Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 12.06.2024 - 20:01:39   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Softwarové novinky | Články
 

Nový Eurosport Player bude spuštěn před legendárním závodem 24 hodin Le Mans

  Autor: Eurosport CZ , e-mail: info@eurosport.cz Přidané: 04.06.2015Eurosport, panevropská jednička ve sportovním vysílání, spustí 10. června novou verzi internetového přehrávače Eurosport Player. Diváci Eurosportu si tak budou moci užít na Eurosport Playeru již legendární vytrvalostní závod 24 hodin Le Mans.


Eurosport nabídne z 24 hodin Le Mans bezkonkurenční přenos, který zachytí každou minutu závodu, a navíc speciální programy, které ještě více pohltí motoristické fanoušky, kteří si užijí množství zákulisních scén i slavného Patricka Dempseyho. Proslulý vytrvalostní závod je vhodnou příležitostí seznámit se s novou verzí Eurosport Playeru, který bude závod vysílat na bonusovém kanálu bez přerušení a bez reklam, a také odhalit inovativní uživatelské novinky, které umožní fanouškům dostat se světovému závodu doslova pod kůži.

Nový Eurosport Player nabízí vylepšené a moderní prostředí, v němž uživatel není nikdy více než jedno kliknutí od živé akce, intenzivnější sportovní zážitky díky souběžným živým přenosům na více kanálech, intuitivní navigaci a přepínání z nabízených kamer.

„Eurosport Player je špičkou ve své třídě produktů OTT a demonstruje, že Eurosport se zaměřuje na dodávání špičkového sportovního vysílání za pevnou cenu na multi-platformním základě přímo spotřebiteli. Nový Eurosport Player má intuitivní navigaci, více statistik a těch nejlepších sportovních momentů a nabídne také přístup z několika úhlů kamery, což optimalizuje zážitek ze sledování našeho rostoucího portfolia světového sportu“, řekl Peter Hutton, generální ředitel Eurosportu.

Arnaud Maillard, viceprezident Digital Media, Discovery Networks International a Eurosportu, dodává: „24 hodin Le Mans je jednou z vlajkových událostí Eurosportu a ideální příležitostí předvést nové a vylepšené funkce Eurosport Playeru. Sportovní fanoušci mohou prožít uchvacující zážitky ze závodu, a to kdykoli a na jakémkoli zařízení.“

Eurosport dlouhodobě vysílá 24 hodin Le Mans, práva vlastní i na rok 2016. V průměru za posledních pět let sledovalo závod na Eurosportu 16,5 milionů diváků.


O SKUPINĚ EUROSPORT

Eurosport Group je panevropská jednička ve sportovním vysílání. Je součástí Discovery Communications, čisla 1 na trhu světových poskytovatelů placených TV programů. Eurosport Group má 222 milionů kumulativních předplatitelů v 91 zemích v Evropě, Asii, Africe a na Blízkém východě. Kanál Eurosport – vlajková loď Eurosport Group – vysílá živě přes 5000 hodin sportovních přenosů ročně do 137 milionů domácností v 54 zemích a ve 20 jazykových mutacích. Eurosport.com je jedničkou na poli on-line sportovních portálů, který navštíví až 23 milionů uživatelů měsíčně. Eurosport Events je divize expertů společnosti v managementu a podpoře mezinárodních sportovních akcí.


Petr Nejedlý, česká redakce Eurosportu, 4. 5. 2015


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
21.05.2015 • Microsoft je technologickým partnerem Eurovision Song Contest 2015
21.04.2015 • Ukončení procesu výměny dekódovacích karet Skylink CryptoWorks a CS Link
12.03.2015 • První satelitní testy DVB-S2X s modulací 256APSK
28.02.2015 • freeSAT nabídne kanály AXN všem zákazníkům na dva měsíce zdarma
20.02.2015 • Vysílání aktualizace seznamu kanálů RAPS se vrací na družici Astra 1N
11.02.2015 • Změny u balíčků Film Europe, CS TV a CS Film + CS Mini [ 1 ]

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist