Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 21.04.2024 - 19:15:03   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Internet a IPTV | Články
 

Aplikácia služby touchTV od spoločnosti SATRO s.r.o. už aj na novších TV LG

  Autor: SATRO , e-mail: info@satro.sk Přidané: 09.01.2023Spoločnosť SATRO s.r.o. rozširuje dostupnosť svojej streamovacej platformy touchTV aj na ďalšiu radu smart TV značky LG. Spoločnosť ponúka službu touchTV dostupnú pre platformy Android, Android TV, iOS, iPadOS, tvOS a cez web aj na PC - je to služba „kedykoľvek & na čomkoľvek & kdekoľvek“.


„Zákazníci, ktorí majú zakúpené smart TV LG - ročník 2018 a novšie - so systémom webOS4.0 ~ 22, budú si môcť nainštalovať aplikáciu touchTV, priamo vo svojich TV z LG Store pod názvom „touchTVsatro“, hovorí Ing. František Kadúch, riaditeľ spoločnosti SATRO s.r.o. pre internet a pokračuje:

„Vďaka streamovacej aplikácii touchTV môžu naši zákazníci sledovať živé vysielanie až 70 staníc, z toho 58 z nich v HD kvalite. Okrem toho získajú možnosť vyberať si z ponuky troch programových balíčkov.“

V službe touchTV je automaticky aj prístup k archívu všetkých staníc 7 dní dozadu, na štyroch zariadeniach naraz. Novinkou v službe SATROdigital je možnosť bezplatného využívania doteraz spoplatnenej služby touchTV k TV (archív TV kanálov a živé vysielanie cez internet) v základnej verzii, t.j. na jedno zariadenie. Ak sa zákazníci neskôr rozhodnú využívať plnú verziu, t.j. sledovať touchTV k TV na štyroch zariadeniach, doplatia iba 1,00 EUR mesačne.

Aplikácia pre touchTV podporuje aj sledovanie vysielaného programu z mobilného zariadenia na TV prijímač alebo Android TV box cez Chromecast, resp. z iPhonu/iPadu cez Apple AirPlay.

Viac informácii sa zákazníci dozvedia na www.satro.sk, na fb spoločnosti SATRO s.r.o., alebo na Zákazníckej linke 0850 311 000.


Spoločnosť SATRO s.r.o., operátor káblovej televízie a dátových služieb, vznikla v roku 1992. Spoločnosť existuje na trhu už 30 rokov a stále patrí k najinovatívnejším spoločnostiam na Slovensku. Zameriava sa najmä na zabezpečovanie televízneho, rozhlasového signálu a vysokorýchlostného internetu pre domácnosti na celom území západného Slovenska. Ako prvý operátor káblovej televízie SATRO s.r.o. začalo v roku 2004 vysielať televízne a rozhlasové programy v digitálnom prevedení. Okrem toho spoločnosť ponúka a inovuje dátové služby na báze širokopásmového vysokorýchlostného internetu pod názvom SATRO 12G „vzdušná optika“. Od novembra 2015 SATRO s.r.o. ponúka digitálnu televíziu prostredníctvom satelitu ako aj modernú aplikáciu touchTV.


Marek Michalík, Marketingový manažér, SATRO, 9. 1. 2023


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
14.12.2022 • TV Markíza natáča svoj prvý výpravný dobový seriál - už v januári 2023 otvorí svoje brány nový obchodný dom Dunaj
09.12.2022 • Legendou sa nerodíš, legendou sa stávaš. Prichádza nový Voyo Originál Kráľ Šumavy
07.12.2022 • Telly letos zvítězila v pěti srovnávacích testech
29.11.2022 • Služba Voyo štart bude dostupná v ponuke ďalšieho operátora
26.11.2022 • Voyo pripravuje prvý čisto slovenský Voyo Originál. Prinesie exkluzívny pohľad do futbalového zákulisia
16.11.2022 • Telly spouští vánoční kampaň, nabízí na tři měsíce největší balíček za cenu nejlevnějšího

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist