Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 21.05.2024 - 08:25:55   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

Co přinese nový kanál AXN?

  Autor: PR Press HBO ČR , e-mail: info@hbo.cz Přidané: 10.10.2003


AXN, televizní kanál společnosti Sony Pictures Television International (SPTI), který přináší akční a dobrodružnou zábavu na kabelových a satelitních rozvodech po celém světě, přichází 17. října i do šesti evropských zemí - České republiky, Slovenska, Polska, Maďarska, Bulharska a Rumunska. Tuto zprávu dnešního dne přinesl Tom Davidson, General Manager pro AXN ve střední Evropě.

AXN program bude zahrnovat vrcholné hollywoodské, evropské a mezinárodní programy, zvláště pak akční seriály, filmy, reality show se zaměřením na milovníky napětí ve věkové skupině 18 až 34 let, která je ideální pro případné inzerenty. Předplatitelský kanál AXN bude v regionu vysílán 24 hodin v lokální jazykové verzi.

V prohlášení Davidson uvádí: „Odezva na AXN je fenomenální. Vstoupit do oblasti s milionem předplatitelů je svědectvím o velké síle kanálu AXN a zároveň potvrzením, že naše strategie lokalizovat jednotlivé trhy byl kabelovými operátory v regionu velmi dobře přijat.“

HBO hrálo při úspěšném spouštění kanálu AXN hlavní roli, především v zajišťování distribuce v regionu,“ dodává Davidson. „Jako vedoucí prémiová servisní filmová platforma ve střední Evropě se prokázala jako neocenitelná! Těšíme se na jejich další přispění v budování AXN jako hlavní destinace pro akci a dobrodružství ve střední Evropě.“

AXN program bude při jeho spuštění obsahovat akční filmy, seriály a dobrodružství z americké produkce , zahrnující takové tituly jako: Spider-Man: animovaný seriál, založený na stejnojmenném filmovém trháku, Street Time akční drama s Robem Morrowem (Nothern Exposure), Odyssea 5 dobrodružný seriál v hlavní roli s Peterem Wellerem (Robocop) a globální sci-fi hity Mutant X a Andromedu Gena Rodenberryho. V prime time mimo jiné naleznete hollywoodské hity s hvězdným obsazením jako Chlapci ze sousedstvíí s držitelem Oscara Cubou Gooding jr. nebo drama Kam tě den zavede s Christianem Slaterem a Larou Flynn Boyle a hvězdou Willem Smithem a v neposlední řadě pak film Dvojník, klasika Briana de Palma s Mellanií Griffith.

Středy na AXN posunou realitu do nové dimenze se seriály jako Věřte nevěřte Roberta Ripleyho s Deanem Cainem nebo Mezní situace postavený na knižní předloze stejného jména. V sekci dobrodružství program AXN kombinuje to nejlepší lidské úsilí s dechberoucími přírodními scenériemi z celého světa v pořadech Expedice North Face, Riskantně světem nebo program AXN Eco Challenge Borneo – z dílny Marka Burnetta (produkčního známého Survivor).

Spolu se střední Evropou tak bude mít kanál AXN zásah po celém světě více než v 87 milionech domácností ve více než 46 zemích v Asii, Evropě a Latinské Americe.


AXN

AXN patří ke skupině společnosti Sony Pictures Television International (SPTI), která sdružuje více než 30 rozličných globálních sítí a za níž stojí síla společnosti Sony Pictures Entertainment. Kanál AXN nabízí to nejlepší v oblasti akčních a dobrodružných pořadů a divákům po celém světě přináší dynamickou zábavu v rychlém tempu. Vzhledem k tomu, že cílovou skupinou programu jsou mladí dospělí diváci ve věku 18-34 let, AXN nabízí velkofilmy, nejúspěšnější akční seriály a reality show, prvořadé sportovní události alternativního charakteru a nejžhavější novinky z oblasti animace, a to vše 24 hodin denně. Program AXN může sledovat přes 87 milionů domácností ve více než 46 zemích v Asii, latinské Americe a Evropě a mezi předplatiteli kabelové či satelitní televize se řadí k nejoblíbenějším. Internetová adresa AXN je www.axn.com.


Sony Pictures Television International

Sony Pictures Television International stále rozšiřuje svou celosvětovou distribuci současných televizních seriálů, stejně jako starších filmů a televizních pořadů, televizním programům po celém světě. Mezinárodní sítě SPTI jsou klíčovou strategií společnosti vzhledem k jejímu dlouhodobému zaměření na globální trh. V současné době má 30 televizních kanálů ve více než 100 zemích, které jsou na celém světě dostupné více než 230 milionům diváků. Kromě celosvětové distribuce amerických seriálů uznává společnost SPTI i potřebu místní produkce pro náročnější diváky. Díky zastoupením v Brazílii, Francii, Německu, Hongkongu, Itálii, Mexiku, Španělsku a Spojeném království SPTI v současné době zajišťuje produkci v osmi státech a oblastech. SPTI je dceřinnou společností Sony Pictures Entertainment.


Sony Pictures Entertainment

Sony Pictures Entertainment (SPE) je dceřinnou společností Sony Corporation of America (SCA), což je dceřinná společnost tokijské Sony Corporation. Globální aktivity SPE zahrnují filmovou produkci a distribuci, televizní produkci a distribuci, tvorbu a distribuci digitálního obsahu, celosvětové investice do televizních kanálů, akvizici a distribuci domácí zábavy, provoz studií, vývoj nových zábavních produktů, služeb a technologií a distribuci filmové zábavy v 67 zemích. Internetová adresa Sony Pictures Entertainment je www.sonypictures.com


HBO

Home Box Office (HBO) je nadstandardní filmový kanál, který byl založen před třiceti lety ve Spojených státech jako divize společnosti Time Warner Entertainment Company LP (v současné době AOL Time Warner Inc.). Mezi vlastníky společnosti v regionu patří Home Box Office (HBO), Sony Pictures Entertainment (SPE) a Buena Vista International Television (BVIT). HBO provozuje základní a placené zábavní kanály pro platformy kabelové televize, Direct-to-Home a MMDS po celé střední Evropě. HBO Central Europe v současné době provozuje 4 základní a 5 placených kanálů v 7 zemích.


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 16   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
13.10.2003 • Buffalo - Dallas na Galaxii sport
12.10.2003 • Nizozemsko - Bělorusko na Galaxii sport [ 4 ]
10.10.2003 • Music Box odstartoval v sítích UPC
10.10.2003 • AXN konečně v České a Slovenské republice [ 24 ]
10.10.2003 • Pittsburgh - Philadelphia na Galaxii sport
10.10.2003 • Nizozemsko – Rakousko na Galaxii sport

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.


za obsah níže uvedených komentářů satCentrum nezodpovídá!
[ nejnovější komentáře jsou nahoře ]
1 / 1

  Môj príspevok 

12.10.2003 21:59 • anonym
Co tu řešíte? Bydlím v Praze na JM a mám za 454 Kč úplně všechno.Kabelovka se jmenuje Konsat a nemá chybu.
 
 
  Môj príspevok 

12.10.2003 21:21 • juzek
tak, tak ,všichni se naučíme madarsky a bude jen jedna nabídka.Kdyby aspon vše bylo v dualu na 1 kanalu madarština a na druhém hebrejština
 
 
  Můj příspěvek 

12.10.2003 18:45 • anonym
To jo, ty maďarský zprávy jsou stejně lepší než nějaký Supermax. A koukám, že už se testuje nějaký další maďarský kanál, tentokrát humoristický, tak doufám, že ho UPC zařadí co nejdříve taky. Pak už ani to AXN nebudeme chtít.
 
 
  Môj príspevok 

12.10.2003 16:15 • anonym
SuperMax tam ”už” není, no a to právě kvůli té ceně. Jinak si myslím že kdyby UPC udělalo to co Karneval, tedy současná cena +50,- tak by asi byl i SuperMax, jenže za 449,- s 5ti %DPH by do toho už asi nikdo nešel.
 
 
  Můj příspěvek 

12.10.2003 06:35 • anonym
No to je docela možné, že bude AXN u UPC dříve, než u HBO2 u TES Medie. Ale pořád paltí, že HBO2 nic nového oproti původnímu HBO nepřináší. AXN je nový knál.

A UPC se pořád jen handrkuje o ceně, u všech programů, proto také v jejich nabídce byla Galaxie-Sport až půl roku potom, co už běžela v TES Medii, stejně tak u BBC Prime a SuperMax tam není dodneška.
 
 
  AXN x HBO2 

11.10.2003 21:48 • anonym
Myslím si, že AXN bude v UPC mnohem dříve, jak HBO2 v TESMedii. U AXN se UPC s HBO totiž pouze handrkuje o ceně, kdy to HBO zkouší samozřejmě prodat dráž, a tedy se smlouvá, zatímco u TESMedie jde o technický problém s filtry na placený kanál. HBO2 je prémiový kanál, zatímco AXN v základní nabídce. Takže v tom je zakopanej pes. (Pozn. nemám ani jednu kabelovku :-)))
 
 
  Můj příspěvek 

11.10.2003 21:28 • anonym
To je pravda. Z HBO2 to Karneval v sítích TES Medie nezvládl. Ale pokud bych se měl vybrat, jestli nový program AXN nebo několikrát recyklované filmy, co už běžely na HBO, tak bych si přeci jen vybral radši to AXN a HBO2 na těch pár dní oželím.
 
 
  Karneval x UPC 

11.10.2003 19:11 • anonym
Chlapi, nechte máslo na hlavě, a co takhle HBO2 v TES medii, není to také Karneval - a máte ho tam? Nemáte... Takže každá síť má nějaké mušky. A za ty prachy...
 
 
  Můj příspěvek 

11.10.2003 18:49 • anonym
No tak jako tak, zatím co jednání o zařazení nějakého programu do nabídky trvá Karnevalu několik dní nebo týdnů, u UPC to je vždycky na měsíce.
 
 
  Môj príspevok 

11.10.2003 18:30 • anonym
@Petr: Ale Karneval má taky v každém městě jinou nabídku.
 
 
  Můj příspěvek 

11.10.2003 14:13 • Petr
No nevím, podívej se na nabídku UPC v Ostravě, nelze srovnávat Pražské UPC, které má v nabídce podstatně víc programů!!!
 
 
  Môj príspevok 

11.10.2003 11:04 • anonym
@ DD a to porovnavas Karneval s UPC CR , nebo SK ? V Cechach nabizeji oproti UPC snad jediny program navic a to je SuperMax. Cenový rozdíl je ale vice nez 10% v neprospech Karnevalu.
 
 
  Môj príspevok 

10.10.2003 21:54 • DD
minimalne v rozsahu TV stanic,ktore ponukaju
 
 
  Můj příspěvek 

10.10.2003 21:34 • Jirka
V čem je nabídka Karnevalu lepší než UPC?
 
 
  Môj príspevok 

10.10.2003 20:20 • DD
Porovnal som si ponuku UPC a Karnevalu a myslim, ze UPC je v porovnani s nimi o nicom. Skoda, ze nie su aj na Slovensku, ved my tu mame uplny monopol UPC.
 
 
  Můj příspěvek 

10.10.2003 10:46 • Katoda
Sice jsem už překročil horní věkovou hranici cílové skupiny, ale přesto se už na tento kanál těším. Jsem rád, že pokud se jedná o obravdu zajímavé programy, které přitáhnou diváky, tak je společnost Karneval při jednáních velice pružná a zařazuje je do své nabídky pokud možno co nejdříve. Není to porvé, podobně rychle reagovala např. i u Galaxie-Sport nebo BBC Prime.
 
 
Celkový počet komentářů: 16 / zobrazují se: 1 ... 16

|<«1»>|


zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist