Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 23.06.2024 - 10:03:36   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Na Markíze, Dajto a Voyo vypukne futbalový ošiaľ UEFA EURO 2024. Slovenským reprezentantom držia palce aj fanúšičky

  Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 05.06.2024Kreatívne oddelenie Centra marketingu TV Markíza pripravilo nový zábavný televízny spot k blížiacim sa futbalovým majstrovstvám Európy, ktorý ukazuje aj ženy ako zapálené futbalové fanúšičky.


Futbal v žiadnom prípade nie je len doménou mužov. Aj toto dôležité posolstvo tlmočí nový zábavný televízny spot k blížiacim sa futbalovým majstrovstvám Európy UEFA EURO 2024. Po chytľavom spote Láska – to je futbal prichádza nové kreatívne video s názvom Fanúšičky.

Ďalší zo série televíznych spotov vznikal rovnako pod taktovkou kreatívneho oddelenia Centra marketingu TV Markíza. Nápad na vznik verzie televízneho spotu, ktorý by ukazoval aj ženy ako fanúšičky, sa zrodil na jednej z kreatívnych porád. „Chceli sme ukázať aj tú menej prezentovanú stránku fanúšikovstva. Futbalu totiž odjakživa fandili aj ženy, preto sme chceli v komunikácii špeciálne osloviť tiež naše diváčky – zapálené fanúšičky. UEFA EURO 2024 bude jeden veľký futbalový sviatok, ktorý, verím, že na našich obrazovkách spojí všetkých divákov bez rozdielu,“ povedal riaditeľ Centra marketingu TV Markíza Michal Borec.

Samotné nakrúcanie videa trvalo celý jeden deň až do nočných hodín. Jeho hlavnými hviezdami sú výlučne ženy. „Markíza, Dajto a Voyo budú vysielať šampionát pre všetkých. Aj pre tých, ktorí nie sú úplne na prvú typickými predstaviteľmi fanúšika. Veríme, že zápasy si naplno užijú aj naše ctené diváčky,“ verí šéf kreatívy TV Markíza Július Cerina.

Ženský princíp tohto spotu umocňuje aj fakt, že jeho réžie sa ujala taktiež dáma – režisérka Paulína Mačáková. „Futbal a špeciálne majstrovstvá Európy nie sú len doménou mužov. Rovnako zapálenými fanúšikmi sú aj dámy. Pri produkcii spotu nám išlo o to, aby mal výsledok dobrú a živelnú energiu. Verím, že sa bude spot divákom páčiť a dámam na Slovensku bude slúžiť ako inšpirácia, nech si pokojne takýto večer urobia aj doma. Nech si zavolajú kamošky, susedky a užijú si tento futbalový sviatok roka minimálne rovnako tak, ako ich mužské polovičky,“ povedal Creative Director & Art Director Martin Keder. Nový televízny spot mal premiéru vo vysielaní v utorok večer.

Spot je doplnený hlasom moderátorky Lucie Hlaváčkovej, ktorú diváci uvidia aj ako jednu z trojice moderátorov zábavnej talkshow Taký je futbal. Tú odvysiela TV Markíza pred každým zápasom, ktorý bude mať výkop o 15:00 h. Zábavná talkshow bude rovnako určená pre všetkých divákov bez rozdielu.

Televízie Markíza, Dajto a streamovacia platforma Voyo prinesú od 14. júna divákom na Slovensku všetkých 51 zápasov šampionátu UEFA EURO 2024, vrátane očakávaných duelov slovenskej reprezentácie. Tie sa odohrajú 17., 21. a 26. júna, kedy sa naši reprezentanti postavia na trávnik v boji o postup v E-skupine postupne proti súperom z Belgicka, Ukrajiny a Rumunska. Diváci si všetky zápasy šampionátu budú môcť vychutnať naživo, v priamom prenose na Markíze, Dajto a Voyo, alebo zo záznamu v sekcii UEFA EURO 2024 na Voyo. Exkluzívny obsah prinesie aj web TVNOVINY.sk a sociálne siete Markízy.


TV spot „Fanúšičky“:

• Creative Director & Art Director: Július Cerina, Martin Keder
• Postprodukcia: Braňo Pavlovič
• Strih: Július Šimlovič ml.
• Réžia: Paulína Mačáková
• Kamera: Roman Šupej ml.
• Sound: Július Šimlovič
• Produkcia: Zuzana Hlavčáková
• Spolupráca: Miroslava Široká

TV spot „Fanúšičky“: https://youtu.be/qZRdZ7xltJc


Lukáš Kočišek, PR manažér, MARKÍZA - SLOVAKIA, 5. 6. 2024


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
05.06.2024 • Zlatá labuť se loučí! Kdo se stane hlavním hrdinou dojemného finále?
02.06.2024 • RTVS si pripomenie 100. výročie úmrtia Franza Kafku v televíznom aj rozhlasovom vysielaní
31.05.2024 • Show Jana Krause – 5. 6. 2024
30.05.2024 • Pokračování seriálu Hořký svět míří na prima+
30.05.2024 • Už 14. júna to vypukne! Všetky zápasy, atraktívne štúdiá aj sprievodné relácie so zaujímavými hosťami. Markíza je futbal!
27.05.2024 • Zlato si z hokejových MS odnášajú nielen českí hokejisti, ale aj vysielateľ JOJ Group – v podobe úspechov v TV vysielaní, v online a na streame!

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist