Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 22.04.2024 - 14:34:57   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Ze světa | Články
 

Před startem veletrhu IFA 2003

  Autor: Redakce , e-mail: redakce@satcentrum.com Přidané: 22.08.2003


IFA je největší evropská výstava spotřební elektroniky. Šest dnů bude veletržní areál ICC pod západoberlínskou televizní věží patřit jak zasvěceným odborníkům, tak široké veřejnosti; všem zájemcům o rychle se rozvíjející obor elektronických médií a komunikací.


Všichni přední světoví výrobci, kteří budou přítomni na výstavě IFA předvedou to nejlepší ze širokého spektra spotřební elektroniky. Za dva roky od posledního veletrhu IFA 2001 totiž došlo k dalšímu rychlému rozvoji v tomto odvětví. Proto budou očekávány ve všech sekcích novinky a nové technologie.


Struktura veletrhu IFA je rozdělena do těchto specifických skupin:

audio systémy
high-end elektronika
elektronika v automobilu
televize
video
kamkordéry
digitální tvorba
informační a komunikační elektronika
zábavní elektronika
on line servis
antény
satelitní systémy
vysílací a studiová technika
mobilní/stacionární telekomunikace


Na veletrhu budou přítomné veřejnoprávní i komerční televizní a rozhlasové stanice, a to nejen z Německa, ale i zahraničí, které budou informovat o dění a oslovovat zákazníky i posluchače a diváky o nových produktech a trendech vývoje.

Po celou dobu budou v berlínském veletržním areálu ICC pořádané doprovodné odborné programy, kongresy, kolokvia, fóra a presentace pro odborníky a obchodníky. IFA 2003 je totiž ideálním místem pro setkání, porady a jednání s širokou řadou témat od inovačních technologií po nové aplikace.

Veletrh bude přístupný veřejnosti od pátku 29.8.2003 do středy 3.9.2003 v čase 10.00 až 18.00 hod. V pátek 29.8. proběhne „IFA Night“ – tento den bude areál otevřený až do 22.30 hod., a poté je na 22.45 hod. naplánovaný ohňostroj „Funkturm Fireworks“. Po vzoru osvětlené Eifelovky, Space Needle („Jehly“) v Seattlu či TV věže v Šanghaji bude i tato nejstarší komerční rozhlasové věž oděna do hávu světelných efektů, doprovázených komponovanou hudbou, přenášenou živě stanicí Berlin rs 2 (např. i digitálním paketu DAB kanál 12D).

Ještě několik informací pro vás, kteří veletrh hodláte navštívit. Celodenní vstupenka do areálu činí 12,5 euro, zlevněná pro děti a mládež 8,50 euro. Skupinová vstupenka pro kolektivy o 10 a více lidí, případně pro školní zájezdy včetně učitelského doprovodu vyjdou na 6 euro pro jednotlivce. Rodinné pro 3 a více lidí pak stojí 8,50 euro. Odpolední vstupné do areálu (od 14.00 hod.) pořídíme za 12,50 euro – a to pro dvě osoby na jedno odpoledne, anebo pro jednu osobu na dvě odpolední návštěvy. Ale osobně si myslíme, že pro podrobnější prohlídku všech významných vystavovatelů nebude ani jeden celý den stačit.

Tolik první informace, na webu satCentrum už připravujeme pro vás další články, vztahující se k této významné akci letošního roku. Zatím jsme psali o nových set-top-boxech firmy Samsung a o novinkách, které si nachystala do Berlína společnost Humax. Pokud se rozhodnete výstavu IFA 2003 sami navštívit, přejeme vám šťastnou cestu a hodně zajímavých exponátů ke shlédnutí. A pokud se o své zážitky budete chtít podělit s dalšími čtenáři, napište nám do redakce, váš příspěvek samozřejmě rádi otiskneme.


Při přípravě článku byly použity materiály z oficiální stránky veletrhu www.ifa-berlin.de.


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
25.08.2003 • Tragická exploze brazilské rakety VLS-3
22.08.2003 • Liberty Media ovládla UPC [ 1 ]
21.08.2003 • Záhady z digitálního světa
20.08.2003 • Mezinárodní federace novinářů odsoudila zákaz vysílání Alsat TV
19.08.2003 • Zisky mediálního magnáta Murdocha výrazně rostou
14.08.2003 • Pohled přes Kanál: Daří se Freeview, v zisku je poprvé i BSkyB

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist