Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 23.03.2019 - 11:34:13     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Dubnové programové tipy E! Entertainment

  Autor: TV Consulting , e-mail: info@tvconsulting.cz Přidané: 26.03.2018


V měsíci dubnu se mohou diváci těšit na nové díly oblíbených seriálů:

Eric & Jessie – 3.řada každý pátek ve 21.00 hodin
Přeměny s Khloé Kardashian – 2. řada každou neděli ve 21.00 hodin
Hollywoodské médium Tyler Henry – nová 3. řada každou sobotu ve 21.00 hodin
Držte krok s Kardashians – 14.řada každou neděli ve 20.00 hodin


Oblíbené pořady se vrací:

Jsme Cosmo – od 20. dubna vždy dva díly od 6.00 hodin
Život Kylie – každý pátek ve 21.30 hodinJsme Cosmo

Seriál Jsme Cosmo zavede diváky do fascinujícího prostředí redakce světově známého časopisu Cosmopolitan v New Yorku. Dokumentární seriál nahlíží na práci pro proslulý módní magazín a přibližuje, jak náročný život vedou jeho redaktoři a co vše musí své vysněné práci obětovat.

OD 20. DUBNA KAŽDÝ DEN V 06:00 HODINE! News

Nejnovější zprávy z Hollywoodu – pohledy do zákulisí, postřehy reportérů i diváků v přímém přenosu. Jedinečné zpravodajství, které se neopakuje.

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY KAŽDÝ DENHollywoodské médium Tyler Henry

Sledujte společně s E! práci Tylera Henryho, média z Kalifornie, který ani ve 3. řadě nepřestává udivovat pozvané hvězdy svými schopnostmi nahlédnout do jejich životů. Tentokrát ho v jeho poradně navštíví např. Megan Fox, Lucy Hale, Selma Blair či Chad Michael Murray.

KAŽDOU SOBOTU VE 21:00 HODINEric & Jessie

Připravte se na skvělou zábavu na E!, Deckerovi jsou zpět v nové řadě zábavné reality show Eric & Jessie. Během uplynulých tří let se toho pro Deckerovi mnoho změnilo – country zpěvačka a skladatelka Jessie a její manžel Eric, který je profesionálním hráčem fotbalu, se stali rodiči dvou dětí – dcery Vivianne a syna Erica Juniora. Jessie a Eric jsou tak velmi vytíženi, když se snaží skloubit úspěšnou kariéru s rodinou. V nových dílech je Jessie zmítána mezi svou hudební kariérou zpěvačky, pořadatelskými povinnostmi a rozvojem jejího obchodu, zatímco Eric nečekaně mění fotbalový tým. Deckerovi si musí ujasnit svou budoucnost a nakonec se společně vracejí do míst, kde mají své kořeny, do Nashville.

ZÁVĚR 3. ŘADY V PÁTEK 27. DUBNA VE 21:00 HODINO E! Entertainment Television v ČR a SR

E! je jedinečný televizní program, který přináší nejčerstvější zprávy ze světa celebrit, glamour a styl hvězd, pravdivé příběhy z Hollywoodu či seriály, které diváky nadchnou i překvapí. V jeho programovém schématu mohou diváci nalézt celosvětově úspěšná show, exkluzivní reality, nejnovější informace o celebritách a zábavě v pořadu E!News, a také živé přenosy z červeného koberce během udílení cen - Oskarů, Emmy, Grammy, Fashion Weeku či Met Gala v New Yorku a mnoho dalších.

Program E! spadá do portfolia NBC Universal. Vysílá 24/7 v českém a anglickém jazyce a v ČR je dostupný v nabídkách, T-mobile TV, satelitní televize Skylink, dále pak Dragon Internet, NejTV a Poda. Na Slovensku je v nabídkách Orange, Satro, Skylink, Slovanet či Tesmédia. Více informací naleznete na lokální facebookové stránce: https://www.facebook.com/eonlineczsk.


O NBCUniversal International Networks

NBCUniversal International Networks, globální televizní divize společnosti NBCUniversal, je jednou z předních světových společností v oblasti televizní zábavy, poskytování a nabídce kvalitního televizního obsahu a oblíbených televizních kanálů vysílaných ve 165 zemích celého světa od Evropy, přes Střední východ, Afriku, Latinskou Ameriku, až po Asii. Portfolio společnosti tvoří televizní kanály Universal Channel, Syfy, E! Entertainment Television, 13th Street, DIVA, Studio Universal, Telemundo, Bravo, DreamWorks and Golf Channel. Tyto unikátní televizní stanice nabízejí širokou škálu zábavných programů zaměřených na diváky po celém světě. Spravuje také filmový kanál Movies 24 ve Velké Británii a Style Networks v Austrálii. NBCUniversal News Group, jedna z nejvlivnějších a respektovaných sítí onair a online zpravodajství na světě, zastřešuje mezinárodní zpravodajské kanály CNBC a NBC News.

NBCUniversal International Networks je součástí společnosti NBCUniversal, jedné z předních světových mediálních společností v oblasti vývoje, výroby, produkce a marketingu zábavných programů, zpravodajství a informačních služeb v rámci celého světa. NBCUniversal vlastní a provozuje portfolio uznávaných zpravodajských a televizních společností, přední filmová studia, světově známé zábavné parky i řadu úspěšných internetových společností. NBCUniversal je vlastněna společností Comcast Corporation.


Pro satCentrum připravily Martina Zvířecí a Veronika Tamchynová, TV Consulting, zastoupení E! Entertainment Television v ČR a SR, 26. 3. 2018, foto: E! Entertainment Television


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
25.03.2018 • Poznejte svět pěkně zblízka ve 13. týdnu díky Prima ZOOM
23.03.2018 • Další sezona exkluzivních přímých přenosů Formule 1 na stanicích Sport1 a Sport2
19.03.2018 • Vydejte se na výpravu po světě na Prima ZOOM
15.03.2018 • MS v krasobruslení na Eurosportu
12.03.2018 • Celý svět na dosah na Prima ZOOM v 11. týdnu
12.03.2018 • První cyklistický Monument roku: Milán – San Remo

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist