Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 28.05.2024 - 12:39:52   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Internet a IPTV | Články
 

Služba Voyo štart bude dostupná v ponuke ďalšieho operátora

  Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 29.11.2022


Najznámejšia streamovacia služba na Slovensku – Voyo sa spája v spolupráci s ďalším operátorom. Spoločne s DIGI SLOVAKIA ponúknu zákazníkom novú službu Voyo štart, ktorú budú môcť po aktivácii využívať zákazníci DIGI ako benefit v cene televízneho balíka.


„Máme radosť, že môžeme ponúknuť službu Voyo štart ďalšej skupine ľudí. Vďaka novému benefitu si budú môcť zákazníci DIGI vyskúšať mnohé z výhod, ktoré poskytuje Voyo svojim predplatiteľom. Veríme, že čo najviac z nich budeme môcť privítať v našej stále sa rozrastajúcej rodine spokojných používateľov plnej verzie Voyo,“ povedal Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

„Teší nás, že DIGI SLOVAKIA v spolupráci s Voyo spustili novú službu Voyo štart, ktorá ponúka atraktívny obsah s množstvom lokálnej aj zahraničnej produkcie. Navyše, DIGI zákazníci získajú tento benefit, ktorý obohatí našu širokú programovú ponuku, v pôvodnej cene za televízne služby,“ uvádza Michal Mažár, riaditeľ pre marketing a predaj spoločnosti DIGI SLOVAKIA.

Voyo je streamovacia služba, ktorú na Slovensku prevádzkuje skupina Markíza. Koncom roka 2020 prešla kompletným vizuálnym aj obsahovým reštartom. Odvtedy zaznamenáva výrazný nárast počtu predplatiteľov. Na slovenskom a českom trhu prekročil ich počet hranicu 400 000.

Voyo zároveň patrí ku kľúčovým projektom digitálnej transformácie CME na všetkých trhoch, kde pôsobí. Okrem obľúbených televíznych programov v predstihu, ponúka používateľom prístup ku knižnici plnej filmov a seriálov z lokálnej i zahraničnej produkcie, populárnym športovým prenosom či ďalšiemu prémiovému obsahu. Neustále prináša nové vylepšenia a funkcionality, pričom každý rok plánuje rozvíjať aj tvorbu exkluzívnych titulov, vyrobených špeciálne pre streamovaciu službu.

„Voyo patrí medzi naše kľúčové priority, výrazne investujeme do obsahu a personálne posilňujeme náš tím, aby sme zákazníkom prinášali čoraz kvalitnejší produkt. Máme pred sebou ešte dlhú cestu, rozhodne sme však vykročili správnym smerom,“ dodal Daniel Grunt, Chief Digital Officer nadnárodnej mediálnej skupiny CME, ktorej súčasťou je aj Markíza.


Voyo štart pre zákazníkov DIGI

Prístup k novej službe získajú zákazníci DIGI k balíku televíznych služieb a prinesie im špeciálny benefit. S Voyo štart má zákazník DIGI možnosť prvých 14 dní od aktivácie služby sledovať neobmedzený počet videí a zoznámiť sa tak so širokou ponukou služby Voyo. Potom zákazník automaticky získava možnosť sledovať päť videí z vybraného obsahu opakovane každých 30 dní. Ďalší krok na získanie benefitu už nie je potrebný a využíva ho v rámci pôvodnej ceny za službu.

Pokiaľ má zákazník DIGI záujem prejsť na plnú verziu Voyo a mať prístup k celej knižnici vrátane prémiového Voyo obsahu, športu a živého TV vysielania, môže si ju aktivovať a sledovať všetok obsah naplno. Službu Voyo v plnej verzii môže potom kedykoľvek vrátiť naspäť do verzie Voyo štart. Zmena prebehne ku koncu aktuálneho 30-dňového obdobia.

Služba Voyo štart bude k dispozícii od 29. novembra 2022 a na jej aktiváciu je potrebné sa zaregistrovať na webe https://www.digislovakia.sk/voyo. Intuitívnu a jednoduchú registráciu je možné zvládnuť do pár minút.

Viac informácií o službe nájdete na webe https://www.digislovakia.sk/voyo.


Lukáš Kočišek, PR manažér, PR oddelenie skupiny Markíza, MARKÍZA - SLOVAKIA, 29. 11. 2022


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
26.11.2022 • Voyo pripravuje prvý čisto slovenský Voyo Originál. Prinesie exkluzívny pohľad do futbalového zákulisia
16.11.2022 • Telly spouští vánoční kampaň, nabízí na tři měsíce největší balíček za cenu nejlevnějšího
15.11.2022 • Útoky hackerov môžu spôsobiť krach firiem. Slovenské spoločnosti napriek tomu kyberbezpečnosť podceňujú
28.10.2022 • Na Voyo dnes štartuje ďalší exkluzívny Voyo Originál, nový desaťdielny komediálny seriál Gumy
25.10.2022 • Všetci túžime po spravodlivosti. Peter Bebjak pripravuje pre Voyo novú minisériu Matematika zločinu
20.10.2022 • Voyo a Telekom spoločne predstavujú atraktívnu novinku Voyo štart

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist