Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 24.06.2024 - 15:19:22   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

Comedy House se přejmenoval na Strike TV, přidává nový obsah

  Autor: Telly , e-mail: info@telly.cz Přidané: 15.09.2022


Zábavný kanál Comedy House se od 15. září přejmenoval na Strike TV. V nabídce televizního operátora Telly bude dostupný pro všechny programové balíčky, včetně sportovního. Kanál Comedy House se u operátora Telly objevil v prosinci 2019 a brzy našel pevné místo v jeho nabídce. Zábavné pořady, humorné skeče, skrytá kamera nebo wrestlingové zápasy přinesly od spuštění kanálu do letošního roku nárůst sledovanosti o 42 procent.


Od letošního září se komediálně-sportovní kanál přejmenoval na Strike TV. Dosavadní obsah zůstane zachován a vysílání v HD kvalitě je dostupné pro všechny předplacené balíčky (Malý, Střední a Velký), včetně sportovního balíčku.

Součástí programové nabídky Strike TV budou kromě dosud vysílaných humorných pořadů a wrestlingu také pořady sportovní organizace Cage Warriors, která od roku 2001 pořádá zápasy v MMA. Cage Warriors je brána jako líheň talentů pro nejznámější MMA organizaci světa UFC – vzešel z ní například Paddy Pimblett nebo jeden z nejslavnějších zápasníků Conor McGregor. Cage Warriors se vedle Strike TV objeví i v nabídce programu Premier Sport, který Telly taktéž vysílá.

Sportovní obsah dále doplňují přenosy soutěže profesionálních dřevorubců STIHL Hot Saw a wrestlingové zápasy WWE - Raw a SmackDown. Wrestlingové zápasy si diváci mohou vychutnat s českým komentářem, který zajišťuje zkušený komentátor Michal Petrgál. Nově se na Strike TV objeví i historické dokumenty přibližující fungování organizace WWE. Programová nabídka kanálu se navíc v dalších měsících rozšíří o nové pořady.


O Telly

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech Premier Sport 1 HD a Premier Sport 2 HD a na stanici Nova Sport 3 HD a Nova Sport 4 HD. Ty obsahují například fotbalovou Champions League UEFA, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, americkou NFL nebo zápasy UFC. Telly je také poskytovatelem pevného internetového připojení. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP a všechny daně, včetně daně z příjmu, odvádí v ČR.


Jan Schöppel, marketingový ředitel Telly, 15. 9. 2022


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
09.09.2022 • Travelxp v portfoliu Channels
30.08.2022 • Čtyři programy v září pro všechny zákazníky
04.08.2022 • CANAL+ Sport dnes zahajuje předprémiové vysílání na tp. M7 na družici Astra 3B
28.07.2022 • CANAL+ Sport odhaluje nová studia a kompletní tým
20.07.2022 • RTL UHD z nového transponderu družice Astra
05.07.2022 • Televize Telly nasazuje další světoznámou značku, kanál HGTV určený pro milovníky renovací a úžasných proměn bydlení

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist