Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 20.06.2018 - 19:01:35     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 9. 8. 2017

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 06.08.2017


Přes léto vám budeme opět přinášet reprízy těch nejzábavnějších dílů a nejzajímavějších hostů. Na nové díly se těšte opět od 6. září. Zpěvák Adam Mišík, chirurg Tomáš Šebek a youtuber Lukáš Zachara se představí v repríze Show Jana Krause ve středu 9. srpna ve 21.20 hod. na Primě.


Adam Mišík – zpěvák, který už několik let pracovně pendluje mezi Prahou a Los Angeles. Říká, že na pobytu v LA je nejtěžší, aby se tam člověk mohl čistě prakticky usadit. „Musíte si udělat víza, zařídit číslo sociálního zabezpečení, vyskáčou desítky různých administrativních překážek. Pak čekáte, až dostanete agenta. Když ho dostanete, čekáte, až vás pošle na castingy. Někdy vás posílá více, někdy méně. Jste vlastně najednou závislý na dalších lidech. Většinou se vyprodukuje třeba 30 pilotů na různé televizní seriály, ale do výroby jde pak zhruba jen pět z nich. Je to nemilosrdný boj. Na druhou stranu se teď točí jako o život. Víc než kdykoli předtím. Ale je taky víc lidí, kteří v nich chtějí hrát. Vidím to však optimisticky,“ říká Adam. V LA tráví obvykle dva, tři měsíce, pak se na čas zase vrací domů. Už teď například ví, že v létě ho pracovní povinnosti budou držet v Čechách. „Budu točit celovečerní film podle scénáře Petra Kolečka, je to takový vtipný snímek, komedie. Nechávám si v Česku pracovně dveře otevřené. Jsem rád, že tady mám nabídky.“


MUDr. Tomáš Šebek – chirurg, který spolu s kolegy z organizace Lékaři bez hranic zachránil mnoho životů. Má za sebou mise na Haiti, v Afghánistánu a nejnověji v Jižním Súdánu, odkud se před pár dny vrátil. Na své poslední misi strávil téměř šedesát dní, včetně cestování tam a zpět. Pracoval v celkově dvousetlůžkové nemocnici Lékařů bez hranic v Agoku. Z toho čtrnáct dní jako praktik pobyl v Centru primární péče Lékařů bez hranic v Mayomu. „Na maximálně čtyřiceti lůžkách naší chirurgie jsem měl v průměru kolem pětatřiceti pacientů. Vzhledem k prázdninám a výpomoci, kdy moje chirurgická kolegyně odjela do válečné zóny v jiném súdánském projektu, jsem byl většinu času jediný chirurg na oddělení. Kromě pravidelné ranní vizity na všech lůžkách jsme operovali v průměru deset pacientů, z nich jeden až dva vyžadovali komplexní chirurgický přístup a složitější zákroky. Jednou až dvakrát za den jsem operoval urgentní případy a jednou do týdne porod císařským řezem. Úspěšně jsem odoperoval historicky první operaci hlavy v Agoku. Ambulantním sálkem nám prošlo třicet lidí v době od desíti do čtyř odpoledne, na pohotovosti jsem vídával šest až deset pacientů, z nichž jsem více než polovinu přijímal na oddělení. Také jsem denně dělal kolem pěti konzultací na ostatních lůžkách nemocnice – výživového centra, kliniky infekčních a tropických chorob a porodnice. V noci jsem měl v průměru jeden call. Až na dva týdny jsem držel službu 24/7 a vysílačka mi se svou specifickou radiokomunikací zalezla hluboko pod kůži. Ještě teď si sahám automaticky na zadek, jestli tam je. Takhle to mám rád. Tohle je chirurgie v podání Lékařů bez hranic. Intenzivní, široce zaměřená, urgentní,“ říká doktor Šebek.


Lukáš Zachara alias Zachy – třináctiletá hvězda YouTube. Patří mezi českou youtuberskou elitu, je idolem tisíců teenegarů. Jeho YouTube kanál už totiž odebírá přes 100 000 lidí. Věnuje se na kluka malinko nečekané oblasti. A tou je nakupování oblečení. Malý shopaholik radí, doporučuje, vysvětluje, komentuje… Svým fanouškům konkrétně radí, jaké kousky ze světa módy si mají pořídit a jaké nové cool věci si zrovna koupil. Kromě řady fanoušků má možná ještě daleko více hejtrů. Kvůli své nezvyklé zálibě a občas malinko bizarnímu popisu bot a oblečení je mnoho lidem spíše pro smích. Jenže Zachy si prý z těchto reakcí evidentně příliš nedělá a nedává na sobě nic znát. Stále tak točí videa o svém nakupování, která jsou navíc vzhledem k jeho věku z řemeslného hlediska na solidní úrovni. Výsledný produkt údajně někdy upravuje až devět hodin. Dodává, že dělá věci, které jsou spíš vlastní holkám, prý ale chce tato videa přivést na českou youtube scénu. „Neplánoval jsem být slavný, přišlo to samo,“ říká populární youtuber.


Reprízovaný díl Show Jana Krause uvidíte ve středu 9. srpna ve 21.20 na Primě. Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show. Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každou středu večer na Primě.


Mgr. Filip Budák, Externí dodavatel PR oddělení pro FTV Prima, aktualizováno


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
05.08.2017 • Česká televize bude vysílat Mistrovství světa v atletice až do roku 2023
05.08.2017 • Srpnové úterky na ČT art: dva oceňované snímky Vitalije Manského či epos o moderní Evropě
04.08.2017 • Parlamentní volby 2017: Česká televize odvysílá 14 tematických debat a Superdebatu
04.08.2017 • Atmedia v červenci rostla téměř o 30 %, zájem budí u dospělých i dětí
03.08.2017 • Podzim na Primě: „Uvidíme se“
02.08.2017 • JOJ Cinema slaví první narozeniny v portfoliu Atmedia

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist