sobotu v 13:00, kvalifikace se pak jede od 16:00, opět v přímém přenosu na stanici Sport 1 s českým komentářem. Vrcholem závodního víkendu je pak samotný nedělní závod od 15:00 hodin.

Na šestnáctý letošní podnik F1 by podle organizátorů v průběhu celého víkendu mělo zavítat přes 300 tisíc fanoušků. Max Verstappen, který letos mimochodem vyhrál deset z letošních patnácti závodů, na náročném okruhu v Monze nikdy nestál na stupních vítězů.

A ikonický okruh letos slaví významné jubileum - „kulaté“ 100. narozeniny. Nejenom kvůli tomu se na Autodromo Nazionale Monza očekává mimořádná podívaná. Domácí stáj Ferrari si dokonce připravila speciální žluté prvky na svých rudých monopostech.

„Závod F1 v Nizozemsku zkraje září byl dle našich statistik druhým nejsledovanějším sportem, hned po tenisovém grandslamu US Open. Věříme, že závody formulí na ikonickém okruhu v Monze si nenechá ujít většina motoristických fanoušků a společně s fotbalovými přenosy půjde o nejsledovanější sportovní události nadcházejícího víkendu,“ soudí ředitel marketingu televize Telly Jan Schöppel.


O Telly:

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech Premier Sport 1 HD a Premier Sport 2 HD a na stanici Nova Sport 3 HD a Nova Sport 4 HD. Ty obsahují například fotbalovou Champions League UEFA, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, americkou NFL nebo zápasy UFC. Telly je také poskytovatelem pevného internetového připojení. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP a všechny daně, včetně daně z příjmu, odvádí v ČR.


Jan Schöppel, marketingový ředitel Telly, 9. 9. 2022


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
14.09.2022 • Sport1 a Sport2 žijí hokejem - pokračuje slovenská Tipos extraliga, přichází švýcarská NL
11.09.2022 • Vstupte do světa Prima ZOOM
09.09.2022 • Nominace na sedm cen Emmy a premiéra poslední série Better Call Saul na AMC
04.09.2022 • Užijte si poznání na Prima ZOOM
02.09.2022 • Dětská stanice Boomerang začala vysílat několikahodinový blok Cartoonito
01.09.2022 • Září na CBS Reality v duchu fascinujících životních příběhů

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist