Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 21.05.2024 - 08:39:38   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Film+ odstartuje o Vánocích českou filmovou vlnu

  Autor: PR Press IKO Cable , e-mail: info@filmplus.cz Přidané: 25.11.2008


Praha, 24. listopadu 2008 – Kabelový a satelitní kanál Film+, jejž v České republice provozuje společnost IKO Cable, dnes mění své logo a grafiku. Společnost IKO Cable se poprvé od svého založení rozhodla zasáhnout do designu loga jednoho ze svých nejpopulárnějších produktů. Na návrhu loga spolupracovala i česká reklamní agentura Brandon.


Potřeba změny loga vyplynula z reakcí veřejnosti. Původní logo stanice používala od začátku vysílání v roce 2005. „Chtěli jsme vzkázat divákům: Stejně jako programová nabídka se vyvíjí i celá stanice. Snažíme se držet krok se současnými trendy,“ řekla Erika Luzsicza, operation manager IKO Cable. Změně předcházel rozsáhlý průzkum ve všech zemích, v nichž Film+ vysílá. Na jeho designu spolupracovalo několik profesionálních studií – maďarské grafické studio Beton, argentinská agentura Punga a česká reklamní agentura Brandon.

Pro nejbližší období připravil programový tým filmového kanálu Film+ na přání českých diváků dvě série současných českých filmových kinohitů. První série začne v období vánočních svátků exkluzivní premiérou filmu „Poslední Plavky“. Následovat budou například „Blízko nebe“, „Tajnosti“ a další. Druhá série nabídne exkluzivní české premiéry filmů „Bobule“, „František je děvkař“, „Svatba na bitevním poli“ a další. České série doplní bohatou nabídku zahraničních filmových premiér, které v současné době může sledovat už více než 1,5 milionu předplatitelů.

„Programovou nabídku připravujeme na základě průzkumů zájmu diváků v každé jednotlivé konkrétní zemi. Čeští filmoví fandové si přáli vidět filmy z naší, domácí produkce, takže jsme jim na Vánoce a začátek příštího roku připravili překvapení. Podařilo se nám dohodnout skutečně exkluzivní televizní premiéry kvalitních českých filmů,“ uvedla Erika Luzsicza.

Ze zahraničních titulů nabídne Film+ pro zimní období například filmy „Vášeň a cit“ (v hlavní roli Anne Hathaway), „Muž proti muži“ (Pierce Brosnan, Liam Neeson), „Po čem ženy touží“ (Mel Gibson, Helen Hunt, Alan Alda) nebo film „Zrůda“ (Charlize Theron, Christina Ricci), dále v příštím roce filmy jako „Skandál“ (Richard Gere), „Nebezpečný cíl“ (Nicolas Cage) či „Babel“ (Brad Pitt, Cate Blanchett).

Kanál Film+ si za necelé tři roky působení na českém a slovenském trhu získal své pevné místo na poli filmových kanálů. Potvrzují to i neustále se zlepšující výsledky průzkumů sledovanosti. V českém měření sledovanosti v současné době dosahuje zhruba 340 tisíc diváků týdně, což představuje oproti předchozímu čtvrtletí nárůst o třicet tisíc diváků. Stabilní nárůst sledovanosti je způsoben neustálým zkvalitňováním vysílání a zařazováním zajímavých a kvalitních filmových novinek.

Film+ vysílá v češtině od roku 2005. Objevuje se v satelitních službách UPC Direct, CS Link, Digi TV v nabídce analogové a digitální kabelové televize UPC Česká republika a u většiny dalších českých kabelových i IPTV operátorů. Od května 2008 IKO Cable vysílá i specializovaný dokumentární kanál s názvem DOQ, v současné době dostupný na satelitní platformě CS Link a u dalších kabelových a IPTV operátorů. Čeští fanoušci rybaření a lovu mohou čerpat vědomosti a inspiraci prostřednictvím unikátního tematického televizního kanálu Fishing&Hunting channel.


Erika Luzsicza, Operation manager IKO Cable s.r.o./Film+/DoQ/Fishing&Hunting channel


O IKO Cable s.r.o.

IKO Cable TV je středoevropská mediální společnost, která přináší televizním divákům portfolio tematických kanálů přenášených kabelovými, satelitními a IPTV operátory. Jde o sportovní kanály: Sportklub, Sportklub+, filmové kanály: Film+, Film+2, Sorozat, komediální kanál: Poen, dokumentární kanály: DoQ, Fishing&Hunting channel, kanál pro mladé: Cool Tv a kanál o životním stylu: Reflektor. IKO Cable provozuje desítku tematických televizních stanic, konkrétně v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Srbsku, Bosně a Hercegovině, Chorvatsku a ve Slovinsku, a to v různých jazykových mutacích. Výhodou širokospektrálního portfolia IKO Cable TV je pro diváky unikátnost v mnoha zájmových oblastech, pro zadavatele reklamy výhodná možnost výběru z mnoha tematických programů s různými cílovými skupinami a z interního hlediska spolupráce mezi našimi kanály.


PR Press IKO Cable s.r.o., 25. 11. 2008


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
27.11.2008 • TV Barrandov sází na Saudka, Bubílkovou a české filmy. [ 5 ]
27.11.2008 • FIA GT3 v Dubaji s českou účastí živě na SPORT 5
23.11.2008 • Prosincová fotbalová nadílka na Nova sport
21.11.2008 • Thor 0,8° západně: „BBC HD” ve Skandinávii od 3. prosince [ 9 ]
21.11.2008 • NHL na NOVA Sport v prosinci 2008 [ 6 ]
19.11.2008 • Historické sestřihy 24h Nürburgringu 1999 - 2004 ve vysílání SPORT 5

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist