Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 20.01.2019 - 03:37:01     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Filmový program FilmBox představuje svoji novou jarní strukturu

  Autor: SPI/Webershandwick , e-mail: info@filmbox.cz Přidané: 29.03.2018


Globální mediální společnost FilmBox International představuje hlavní taháky svojí programové nabídky pro letošní jaro. České diváky čeká rozšířená porce akčních blockbusterů s největšími hollywoodskými hvězdami, stejně jako oblíbené komedie a další filmové hity z hollywoodské i evropské produkce.


Dubnové sobotní noci mohou diváci trávit se svými oblíbenými akčními hvězdami jako jsou Jason Statham v thrilleru BLESK, Steven Seagal v DIAMANTOVÍ PSI nebo Jean-Claude Van Dame v TEROR VE VLAKU. Jarní programová nabídka také obsahuje tituly pro celou rodinu jako je francouzská komedie ASTERIX A OBELIX VE SLUŽBÁCH JEJÍHO VELIČENSTVA (Catherine Deneuve, Gerard Depardieu) nebo teenagerský hit TWILIGHT SÁGA: ZATMĚNÍ.

I diváci FilmBoxu, které zajímá nezávislá tvorba, si v dubnu rozhodně přijdou na své, čeká je celá řada výjimečných snímků jako je komedie HAPPY-GO-LUCKY dle scénáře a v režii Mikea Leigha, která získala Zlatý Glóbus za hlavní ženskou roli a byla nominována na Oscara.

Ve stovkách dalších filmových titulů, které se vysílají každý měsíc na FilmBox, se objeví snad kompletní první hollywoodská liga, mezi mnoha jinými Brad Pitt, Helen Mirren, Bruce Willis, Scarlett Johansen, Antonio Banderas, Monica Belucci, Pierce Brosnan, Collin Farrell, Audrey Tatou, Clint Eastwood, Hillary Swank, Dustin Hoffman, Ann Hatheway, Emma Thompson nebo Mads Mikkelsen.

Z nabídky kanálu FilmBox si vybere každý člen rodiny, najdete zde mix titulů všech žánrů, od komedií přes dramata a akční filmy po thrillery a horory. Kanál také vysílá zajímavé seriály jako je mezinárodně oceněná švédská kriminální série MODUS SMRTI. Díly první řady mají premiéru na FilmBoxu každou sobotní noc.

Kanál FilmBox také odvysílá první epizodu seriálu MLADÝ PAPEŽ, vysoce provokativního a vizuálně mimořádně atraktivního projektu s Judem Lawem v roli prvního amerického papeže (28. dubna ve 21:00 hodin). Všechny následující epizody bude možné shlédnout na stanici FilmBox Premium HD.


O SPI/Filmbox International

SPI Internatinal/Filmbox je mediální společnost s celosvětovou působností, která poskytuje 35+ televizních stanic ve více než 50 zemích na šesti kontinentech. Portfolio kanálů SPI zahrnuje tematické a filmové kanály, které vysílají v Evropě, Turecku, na Středním východě, v Africe, tichomořské Asii, Austrálii, Latinské a Severní Americe.

Celosvětová televizní značka ve vlastnictví SPI/FILMBOX zahrnuje FilmBox, FilmBox Art House, FunBox UHD, DocuBox, FightBox, FashionBox, Fast&FunBox, Gametoon a 360TuneBox. Kromě televizních kanálů je SPI majoritním vlastníkem společnosti Kino Polska S. A. v Polsku, které také provozuje dva DTT kanály: Stopklatka TV a Zoom TV.

SPI/FILMBOX je průkopníkem inovativních, nových konceptů a technologií s knihovnou čítající na 6 tisíc titulů z celého světa. Zároveň je jedním z celosvětově největších vlastníků nativního obsahu ve formátu Ultra HD. SPI/FILMBOX využívá poslední technologie, které umožňují předplatitelům přístup k lineárnímu vysílání i video obsahu na vyžádání. To zahrnuje živé vysílání UHD programů a televizních kanálů na jakékoli zařízení připojené k internetu skrze přední světové streamingové služby a stejně tak i přes lokální OTT poskytovatele.

SPI International je vedoucím dodavatelem filmů pro kinosály a televizních programů na mezinárodním trhu již více než 25 let. Silné partnerství SPI s předními televizními studii a dodavateli licencovaného obsahu dovoluje nabízet opravdu působivý obsah se silným rozlišením a vysokou poptávkou. Více informací najdete na www.spiintl.com.


Marek Němec, Head of Client Services, PR agentura Weber Shandwick


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
29.03.2018 • The Terror: Na stanici AMC dnes startuje hororový seriál pod taktovkou Ridleyho Scotta
28.03.2018 • „Grid girls“ na Formule 1 už neuvidíte
26.03.2018 • Dubnové programové tipy E! Entertainment
25.03.2018 • Poznejte svět pěkně zblízka ve 13. týdnu díky Prima ZOOM
23.03.2018 • Další sezona exkluzivních přímých přenosů Formule 1 na stanicích Sport1 a Sport2
19.03.2018 • Vydejte se na výpravu po světě na Prima ZOOM

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist