Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 11.07.2020 - 18:40:20   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

TV JOJ odvysiela aj ďalšie špeciálne relácie venované aktuálnej téme koronavírusu

  Autor: TV JOJ , e-mail: info@joj.sk Přidané: 17.03.2020


Vzhľadom na aktuálnu situáciu s koronavírusom slovenských divákov najviac zaujímajú informácie obsiahnuté v spravodajských reláciách a špeciálnych programoch televízií. TV JOJ bude aj tento týždeň pokračovať vo vysielaní špeciálnych vydaní svojich Novín.


Najbližšie to budú Noviny špeciál – koronavírus už v utorok 17. 3. o 20:35) a o koronavíruse bude informovať každý deň od rána do večera, čiže v Ranných novinách od 6:15, Novinách o 12:00 aj o 17:30, v Krimi o 19:00, v Novinách TV JOJ o 19:30 a tiež v mimoriadnych spravodajských reláciách v prípade aktuálnej potreby.

Najsledovanejšou reláciou uplynulého týždňa z ponuky televízie JOJ boli jednoznačne Noviny špeciál – koronavírus, ktoré si včera od 20:30 hod. nenechalo ujsť až 713-tisíc divákov, mimoriadne vydanie Novín tak dosiahlo vynikajúcu, až 15,3 % sledovanosť a 26,0 % podiel na trhu.

TV JOJ bude vo vysielaní tejto špeciálnej relácie Noviny špeciál – koronavírus pokračovať, najbližšie ho do svojho programu zaradila na utorok 17. marca o 20:35 hod.

Okrem toho bude o aktuálnej situácii v súvislosti s koronavírusom informovať každý deň vo všetkých svojich pravidelných spravodajských reláciách (Ranné noviny, Noviny o 12, Noviny o 17, Krimi, Noviny TV JOJ), a tiež ad-hoc v mimoriadnom vysielaní TV JOJ hocikedy počas dňa, kedy to bude potrebné. O zmenách programu budeme divákov promptne informovať vo vysielaní TV JOJ, na sociálnych sieťach a weboch JOJky.


Ako sme vás už v piatok informovali, vzhľadom k aktuálnej situácii upravila TV JOJ svoj program a zmeny sa týkajú aj jej vysielania v prime time po 20:35 hod. – Inkognito zostáva v programe na pondelok, v utorok po Novinách špeciál – koronavírus nasleduje show Rozum v hrsti, v stredu sa diváci môžu tešiť na ďalšiu epizódu seriálu Nový život a seriál Jenny sa presunul na štvrtok. V piatok 20. marca štartuje na JOJke nová veľkolepá show Zlatá maska, v sobotu odvysielame premiéru kinohitu Kingsman: Zlatý kruh a v nedeľu uzavrieme jarnú sezónu relácie V siedmom nebi s jej nateraz poslednou epizódou.


Uplynulý marcový týždeň uzavrela televízia JOJ programovo úspešným víkendom. Najlepšie počasie dosiahlo v sobotu 14. 3. svoj najlepší výsledok v rámci univerzálneho publika za posledný rok! Pozrelo si ho až 694-tisíc divákov so skvelou 14,9 % sledovanosťou a 28,5 % podielom na trhu. Noviny TV JOJ mali v sobotu 684-tisíc divákov, až 14,7 % rating a 27,0 % share.

Sobotná večerná kinopremiéra filmu Hora medzi nami sa stala druhým najsledovanejším filmom tohto roka na slovenskom trhu! Dobrodružnú drámu si nenechalo ujsť až 639-tisíc divákov, film tak dosiahol skvelú 13,7 % sledovanosť a 29,0 % podiel na trhu. Celkovo zaznamenala TV JOJ dosiaľ svoj najlepší sobotný rating aj share, celodenne aj v prime time v tomto roku.


Redakcia TV JOJ, 16. 3. 2020  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
18.03.2020 • Polovina dětí u televizního vyučování: UčíTelka zaujala školáky i rodiče
17.03.2020 • ÓČKO TV reaguje na rušení živých vystoupení. Přináší divákům záznamy koncertů
17.03.2020 • Mimoriadne relácie o koronavíruse sa stretli s výrazným diváckym záujmom
17.03.2020 • Rádio Devín pre zrušenie kultúrnych podujatí prispôsobilo program
17.03.2020 • Celodenné vysielanie RTVS ku koronavírusu
17.03.2020 • Vzpírali se humorem - dokument ČT připomene zlidovělé dílo dvojice Vodňanský & Skoumal

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist