Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 05.06.2020 - 14:52:42   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

FilmBox odkrývá nabitý program na podzim, v říjnu navíc volně zpřístupní vysílání kanálu FilmBox Premium HD

  Autor: Webershandwick , e-mail: info@filmbox.cz Přidané: 28.09.2018Filmový kanál FilmBox má v České republice a na Slovensku největší bázi zákazníků mezi placenými kanály. Přijímáte-li televizní signál přes satelit, kabel či IPTV, tak zbystřete, máte velkou šanci, že jej máte v nabídce i vy!


Všichni diváci FilmBoxu se totiž během následujících měsíců mohou těšit na pořádnou dávku hollywoodské klasiky i na čerstvé seriálové novinky. Zároveň během dvou říjnových týdnů budou mít všichni uživatelé navíc možnost zdarma sledovat FilmBox Premium HD a díky vysokému rozlišení si tak budou moct vychutnat své oblíbené snímky ještě více.

FilmBox patří díky pestré škále pořadů mezi nejoblíbenější televizní kanály z řady placených programů v Čechách i na Slovensku. Svým divákům poskytuje atraktivní mozaiku filmů a seriálů všech možných žánrů. Nyní svou programovou nabídku opět rozšiřuje a slibuje tak podzim plný dobrodružství, smíchu i napětí.

Největší událostí měsíce října na kanále FilmBox bude premiéra amerického seriálu Soumrak templářů, který se bude vysílat od 7. října každou neděli ve 21 hodin. Dramaticko-historická desetidílná série vypráví dosud nejucelenější příběh o legendárním středověkém bratrstvu, mezi jehož hlavní povinnosti patřilo chránit Svatý grál, nejcennější křesťanskou relikvii.

Smát se i plakat budete u filmu Ocelové magnólie, natočeného podle stejnojmenné divadelní hry. Americká klasika mapující životní osudy šesti přítelkyň, za kterou získala Julia Roberts Zlatý glóbus, poběží v sobotu 6. října. Pro všechny milovníky muzikálů je pak na sobotu 20. října připraven milostný příběh Napříč vesmírem. Hudební snímek je plný rock’n’rollu, protiválečných demonstrací a všeho dalšího, co patřilo k divokým 60. létům, ve kterých se děj odehrává.

Zajímavou přehlídku filmových a seriálových titulů nabídne také kanál FilmBox Premium HD, který bude během října dostupný pro ještě více televizních diváků. Vybrané televizní platformy jej totiž v období od pátku 5. října do páteční půlnoci 19. října bezplatně poskytnou ke sledování všem svým uživatelům. V tomto období bude mít českou a slovenskou televizní premiéru například dlouho očekávaný seriál Hard Sun z dílny BBC. První díl poběží v sobotu 7. října na FilmBox Premium od 22:30.

V úterý 9. října bude odvysílán biografický snímek Julie & Julia s Meryl Streep, která si za roli slavné kuchařky Julie Child vysloužila dvě filmařská ocenění – Golden Globe a New York Film Critics Circle. Hned po něm bude následovat psychologické drama ze sportovního prostředí Million Dolar Baby, režírované Clintem Eastwoodem a ověnčené čtyřmi Oscary, dvěma Zlatými glóby a třemi dalšími cenami. V závěru čtrnáctidenní promo akce pak bude možné zhlédnout akční americko-britskou komedii Vzorec 51. Příběh o americkém chemikovi, který vytvoří novou drogu, díky níž chce zbohatnout, ale místo toho jej čeká série nevyhnutelných eskapád, poběží v pátek 19. října.


O SPI/Filmbox International

SPI Internatinal/Filmbox je mediální společnost s celosvětovou působností, která poskytuje 35+ televizních stanic ve více než 50 zemích na šesti kontinentech. Portfolio kanálů SPI zahrnuje tematické a filmové kanály, které vysílají v Evropě, Turecku, na Středním východě, v Africe, tichomořské Asii, Austrálii, Latinské a Severní Americe.

Celosvětová televizní značka ve vlastnictví SPI/FILMBOX zahrnuje FilmBox, FilmBox Art House, FunBox UHD, DocuBox, FightBox, FashionBox, Fast&FunBox, Gametoon a 360TuneBox. Kromě televizních kanálů je SPI majoritním vlastníkem společnosti Kino Polska S. A. v Polsku, které také provozuje dva DTT kanály: Stopklatka TV a Zoom TV.

SPI/FILMBOX je průkopníkem inovativních, nových konceptů a technologií s knihovnou čítající na 6 tisíc titulů z celého světa. Zároveň je jedním z celosvětově největších vlastníků nativního obsahu ve formátu Ultra HD. SPI/FILMBOX využívá poslední technologie, které umožňují předplatitelům přístup k lineárnímu vysílání i video obsahu na vyžádání. To zahrnuje živé vysílání UHD programů a televizních kanálů na jakékoli zařízení připojené k internetu skrze přední světové streamingové služby a stejně tak i přes lokální OTT poskytovatele.

SPI International je vedoucím dodavatelem filmů pro kinosály a televizních programů na mezinárodním trhu již více než 25 let. Silné partnerství SPI s předními televizními studii a dodavateli licencovaného obsahu dovoluje nabízet opravdu působivý obsah se silným rozlišením a vysokou poptávkou. Více informací najdete na www.spiintl.com.


Marek Němec, PR agentura Weber Shandwick


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
28.09.2018 • Film o newyorské Met oslavuje 50 let Lincoln Centra i s jeho temnou historií
28.09.2018 • Světová série King of Kings poprvé na Slovensku!
27.09.2018 • Ustojí kouč Mourinho tlak? Vychutnejte si prodloužený víkend s fotbalem na DIGI TV
26.09.2018 • Epic Drama uvede v pondělí 1. října v premiéře novou řadu seriálu Nevěstky
23.09.2018 • Vyberte si ten svůj dokument na Prima ZOOM ve 39. týdnu
23.09.2018 • Arena Sport odvysiela historicky prvé majstrovstvá sveta v minifutbale

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist