Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 10.08.2020 - 22:14:35   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

S úsmevom po Slovensku už v utorok z Prešovského kraja

  Autor: RTVS , e-mail: info@rtvs.sk Přidané: 31.08.2019Marián Čekovský, Juraj Tabaček, Dominika Kavaschová a Janka Kovalčíková v prvej časti novej cestovateľskej šou predstavia Prešovský kraj. S úsmevom po Slovensku bude RTVS vysielať na Jednotke v utorky, prvú časť odvysiela už 3. septembra o 20:30.


V šou S úsmevom po Slovensku popri spoznávaní Slovenska musia súťažiaci cestovatelia občas siahnuť na dno svojich síl. Hneď v prvej časti z Prešovského kraja si svoje vodácke nadanie otestuje Marián Čekovský, ale aj Juraj Tabaček či Dominika Kavaschová a Janka Kovalčíková. Dominika Kavaschová má súťaživého ducha a do disciplín išla naplno. „Oveľa radšej mám súťaže, kde sa človek zapotí. Pri jednoduchších súťažiach sa mi stáva, že sa nudím. Mám rada akciu a pocit, že môžem vyhrať," prezradila Dominika Kavaschová, ktorá počas natáčania šou S úsmevom po Slovensku musela viackrát prekonať svoje limity. „Som rada, že v niektorých disciplínach môžem prekonať samú seba a niektoré moje strachy. Či už je to strach z výšky, alebo tmy a jaskýň. Ako diváci uvidia už v najbližších častiach šou."

Súťažiacich však čakajú aj vedomostné úlohy. Hneď na začiatku každej šou Boris Valábik otestuje ich znalosti o každom kraji. Vedomosti však budú potrebovať aj v niektorých súťažných disciplínach. „Veľmi si užívam cestovanie po slovenských roklinách, dolinách, kopcoch. Som vďačná produkcii, že nás tlačí do úloh a vecí, ktoré by mi ani nenapadli vyskúšať. Veľmi si však užívam aj úlohy intelektuálnejšieho charakteru a otázky vzdelanostného typu," uviedla herečka Janka Kovalčíková.

Súťažiaci postupne precestujú celé Slovensko a navštívia aj zaujímavé a krásne miesta, ktoré nie sú vždy známe širokej verejnosti. „Som rád, že pri nakrúcaní sme okrem typických dominánt Slovenska našli aj menej známe miesta, ktoré si určite zaslúžia našu pozornosť. Myslím, že práve tam sme zažili najkrajšie chvíle a dostali množstvo dobrej energie od ľudí, ktorí tam žijú. Verím, že to rovnako preskočí aj našich divákov a zažijú to spolu s nami," pozýva k obrazovkách divákov dramaturg RTVS Pavel Chovanec.


Bratislava 30. august 2019, Rozhlas a televízia Slovenska

  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
02.09.2019 • Poklad z půdy – do třetice všeho dobrého
01.09.2019 • Déčko pomáhá dětem orientovat se ve světě, který je obklopuje
31.08.2019 • Rozsudek potřetí: realita z českých soudních síní
31.08.2019 • Ondřej Havelka provází Národním divadlem, bratři Formani historií české loutky, Rudy Linka zve potřetí do své chalupy
29.08.2019 • Slovenské volejbalistky s historickým úspechom sledovanosti
28.08.2019 • Televízia DOMA oslavuje okrúhle 10. narodeniny

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist