Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 28.02.2024 - 04:37:15   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 29. 11. 2023

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 27.11.2023Spisovatel Michal Viewegh, herec Ivan Franěk a zpěvačka Lenny se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 29. listopadu ve 21.35 hod. na Primě.


Michal Viewegh – oblíbený spisovatel. „Představa, že umělá inteligence, tedy nějaký stroj, který nic neprožil, bude předstírat emoce nebo zkušenost, kterou má jen v podobě jedniček a nul, je strašná. Já naštěstí umřu včas, a tak mě to, doufejme, nepotká. I kdybych tu měl být ještě třeba dvacet třicet let, už to snad nějak doklepu,“ říká jeden z nejčtenějších českých spisovatelů, který má na kontě tři desítky knih. Do nich často promítá nejen to, co se aktuálně děje ve společnosti, ale i svůj osobní život. „Psaní je pro mě terapie, smysluplně naplněný čas. Mnohé deprese plynou z toho, že člověk neví, co sám se sebou. Já osm až deset hodin denně naplňuju psaním, což mi dělá ten den mnohem lepším, než kdybych ho proflákal.“


Ivan Franěk – hvězda (nejen) francouzských a italských filmů. Trvale žije ve Francii, přechodně v Itálii, a část rodiny má v Česku. „Ať už jsem kdekoli, mám stále v tašce klíče od všech domů a bytů, kde bydlím, protože nikdy nevím, nebudu-li muset z Paříže namísto do Říma letět na otočku do Prahy… Ale domov, ten, co má člověk hluboko v srdci, je pro mě stále tam, kde jsem se narodil, kde jsem vyrůstal – v Čechách,“ říká charismatický herec, kterého známe z filmů Dvě slova jako klíč, Úsměvy smutných mužů či T.M.A. nebo ze seriálu Vědma. Aktuálně u nás opět natáčí, tentokrát historický rodinný snímek s názvem Fichtelberg.


Lenny – zpěvačka, skladatelka a textařka. „V hudebním businessu jsem se mnohokrát spálila a některé spolupráce zpětně hodnotím jako ztrátu času i energie. Ale momentálně jsem ve fázi života, kdy jsem velmi spokojená,“ říká třicetiletá zpěvačka, která vydala tři autorská alba, vyprodává koncertní sály a její tvorba zněla i z nejslavnější reklamní plochy světa – na Times Square v New Yorku.


Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 29. listopadu ve 21.35 hod. na Primě. Užijte si nové díly se zajímavými hosty a všetečnými otázkami Jana Krause.


Filip Budák, Marketingový a PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 26. 11. 2023


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
28.11.2023 • Čarovné Vianoce pre celú rodinu, silvestrovská zábava so Simonou a Možné je všetko! Skupina Markíza predstavuje svoju vianočnú ponuku!
24.11.2023 • ČT sport odvysílá 58 závodů Světového poháru i domácí MS z Nového Města na Moravě
24.11.2023 • Vánoční program TV Nova: Pohádky, speciální díl Na lovu i Láska nebeská
23.11.2023 • Peter Bebjak točí novou minisérii České televize Vedlejší produkt
22.11.2023 • Už osm let měníme na Prima MAX filmová přání ve skutečnost
22.11.2023 • Dakar 2024 na Nova Action a Voyo se blíží

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist