Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 24.05.2024 - 16:23:25   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Sport1 a Sport2 žijí hokejem - pokračuje slovenská Tipos extraliga, přichází švýcarská NL

  Autor: KNKTR , e-mail: info@knktr.cz Přidané: 14.09.2022


Společnost AMC Networks International (AMCNI) s radostí oznamuje, že prodloužila partnerství s poskytovatelem vysílacích práv na zápasy nejvyšší slovenské hokejové soutěže Tipos extraligy. Díky exkluzivním přenosům na stanicích Sport1 a Sport2 ji tak budou sportovní fanoušci na Slovensku a v Česku i nadále nablízku.


Aktuální ročník slovenské nejvyšší soutěže slibuje nadstandardní podívanou, silné příběhy, emoce a samozřejmě špičkový hokej. Slovan Bratislava usedl na mistrovský trůn po dlouhých deseti letech a v nastoleném trendu hodlá pokračovat. Sezóna obhajoby bývá ovšem náročná a na titul si brousí zuby další špičkové kluby, jako jsou Zvolen, Nitra, Košice a další. Diváci se mohou těšit zhruba na 60 přímých přenosů během sezóny s odborným komentářem ve slovenštině i zajímavými hosty v roli odborných spolukomentátorů z řad trenérů či bývalých hráčů a reprezentantů.

„Slovenská liga má náboj, kvalitu a velké kouzlo pro fanoušky, navíc Slovensko vždy disponovalo skvělými hokejisty. Přeci jen se bavíme o soutěži bronzových olympijských medailistů a zemi, která dala světu současnou jedničku draftu NHL“, říká hokejový komentátor Ondřej Voršilka.

Hokejové portfolio stanic Sport1 a Sport2 vítá také nový přírůstek do rodiny elitních soutěží, které mohou diváci na obrazovkách pravidelně vídat. Je jím nejvyšší švýcarská soutěž National League. Ta si již vydobyla pozici jedné z nejlepších lig na světě a v týmech jako jsou Davos, Zurrich, Bern či Lugano působí špičkoví hráči světové úrovně. Z českých hokejistů se mohou diváci těšit například na reprezentanty Jana Kováře v dresu Zugu, Romana Červenku v Rapperswilu či Matěje Stránského v Davosu. Slovenský hokej ve Švýcarsku velmi dobře reprezentují Peter Cehlárik v Zugu a Martin Gernát v Laussane.

„Švýcarská liga udělala během poslední dekády obrovský pokrok a dostala se na úroveň tradičních soutěží ve Švédsku či Finsku. Dnes patří k evropské špičce a hokej je v ní nesmírně atraktivní. Po úpadku KHL do ní navíc zamířila řada velmi zajímavých posil“, doplňuje šéfkomentátor stanic Sport1 a Sport2 Ondřej Voršilka.

Diváci stanic Sport1 a Sport2 se mohou těšit na více než 80 přenosů z NL včetně atraktivních bojů v Play-off. První přímý přenos mohou sledovat již ve středu 14.9. Lakers - ZSC Lions od 19:45 na Sport1.


O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International - Central and Northern Europe je součástí AMC Networks International, jednou z předních mezinárodních společností na poli televizního vysílání a distribuce tematických televizních stanic, které se soustřeďují na střední a východní Evropu. Současně portfolio AMCNI - Central and Northern Europe nabízí televizní stanice ve čtyřech žánrech: sportovní: Sport1, Sport2, SportM, dětské: Minimax, JimJam; zábavně-vzdělávací: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film +. Obsah tematických stanic je vytvářen pro místní diváky a trhy v různých jazycích. Je dostupný v celé řadě platforem, včetně HD služeb a nabízí verze pro mobilní telefony.

AMC Networks International (AMCNI) je globální divize AMC Networks a je dodavatelem uznávaných zábavných pořadů pro předplatitele ve více než 130 zemích. AMCNI zahrnuje globální značky a také populární stanice s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací naleznete na www.amcnetworksinternational.com


Jan Pácl, Key Account Manager, KNKTR, 13. 9. 2022


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
11.09.2022 • Vstupte do světa Prima ZOOM
10.09.2022 • Poslední letošní evropský závod F1 v Monze by mohl přepsat statistiky sledovanosti
09.09.2022 • Nominace na sedm cen Emmy a premiéra poslední série Better Call Saul na AMC
04.09.2022 • Užijte si poznání na Prima ZOOM
02.09.2022 • Dětská stanice Boomerang začala vysílat několikahodinový blok Cartoonito
01.09.2022 • Září na CBS Reality v duchu fascinujících životních příběhů

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist