Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 22.04.2024 - 16:08:23   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Kabelová televize | Články
 

Bundesligový Eurosport 2 HD v nabídce UPC Česká republika

  Autor: UPC ČR, a.s. , e-mail: upc@upc.cz Přidané: 05.11.2012Devět měsíců po uvedení programu Eurosport 2 zařadí UPC Česká republika do svých nabídek kabelové televize rovněž jeho verzi ve vysokém rozlišení. Stanice populární zejména pro své pravidelné přenosy z německé fotbalové Bundesligy bude pro klienty k dispozici od 1. listopadu 2012.


UPC nabízí momentálně jedenáct sportovních kanálů: Sport 1, Sport 2, Nova Sport, Nova Sport HD, Sport 5, Eurosport, Eurosport 2, Eurosport HD, Extreme Sports, Golf Channel a ESPN America. „Sportovní stanice jako Eurosport, Nova Sport či Sport 1 patří mezi nejlépe hodnocené našimi zákazníky. Chceme je v maximální možné míře zpřístupnit rovněž ve vysokém rozlišení, které znásobuje komfort a prožitek ze sledování,“ říká generální ředitel UPC Česká republika Václav Bartoň.

Eurosport 2 HD přináší pravidelné přenosy Bundesligy, nejnavštěvovanější fotbalové soutěže světa. Na oblíbenosti ji přidává i účinkování českých reprezentantů - Petra Jiráčka, Václava Pilaře, Michala Kadlece nebo Theodora Gebre Selassieho. Eurosport 2 HD bude až do května vysílat pět přímých přenosů každého kola včetně sestřihu kola a bundesligového magazínu. Práva na exkluzivní vysílání Bundesligy má Eurosport až do roku 2015. V programovém schématu Eurosportu 2 HD jsou zařazeny i polská fotbalová liga Ekstraklasa a basketbalový Eurocup. Stanice dává prostor i méně obvyklým sportům včetně těch extrémních a adrenalinových: FMX, Dew Tour, snowboard, freestyle lyžování, kriket, australský, americký i plážový fotbal.

UPC Česká republika bude od 1. listopadu 2012 nabízet již 17 televizních programů ve vysokém rozlišení: ČT1 HD, ČT 2 HD, ČT Sport HD, Nova HD, Prima Family HD, Barrandov HD, Nova Sport HD, HD+, Spektrum HD, National Geographic HD, AXN HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Discovery HD Showcase, History Channel HD, HBO HD a Filmbox HD. Většina těchto stanic je zařazena do základních programových nabídek.

UPC Česká republika, s.r.o. je největším českým poskytovatelem placených televizních služeb a širokopásmového vysokorychlostního internetu. Její kabelové sítě jsou v dosahu 1,34 milionu domácností v 370 lokalitách. Služby UPC využívá 1,2 milionu zákazníků. UPC je dceřinou společností Liberty Global, Inc.


Juraj Gerbery, Public Policy Manager


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
31.10.2012 • UPC bude od januára štandardne zasielať iba elektronické faktúry
17.10.2012 • Spoločnosť UPC expanduje na východnom Slovensku
27.09.2012 • Sledujte KHL a jej hviezdy so spoločnosťou SATRO s.r.o.
22.09.2012 • Česká asociace elektronických komunikací o. s. se podílela na uspořádání šestnáctého podzimního setkání provozovatelů elektronických komunikací
06.09.2012 • UPC uvádza veľkú jesennú kampaň
30.08.2012 • UPC přináší od 3. září balíček ruských programů

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist