Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 21.04.2024 - 22:39:33   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

České Radiokomunikace otevírají nové sídlo na Strahově

  Autor: České Radiokomunikace , e-mail: info@radiokomunikace.cz Přidané: 29.07.2014


Společnost České Radiokomunikace (ČRa) otevřela své nové sídlo na Strahově v areálu televizní věže. Náročná rekonstrukce objektu proběhla ve třech etapách od roku 2011. Na Strahově vznikly moderní prostory pro více než 150 zaměstnanců, které vyhovují aktuálním i budoucím potřebám společnosti a přinesou výrazné ekonomické úspory v podobě snížených provozních nákladů.

České Radiokomunikace (ČRa) začaly přemýšlet o novém sídle společnosti, které by nahradilo dosluhující prostory u Nákladového nádraží na Žižkově, v roce 2011. Ve stejné době odstartovaly revitalizaci vlastního a v tu dobu ne plně využitelného objektu na Strahově. Tyto dva projekty se logicky propojily a ve třech fázích rekonstrukce došlo k postupné přestavbě všech budov i věže.

Na základě návrhu od společnosti Intar a.s. a stavebního provedení společností Proxima a.s. se podařilo vybudovat v interiérech budov moderní zázemí, výrazně snížit vliv budovy na životní prostředí a vyhovět vysokým bezpečnostním nárokům. Zaměstnanci se mohli přesunout z několika dřívějších objektů do jediného, nového a uzpůsobeného jejich potřebám. Tím se usnadní a vylepší i vnitrofiremní komunikace a celková firemní kultura.

„V současné době, kdy firmy dávají přednost spíše pronájmu kancelářských prostor od developerů, šly České Radiokomunikace proti proudu a vsadily na investici do vlastního objektu. Vážíme si také toho, že celá rekonstrukce byla samofinancována z prodeje zbytných nemovitostí a nezatížila běžné provozní peněžní toky společnosti,“ říká k rekonstrukci generální ředitel ČRa Martin Gebauer.

Rekonstrukce objektu zahrnovala kromě kompletní přestavby interiérů také novou fasádu u všech budov, dále výměnu oken a celkové zateplení. Nespornou výhodou nového sídla je, dobrá možnost parkování, a v neposlední řadě také sousedící park Ladronka, kam mohou zaměstnanci chodit sportovat a relaxovat. O zvýšeném zájmu o ekologii také vypovídá nedávné doplnění vozového parku ČRa automobily jezdícími na zemní plyn.


České Radiokomunikace a.s. (ČRa) jsou leaderem v poskytování digitální infrastruktury. Kromě vysílacích služeb se firma zaměřuje na propojování světa televize, rádia a internetu. Provozuje vlastní datová centra a svým zákazníkům poskytuje špičkový výpočetní výkon. ČRa disponují vlastní optickou páteřní sítí a díky silné vysílací infrastruktuře mohou nabídnout zákazníkům i bezdrátové řešení, případně připojení blízkých lokalit pomocí optických vláken.


Pavel Klimeš, Neopublic Porter Novelli


Zkrácená adresa na tuto stránku: http://goo.gl/jmT73U Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
28.07.2014 • České Radiokomunikace jedou na zelené vlně s CNG
22.07.2014 • RRTV obhájila před rozšířeným senátem NSS svůj právní výklad institutu upozornění na porušení zákona
13.07.2014 • Cenu mezinárodní filmové kritiky a Zvláštní uznání ekumenické poroty na 49. MFF Karlovy Vary získal animovaný film Šutry v kapsách
12.07.2014 • Bažant Kinematograf začína tretiu sezónu letného kina na Magio pláži v Bratislave
11.07.2014 • Ředitelé evropských stanic hledají ve Varech recept na úspěch v USA
02.07.2014 • Jan Souček se ujal funkce ředitele brněnského studia České televize

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist