Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 06:44:23   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

K televizoru Samsung exkluzivní fotbal na půl roku zdarma, nově i po internetu

  Autor: DIGI TV , e-mail: info@cz.digi.tv Přidané: 22.11.2016


Kdo si pořídí do konce roku 2016 nový televizor nebo monitor s TV tunerem značky Samsung, může si objednat jako bonus exkluzivní sportovní programy s fotbalovými soutěžemi Premier League či La Liga na půl roku zdarma. Na akci spolupracuje Samsung se společností DIGI CZ, která v ČR drží exkluzivní práva na nejlepší klubový fotbal.


Zákazník si může od 1. září vybrat, zda sportovní nabídku od DIGI CZ přijímat přes satelit nebo přes internet prostřednictvím nové internetové televize DIGI2GO.

DIGI2GO je internetová televize s širokou programovou nabídkou pro celou rodinu a s exkluzivním sportovním obsahem. V základu nabízí 60 kanálů, z toho 27 v HD rozlišení. Exkluzivní sportovní nabídka je zahrnuta do programového balíčku SPORT, ve kterém je 8 kanálů, z toho 7 v HD rozlišení, mezi nimi i DIGI Sport 1, 2 a 3. Právě tento sportovní balíček se zákazníkům, kteří si pořídili televizní přijímač či monitor s TV tunerem Samsung, nabízí na půl roku zdarma. A co obsahuje?

Zejména anglické fotbalové soutěže Premier League a Sky Bet Championship, španělskou fotbalovou La Ligu a od začátku roku 2017 též tenisové turnaje ATP. Jedná se o exkluzivní obsah, který u žádného jiného televizního operátora v Česku není k dispozici. Vedle exkluzivní nabídky jsou pro diváky k dispozici všechny ostatní sporty vysílané na nejznámějších sportovních kanálech. Za všechny zmiňujeme vybrané zápasy Ligy mistrů včetně finále, zápasy Evropské ligy, Bundesligy, italské a francouzské ligy, české ligy a dalších špičkových fotbalových soutěží. Program zahrnuje samozřejmě nejen fotbal, ale všechny ostatní oblíbené sporty od hokeje, tenisu či Formule 1 až po golf.

Internetovou televizi DIGI2GO je možné přijímat až na čtyřech zařízeních zároveň. Je tak možné využít v jedné domácnosti celou produktovou nabídku firmy Samsung od klasické televize v obýváku až po tablety a chytré telefony jednotlivých členů rodiny. Díky technologii adaptivního streamingu se kvalita obrazu v reálném čase přizpůsobuje rychlosti internetového připojení.

Podrobnosti o společné akce Samsungu a DIGI CZ jsou k dispozici na http://cz.digi.tv/6mesicu/.


O DIGI CZ

DIGI CZ je jediný televizní operátor v Česku, který programy mnoha televizních stanic přináší zákazníkům dvěma cestami – prostřednictvím internetového připojení i přes satelit. Společnost na českém trhu působí od roku 2006 pod obchodní značkou DIGI TV a od října 2015 pod obchodní značkou Nová DIGI TV. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP. DIGI CZ si udržuje silnou pozici na poli digitálního vysílání zejména stabilní cenovou politikou, širokou nabídkou, exkluzivními programy a výhradními právy k řadě prestižních sportovních soutěží. DIGI CZ je jediným čistě českým televizním operátorem na trhu. Všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


O společnosti Samsung Electronics Co.

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje svět a utváří budoucnost pomocí převratných idejí a technologií. Nově definuje svět televizorů, smartphonů, nositelných zařízení, tabletů, fotoaparátů, domácích spotřebičů, lékařského vybavení, síťových systémů, polovodičů a LED řešení. Novinky naleznete v Samsung Newsroom na stránkách news.samsung.com.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Ondřej Koubek, Samsung PR manažer
Daniel Potocký, Account Executive, PP Partners Prague, 22. 11. 2016  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
16.11.2016 • freeSAT rozširuje svoju ponuku na Slovensku o 11 nových kanálov v maďarčine
03.11.2016 • Zsolt Nagy, Towercom: Markíza zásadne mení spôsob vysielania [ 1 ]
12.10.2016 • Food Network získal ocenění na festivalu Tourfilm
07.10.2016 • Food Network dnes představí na 49. TOURFILMu v Karlových Varech seriál Za Donalem…do Evropy
07.10.2016 • Telekom uvádza množstvo noviniek pre zákazníkov Magio televízie
27.09.2016 • Česká televize přechází na satelitu k vysílání ve vysokém rozlišení

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist