Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 23.06.2024 - 11:06:46   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

SPORT 5 spouští vlastní zpravodajskou relaci SPORT 5 Report

  Autor: PR Press SPORT 5 , e-mail: info@sport5.cz Přidané: 06.05.2009


Jen pár dní po svých prvních narozeninách televize SPORT 5 spouští vlastní zpravodajskou relaci „SPORT 5 Report“. Počínaje 12. květnem bude tato jediná česká motoristická televize každé úterý přinášet přehled aktuálního dění v motorsportu, stejně jako dalších motoristických akcí. Premiéru zpravodajského pořadu „SPORT 5 Report“ můžete sledovat vždy v úterý od 18:20 hodin.


O víkendu 16. – 17. května se roztočí kolotoč německého šampionátu cestovních vozů DTM. Hostitelem prvního podniku sezony 2009 se stane okruh Hockenheim. Obhájce titulu Audi odstartuje do letošní sezony s pozměněnou sestavou devíti jezdců a novou evolucí A4 DTM. Cílem továrního týmu Audi pro nadcházející ročník DTM pochopitelně zůstává obhajoba titulu, který stáj získala již dvakrát v řadě v letech 2007 a 2008 díky Mattiasu Ekströmovi a Timo Scheiderovi.

Třetí titul by byl pro Audi o to cennější, že Audi slaví sté výročí založení a pětadvacáté výročí svého vstupu do DTM. Konkurenční Mercedes-Benz startuje do sezony 2009 s osmičlennou sestavou jezdců, v níž kromě jezdeckých es Paula di Resty, Garryho Paffetta nebo Ralfa Schumachera poutá pozornost také šestadvacetiletá pilotka Susie Stoddart. SPORT 5 vysílá přímé přenosy DTM z Hockenheimringu v sobotu 16. května od 13.30 hodin (kvalifikace) a v neděli 17. května od 13.45 (závod).

V sobotu a v neděli 16. – 17. května SPORT 5 vysílá rovněž přímé přenosy doprovodného programu DTM – závodů F3 Euro Series (1. a 2. závod), ADAC VW Polo Cup (1. závod), Porsche Carrera Cup (1. závod) a Seat Leon Supercopa (1. závod).

Aby byl víkend 16. – 17. května skutečně plný „live“ vysílání, do programu SPORT 5 jsou zařazeny i přímé přenosy podniků FIA GT a FIA GT3 z italské Adrie, kde tyto šampionáty pokračují druhým, resp. třetím a čtvrtým závodem. Český tým K plus K motorsport se v Adrii pokusí navázat na úspěšný start do sezony a stejně jako na Silverstonu zvítězit v absolutním pořadí. Vedle zkušené dvojice Karl Wendlinger a Ryan Sharp, jejímž cílem je zisk titulu FIA GT, se opět objeví český jezdec Adam Lacko spolu s Mexičanem Mariem Dominguezem, rovněž s nemalými cíli v podobě umístění na stupních vítězů. Závody FIA GT z Adrie přenáší SPORT 5 živě od pátku 15. května do soboty 16. května.

Přímý přenos kvalifikace FIA GT startuje v pátek v 18:05 hodin a v sobotu můžete sledovat přímý přenos závodu od 19:45 hodin. V Adrii se o blížícím se víkendu sejde také konkurence bojující v rámci FIA GT3 a SPORT 5 rovněž během víkendu zprostředkuje přímé přenosy.

Sérii přímých přenosů o víkendu 16. – 17. května uzavře „live“ přenos American Le Mans Series z okruhu v Tooele v Utahu.


Jak SPORT 5 získat?

SPORT 5 je zařazen do nabídky Sport O2 TV. Je přístupný také klientům UPC ČR sítě – digitální TV a dále v kabelových sítích BKS Capital Partners Praha, HDD Praha, Kabel servis Praha, Planet A Praha, WMS s.r.o. Most, SELF servis Brno, Smart Comp Brno, STARNET České Budějovice, J.Ouda Klášterec nad Ohří, PODA Ostrava, MATTES AD Frýdek-Místek, Kabel Ostrov, s.r.o. Ostrov, Mame Moravské Budějovice, TRI R, a.s. Bratislava a SWAN, a.s. Bratislava.

Kódovaný program SPORT 5 je distribuován na transponderu satelitu ASTRA 1G, na orbitální pozici 23,5 st. vých., frq. 11,876 H, SR 27500, FEC 3/4 a přístup k němu umožňují karty Skylink/Trade and Technology a karty Media Vision/diGITALlink/CS Link.


Obr.: Testy DTM 2009, Hockenheimring, Ralf Schumacher, Trilux AMG Mercedes C-Klasse 2009, foto: DTM media

PR Press SPORT 5, Zuzana Havelková, BPA sport marketing


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
06.05.2009 • Z1 první v obraze - květnové novinky ve vysílání [ 1 ]
04.05.2009 • V květnu vyráží Travel Channel přes Prahu do Afriky
04.05.2009 • Filmové tipy pro tento týden
01.05.2009 • Májové AXN [ 1 ]
01.05.2009 • Prvomájové filmové tipy
30.04.2009 • Nova bude v květnu vysílat dva velkofilmy v HD kvalitě [ 4 ]

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist