Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 27.09.2020 - 08:05:34   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Prima COOL uvede první seriál vlastní tvorby s názvem Po hlavě

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 29.01.2020


Odvážný komediální seriál Po hlavě, který od 3. února ovládne obrazovky Prima COOL, bude mít neobvyklý koncept. Kromě Petra Buchty v hlavní roli Indyho, a jeho blízkých, se diváci mohou těšit na Igora Chmelu ve velice zvláštní roli. Bude mozkem Indyho, který se dostane do nejedné šlamastyky, a bude právě na jeho mozku v podání Chmely, aby ho zachránil. Tedy pokud se mu zrovna bude chtít, je totiž dosti škodolibý…


Připravte se na velký třesk. Prima COOL, tuzemský domov nejvtipnějších seriálových hitů, uvádí první vlastní původní komediální podívanou. Již v pondělí 3. února odstartuje nový český provokativní seriál Po hlavě o nekonečném souboji věčného smolaře se životem a vlastním mozkem. „Spousta seriálů nabízí příběh o tom, jak jeho hrdinové prožívají radosti i strasti každodenního života. Po hlavě je ale výjimečný svým formátem, kdy divákovi nabídne nevšední pohled do hlavy hlavní postavy. V ní operuje mozek Igor Chmela velice vtipným způsobem, který naprosto trefně dokreslují vizuální asociace, čímž formát posouvá do další dimenze humoru,“ říká producent Prima COOL Roman Buťa.

Mladý, ale ne moc perspektivní Indy (Petr Buchta) je fakt smolař. Jak jinak by se mu „poštěstilo“ přijít prakticky v tu samou chvíli o práci i o holku? Jediné, co mu zbývá, jsou zdánlivě skvělé nápady. Ty se rodí v řídicím centru jeho hlavy, kde operuje Indyho mozek (Igor Chmela). Indy svému mozku pozorně naslouchá, ale ne vždycky poslechne. To proto, že ani mozek nemá patent na rozum a občas je lepší ho prostě ignorovat. Kolem Indyho propuká chaos. Věci zřídka dopadnou tak, jak si představuje, i když si je pečlivě naplánuje. Jako třeba když potřebuje spolubydlící, aby po vyhazovu utáhl nájem. Rozhodne se spojit příjemné s užitečným a nastěhuje k sobě krásnou a sympatickou Ámu (Barbora Mottlová). Doufá, že by se z ní mohla vyklubat nejen fajn kámoška, ale možná i něco víc… Jenže se plete! Indymu nepomáhá ani jeho mozek, ani kamarád Viktor (Filip Kaňkovský). Postupně zjišťuje, že navzdory neštěstí v lásce mu nepřeje štěstí ani v hazardních hrách, trpí syndromem vyhoření a krizí sexuální identity, riskuje rande naslepo, zaplete se s transvestitou a zažívá nekončící řadu zábavně trapných příhod, a hlavně nehod.

V dalších rolích se budou každé pondělí ve 20.15 na Prima COOL objevovat také Filip Kaňkovský coby Indyho nejlepší kamarád Viktor, Barbora Mottlová ztvárňující Indyho spolubydlící Ámu anebo tajemná Hop v podání herečky a kaskadérky Michaely Dinhové. Do Indyho života ale vstoupí také další postavy, které si zahrají Dana Morávková, Barbora Jánová, Miroslav Hrabě, Irena Máchová, Anežka Rusevová, Dominik Vršanský, Tereza Vítů, Nikola Ďuricová, Lukáš Tran, Robert Miklúš, Filip Šebšajevič a další.


Postavy:

Indy (Petr Buchta)
Notorický nevyzrálý smolař. Ne vždy se řídí zdánlivě dobrými radami vlastního mozku. Dostává se pravidelně do problémů a zažívá řadu nečekaných příhod a nehod.

Indyho mozek (Igor Chmela)
Mozek věčného smolaře Indyho má zdánlivě skvělé nápady, ale ani on nemá patent na rozum. Smůlou i štěstím zároveň je, že ho Indy ne vždy poslechne.

Viktor (Filip Kaňkovský)
Indyho kamarád pracuje jako barman v ne zrovna populárním baru. Štěstí se mu také vyhýbá, ale to hlavně proto, že si ho prostě nezaslouží. Často se zaplétá do Indyho smolných příhod. Někdy je dokonce strůjcem všeho neštěstí.

Áma (Barbora Mottlová)
Indyho nová spolubydlící má menší tajemství, které romanticky naladěného smolaře nepříjemně zaskočí. Postupně se z nich stávají kamarádi.

Hop (Michaela Dinhová)
Tajemná dívka, se kterou není radno si zahrávat. Její přítomnost Indyho mnohdy překvapí.


10 epizod po 25 minutách, režisér a producent Martin Barták

Prima COOL se vrhne do svého prvního vlastního původního komediálního seriálu Po hlavě již 3. února, a to každé pondělí večer ve 20.15 hodin.

Více informací o seriálu budete moci průběžně nacházet zde: https://cool.iprima.cz/po-hlave


Nikol Klevcovová, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
30.01.2020 • Atraktívne programy TV Markíza doposiaľ vo väčšine prípadov pokorili konkurenčný prime-time seriál
29.01.2020 • Nové pandí příběhy na Minimaxu
29.01.2020 • TV Markíza chystá k parlamentným voľbám bohatý program
28.01.2020 • Nedeľné Počasie najsledovanejším programom týždňa, Na telo s ďalším rekordom
26.01.2020 • Na zničenom cintoríne v Námestove Milan Ondrík recitoval židovskú modlitbu
25.01.2020 • Nová polemická diskusia na obrazovkách RTVS

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist