Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 08.05.2021 - 00:25:07   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

Spoločnosť SATRO s.r.o. podala trestné oznámenie pre nekalé obchodné praktiky

  Autor: SATRO , e-mail: info@satro.sk Přidané: 20.08.2019Spoločnosť SATRO s.r.o. v poslednom období zaregistrovala dopyty a telefonáty od svojich zákazníkov, ktorí chceli ukončiť platnú zmluvu, pretože dostali informáciu od konkurenčného operátora, že je to možné a nebudú penalizovaní.


„Keďže s podobnou situáciou sme nestretli po prvý raz, rozhodli sme sa v piatok, 16. augusta 2019 podať trestné oznámenie na OR PZ Topoľčany, pre nekalé obchodné praktiky“, povedal Marek Michalík, marketingový manažér spoločnosti SATRO s.ro. a pokračoval: „Máme informácie, že obchodní zástupcovia konkurenčnej spoločnosti navštevujú našich zákazníkov a neférovými praktikami ich uvádzajú do omylu. Niektorí zákazníci v domnení, že budú testovať ich službu bezplatne, podpíšu zmluvu a následne sú zmluvne zaviazaní platiť obe služby súčasne, čím môžu prísť aj o stovky eur.“

Spoločnosť SATRO s.r.o. považuje tieto kroky konkurenčných spoločností za neetické a podľa nej sú v rozpore so zásadami poctivého obchodného styku. Celú vzniknutú situáciu pozorne sleduje a na základe spätnej väzby od samotných zákazníkov, spoločnosť podnikla príslušné právne kroky, tak jako to bolo aj v minulosti.

„Zákazníkov sme vyzvali emailovou aj telefonickou formou, aby nás kontaktovali na telefónnom čísle 0907979258 v prípade, že sa stretli s podobným návrhom“, konštatuje Marek Michalík zo spoločnosti SATRO s.r.o.

SATRO s.r.o. upozorňuje svojich zákazníkov, aby sa pred podpísaním akéhokoľvek dokumentu s konkurenčným operátorom, najskôr informovali v spoločnosti SATRO s.r.o. o ich aktuálnych zmluvných podmienkach. Tak sa môžu vyhnúť zbytočným dvojitým poplatkom.

Viac informácii sa zákazníci dozvedia na www.satro.sk, na fb spoločnosti SATRO s.r.o., alebo na 0907979258.


Spoločnosť SATRO s.r.o., operátor káblovej televízie a dátových služieb, vznikla v roku 1992. Spoločnosť existuje na trhu 27 rokov a stále patrí k najinovatívnejším spoločnostiam na Slovensku. Zameriava sa najmä na zabezpečovanie televízneho, rozhlasového signálu a vysokorýchlostného internetu pre domácnosti na celom území západného Slovenska. Ako prvý operátor káblovej televízie SATRO s.r.o. začalo v roku 2004 vysielať televízne a rozhlasové programy v digitálnom prevedení. Okrem toho spoločnosť ponúka a inovuje dátové služby na báze širokopásmového vysokorýchlostného internetu pod názvom SATRO 12G „vzdušná optika“. Od novembra 2015 SATRO s.r.o. ponúka digitálnu televíziu prostredníctvom satelitu – SATROsat.


Marek Michalík, Marketingový manažér, SATRO, 19. augusta 2019


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
20.08.2019 • Hurá do školy s parádnymi vecičkami zo seriálu Oteckovia
18.08.2019 • DOD 2019: Osláviť 23. narodeniny TV Markíza prišlo do Záhorskej Bystrice viac ako 22-tisíc návštevníkov!
18.08.2019 • Tisková zpráva ze 14. zasedání RRTV, konaného dne 13. 8. 2019
15.08.2019 • Po dlhých rokoch sa začalo s obnovou areálu RTVS
15.08.2019 • Kino Aero zve na sobotní maraton s Cornettem - komedie, zmrzlina a víkend uprostřed léta jdou k sobě
14.08.2019 • TV Markíza aj tento rok otvára dvere svojim divákom - prídu Oteckovia či Susedia, zaspievajú aj Lucie Bílá a Miro Žbirka

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist