Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 23.03.2023 - 12:01:41   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 15. 3. 2023

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 11.03.2023Herečky Stanislava Jachnická a Miriam Chytilová, herec Antonín Procházka a řezník Josef Vašák se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 15. března ve 21.35 hod. na Primě.


Stanislava Jachnická a Miriam Chytilová – herečky a dabérky, které před lety geniálně nadabovaly postavy Phoebe a Rachel v legendárním americkém seriálu Přátelé a od té doby spolu rády a často tráví čas. Dokonce mají společný profil na Instagramu. „Jmenuje se @daberky_studiogaraz a založily jsme ho v covidu, kdy jsme na to měly hodně času. Původní záměr byl, že tam budeme přidávat různé scénky z dabingu. Chtěly jsme dělat i takový kurz, co je na dabingu špatně, co je na něm dobře, jak se dabing tvoří, a chtěly jsme to zlehčit. Nicméně pak jsme přešly na to, že si děláme legraci z herců a hereček, co se pořád o něco snaží a nedaří se jim. Celé je to samozřejmě jedna velká nadsázka,“ říkají a poodhalují další plány – svoje instagramové scénky chtějí převést do divadelní verze a jezdit s ní po republice.


Antonín Procházka – režisér, herec a autor divadelních her. „Můj otec byl dirigent, takže se u nás scházela muzikantská a herecká společnost. Chodili k nám například operní pěvec Eduard Haken, mistr světa v tenise Karel Koželuh, herec Oldřich Nový, subrety z brněnské operety a podobně. A já k nim jako malý capart vzhlížel,“ vzpomíná rodák z Kroměříže, který po střední ekonomické škole vystudoval DAMU. Poté nastoupil do plzeňského Divadla J. K. Tyla a hostoval na mnoha scénách včetně pražského Národního divadla. Dnes hlavně režíruje a píše divadelní hry – na kontě má třináct činoher a sedm hudebních věcí. „Během roku si střádám nápady do šuplíku. A když přijde doba něco napsat, tak do něj sáhnu a kamarádům převyprávím námět. Vím, že když se zasmějí nebo jakýmkoli způsobem zareagují, tak jsem na dobré stopě,“ říká a hned dodává, že mezi jeho „lakmusové papírky“ patří i herec Jiří Lábus, který mu byl svědkem na obou svatbách. Přátelí se přes čtyřicet let a jezdí společně na dovolenou. Na tu letošní si ale bude muset ještě počkat – momentálně má těsně před premiérou muzikálu The Bodyguard (Hudební divadlo Karlín) a komedie Nohy vzhůru!


Josef Vašák – řezník. Za kolik vteřin se dá vykostit přední prasečí noha? Jak vypadá špejlování jitrnic nebo třeba narážení klobásek? Učte se od mistra a vychutnejte si atmosféru pravé moravské zabijačky.


Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 15. března ve 21.35 hod. na Primě. Užijte si nové díly se zajímavými hosty a všetečnými otázkami Jana Krause.


Filip Budák, Marketingový a PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 10. 3. 2023


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
14.03.2023 • Války a vetřelci na Prima ZOOM
09.03.2023 • Prima ZOOM slaví 10. narozeniny a spouští novou image kampaň
09.03.2023 • Česko Slovensko má talent 2023 chystá castingy v českých městech
09.03.2023 • Trochu drzý, vtipný a provokatívny - nový Voyo Originál Sex O’Clock štartuje už tento piatok
08.03.2023 • Ze švadleny majitelkou nejslavnějšího módního salónu první republiky - byla návrhářka Hana Podolská českou Coco Chanel?
07.03.2023 • Kdo se vyšvihne na špici tuzemské gastroscény? Pohlreichův souboj restaurací začíná ve středu 8. března

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist