Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 18.05.2024 - 16:45:38   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Česká televize nabídne kompletní program mistrovství světa v ledním hokeji, studio bude mít přímo u ledu

  Autor: Česká televize , e-mail: info@ceskatelevize.cz Přidané: 11.05.2023


Česká televize již tradičně odvysílá živě všech čtyřiašedesát zápasů z nadcházejícího mistrovství světa v ledním hokeji. Utkání budou mít možnost diváci sledovat nejen ve vysílání ČT sport, ale také prostřednictvím ČT sport Plus – na webu, v mobilních aplikacích nebo pomocí HbbTV. Mistrovství rovněž doplní Studio ČT, které bude po pauze způsobené covidem, opět přímo v dějišti turnaje.


Šampionát odstartuje zítra dvěma duely Finska s USA a Česka se Slovenskem.

„Není náhoda, že vůbec prvním živým přenosem na obrazovkách České, respektive Československé televize byl v roce 1955 právě hokejový zápas. Česká televize a hokej zkrátka patří k sobě. Jsem rád že se nám dlouhodobě daří vysílat šampionát na volně dostupném programu, v plném rozsahu a v přímých přenosech,“ říká výkonný ředitel ČT sport Jiří Ponikelský.

Šampionát odstartuje na programu ČT sport v pátek 12. května dvěma duely. Ve skupině A proti sobě nastoupí Finsko a USA, ve skupině B se utkají hokejisté Česka a Slovenska. Česká televize nabídne nejen všechna utkání v přímých přenosech, ale tradičně také bohatý doprovodný program. Po pauze způsobené covidem bude opět mít studio přímo v dějišti turnaje a nabídne tak divákům exkluzivní rozhovory s hráči a trenéry národního týmu. Kromě podrobného zpravodajství doplní program i další zajímavosti a analýzy z obou skupin turnaje. Studiem diváky provedou Jiří Hölzel a Robert Záruba. Ten bude také spolu s Tomášem Jílkem komentátorem zápasů hraných v Rize. Spolu s nimi se diváci mohou těšit na Davida Pospíšila, Milana Antoše, Petra Koukala a Martina Hostáka v rolích expertů. Z finského Tampere se přihlásí Ondřej Zamazal s expertem Petrem Hubáčkem. Komentátorský tým rozšíří z Kavčích hor také Michal Dimitrov. Z bezprostřední blízkosti bude o národním týmu během zápasů i tréninků reportovat Ondřej Tomek.

Mistrovství světa v ledním hokeji je i tentokrát možné sledovat na několika platformách České televize. Kromě standardního televizního vysílání na programu ČT sport budou utkání dostupná i prostřednictvím ČT sport Plus, tedy na webu, v mobilních aplikacích a v rámci HbbTV, kde kromě zápasů naleznou fanoušci také rozsáhlý videoarchiv, podrobný informační servis včetně online dat z jednotlivých zápasů, přehled všech týmů, kompletní soupisky, detailní profily hráčů i individuální statistiky.

Bohatý videoobsah opět nabídne také web ctsport.cz. Sestřihy, nejzajímavější momenty, rozhovory a reportáže přímo z Rigy a Tampere doplní výsledky a aktuální zpravodajství. K dění v Lotyšsku a Finsku budou mimo jiné vycházet pravidelné podcasty s detailními analýzami a názory expertů z dějiště MS.


Karolína Blinková, vedoucí externí a interní komunikace, tisková mluvčí České televize, 11. 5. 2023


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
14.05.2023 • Show Jana Krause – 17. 5. 2023
10.05.2023 • Co by, kdyby
06.05.2023 • Spravodajská RTVS :24 od 9. mája po novom
05.05.2023 • TV JOJ s Geissenovcami prevalcovala trh s dosahom na viac ako pol milióna divákov!
05.05.2023 • RTVS ponúkne divákom všetky zápasy Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji a bohatý sprievodný program
03.05.2023 • TV Markíza v sobotu naživo prinesie celosvetovú udalosť roka – korunováciu kráľa Karola III.

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist