Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 10.12.2023 - 02:56:11   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Kabelová televize | Články
 

SATRO oslavuje 30 rokov svojej existencie

  Autor: SATRO , e-mail: info@satro.sk Přidané: 27.10.2022


Spoločnosť SATRO s.r.o. vznikla v roku 1992. Je to výlučne slovenská rodinná spoločnosť. Pri príležitosti 30. výročia vzniku spoločnosť SATRO pre svojich zákazníkov pripravila výročné ponuky na všetky služby – SATROanalog, SATROdigital, SATROnet aj touchTV.


„Pre našich zákazníkov sme pripravili jubilejné akcie“, povedal František Kadúch a pokračoval: „Keby som to mal zhrnúť jednou vetou, tak by som povedal - „Objednajte si akúkoľvek našu službu na 24 mesiacov a získate túto službu na prvé tri mesiace BEZPLATNE.“

Akcie sa vzťahujú na objednanie si akéhokoľvek balíčka služby SATROdigital, SATROanalog, SATROnet, či touchTV a budú trvať do konca tohto roku.


Spoločnosť okrem iného v spolupráci so svojimi partnermi pripravila pre zákazníkov služby SATROdigital malé prekvapenie – od piatka 28. októbra 2022 od polnoci, do nedele 30. októbra 2022 do polnoci, budú môcť sledovať takmer všetky stanice bez ohľadu na to, aké balíčky majú predplatené.

Ďalšou zaujímavou akciou je, ak si zákazníci objednajú programový balíček DETI lebo HUDBA, získajú ho pri 24-mesačnej viazanosti na celý prvý rok ZADARMO, pri 12-mesačnej viazanosti prvých šesť mesiacov ZADARMO. Akciu je možné kombinovať aj s Vernostnou zľavou, až do výšky 10%.


SATRO s.r.o. od júna tohto roku začala s postupným zvyšovaním rýchlostí služby SATROnet, bez zmien ceny. Zvýšenie rýchlostí služby SATROnet sa začalo najskôr v meste Myjava a týkalo sa služby SATROnet cez ethernetové prípojky. Išlo najmä o službu SATROnet Professional, kedy sa rýchlosti zvýšili na 1Gbits/1Gbit/s (1 000 Mbit/s / 1 000 Mbit/s). Zvyšovanie rýchlostí SATROnet bude pokračovať do konca tohto roka, zvýšením rýchlosti v Galante, v službe SATROnet cez etherentové prípojky.

Bližšie informácie a pravidlá všetkých spomínaných aj výročných akcií sú na www.satro.sk alebo na Zákazníckej linke 0850 311 000, v cene miestneho hovoru.


Spoločnosť SATRO s.r.o., slovenský operátor káblovej televízie a dátových služieb, v roku 1992 založil pán František Kadúch. V súčasnosti je okrem zakladateľa v jej vedení aj jeho syn - Ing. František Kadúch ml, a jeho vnuk - Mgr. Marek Michalík. Spoločnosť existuje na trhu už 30 rokov a stále patrí k najinovatívnejším spoločnostiam na Slovensku. Zameriava sa najmä na zabezpečovanie televízneho, rozhlasového signálu a vysokorýchlostného internetu pre domácnosti na celom území západného Slovenska. Ako prvý operátor káblovej televízie SATRO s.r.o. začalo v roku 2004 vysielať televízne a rozhlasové programy v digitálnom prevedení. Okrem toho spoločnosť ponúka a inovuje dátové služby na báze širokopásmového vysokorýchlostného internetu pod názvom SATRO 12G „vzdušná optika“. Od novembra 2015 SATRO s.r.o. ponúka televíziu prostredníctvom satelitu ako aj modernú OTT aplikáciu touchTV.


Marek Michalík, Marketingový manažér, SATRO, 26. 10. 2022


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
03.05.2022 • Spoločnosť SATRO rozšírilo ponuku SATROdigital o ďalšie HD programy
28.06.2021 • Skupina Markíza a APKT podpísali viacročnú rámcovú dohodu
17.03.2020 • Skupina Markíza a SAKT podpísali viacročnú rámcovú dohodu
03.04.2019 • Spoločnosť SATRO rozšírilo ponuku SATROdigital o Classica Stingray a dva HD programy
25.05.2018 • Finálová sobota v O2 TV: Poslední kolo HET ligy a vrchol Ligy mistrů s řadou atraktivních hostů
20.12.2017 • Spoločnosť SATRO s.r.o. pridal do svojich ponúk stanicu EPIC DRAMA

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist