Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 23.02.2024 - 10:58:56   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

Galaxie Sport z paketu CzechLink v prodeji pro DTH

  Autor: PR Press , e-mail: galaxie-sport@galaxie-sport.cz, info@t Přidané: 18.02.2003


Galaxie Sport, s.r.o. a TRADE and TECHNOLOGY zahajují společný prodej předplatného na sportovní program Galaxie Sport pro individuální satelitní příjem. Zkušební vysílání Galaxie Sport na satelitu Eurobird přechází do standardního provozu a dnes je již možno si program Galaxie Sport předplatit pro příjem ze satelitního paketu CzechLink.

Stávající i noví uživatelé karet

CzechLink distribuovaných společností TRADE and TECHNOLOGY mohou od dnešního dne uzavírat s Galaxií Sport s.r.o. smlouvy o předplatném tohoto oblíbeného sportovního kanálu s ojedinělou nabídkou přímých přenosů z anglické a německé fotbalové ligy a kanadsko-americké hokejové NHL.

Program Galaxie Sport je vysílán spolu s dalšími TV programy (ČT1, ČT2, Prima TV, Stanice O) v paketu CzechLink ze satelitu Eurobird na pozici 28,5 stupňů východně (frekvence 12,607 GHz, horizontální polarizace, symbolová rychlost 27,5 MS/s, FEC 3/4).

Postup uzavření smlouvy o předplatném

Držitelé karet CzechLink na předtištěném formuláři vyplní ve třech kopiích osobní údaje a spolu s ročním předplatným ve výši 2.650 Kč zašlou na adresu (resp. účet uvedený na smlouvě) Galaxie Sport, s.r.o. Po připsání platby na účet Galaxie Sport, s.r.o. provede TRADE and TECHNOLOGY aktivaci karty pro příjem programu Galaxie Sport. Karty CzechLink je možno zakoupit v každé dobré prodejně satelitní techniky anebo přímo u firmy TRADE and TECHNOLOGY (www.trade-technology.cz).

„Galaxie Sport se tímto krokem stává mnohem dostupnější pro uživatele, kteří nemají možnost připojení k sítím kabelové televize, anebo nejsou předplatiteli programového balíku UPC Direct, kde se program Galaxie Sport setkává s velkým zájmem“, prohlásil jednatel Galaxie Sport ing. Jiří Hojgr. „Věříme, že možnost příjmu našeho programu z paketu CzechLink výrazně povzbudí zájem u českých a slovenských sportovních diváků o individuální příjem našeho programu ze satelitu.“

„TRADE and TECHNOLOGY je velice potěšena skutečností, že se podařilo vyřešit všechny nezbytné obchodní a technické záležitosti pro vysílání programu Galaxie Sport v rámci paketu CzechLink“, řekl Ing. Martin Janků, obchodně-technický ředitel společnosti TRADE and TECHNOLOGY. „Nepochybujeme o tom, že se tímto krokem programová nabídka paketu CzechLink stává mnohem atraktivnější a věříme, že se počty spokojených uživatelů našich karet budou dále rozšiřovat.“

Český sportovní TV program Galaxie sport vznikl v roce 2002. Je vysílán prostřednictvím družice a televizních kabelových rozvodů. Galaxie sport přináší exkluzivní přímé přenosy, záznamy a sestřihy z hokejové NHL, světových fotbalových soutěží, basketbalové NBA, boxu, motoristického sportu atd. Všechny pořady a programy Galaxie sport jsou komentované v českém a slovenském jazyce. Před závěrem roku 2002 byl program TV Galaxie sport
zařazen do programových nabídek dvou největších operátorů kabelových TV v České republice - UPC a Intercable. V současné době je tento program distribuován zhruba do 330-ti tisíc domácností v České republice.

TRADE and TECHNOLOGY je česká společnost specializovaná na poskytování služeb v oboru televizního vysílání a distribučních systémů. K jejím hlavním činnostem patří distribuce dekódovacích karet a vedení SMS, prodej, provozování a servisní podpora digitálních kompresních technologií a systémů podmíněného přístupu, prodej digitálních přijímačů a ostatního zařízení pro digitální satelitní a terestriální příjem.


PR Press, Hradec Králové a Ostrava, 18. 2. 2003


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 8   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
23.02.2003 • UPC odpovídá – 15. část [ 51 ]
12.02.2003 • EastBox Digital – rok poté [ 32 ]
10.02.2003 • Březen na HBO [ 6 ]
06.02.2003 • NBA All-Star Game na Galaxii sport
06.02.2003 • Fotbal na Galaxii sport – přehled TV přenosů na únor
04.02.2003 • UPC odpovídá – 14. část [ 23 ]

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.


za obsah níže uvedených komentářů satCentrum nezodpovídá!
[ nejnovější komentáře jsou nahoře ]
1 / 1

  Můj příspěvek 

22.02.2003 20:12 • Karel
A v Irdetu skonci? Co budou delat lidi co si koupili vuli to mu digital s irdetem?
 
 
  Můj příspěvek 

21.02.2003 11:57 • xxx
Dá se G-Sport předplatit i MESICNE??
 
 
  To anonym 

21.02.2003 11:10 • Rony
V tomto případě se myslím pleteš, tuhle cenu (2650) nasadila Galaxie ihned od té doby, co spustila loni v dubnu své vysílání, kdy se o Czechlinku ještě ani neuvažovalo. T&T s tím nemá co do činění.
 
 
  Můj příspěvek 

20.02.2003 23:41 • anonym
Jak je někde Trade and Technology, dá se očekávat drahota. V tomhle státě chce totiž každá takováhle firma být ze dne na den milionářem.
 
 
  Můj příspěvek 

20.02.2003 11:57 • Mikeš
Víc než 100Kč/měsíc bych za to nedal. Nemusí ani pronajímat vlastní karty tak jako u Irdeta, tak nechápu to cenu. A přitom UPC platí za jednoho diváka Galaxii jen 8Kč/měsíc. Dost nepoměr, zvlášť při té kvalitě obrazu ....


 
 
  Můj příspěvek 

20.02.2003 00:24 • dxmichael
No jo, jenze na CzechLinku je ted mista dost ! Tak proc ten obraz trochu nevylepsit ?? A na kosticky si zvykat rozhodne nebudem. POdivej se na jakykoli jiny sportovni program. Nenapada me zadny, ktery ma tak hroznou kvalitu. A nejde jen o obraz. Poslouchals nejkdy na Gal. kulisu divaku treba napr. pri prenosu Premier league...?
 
 
  Môj príspevok 

19.02.2003 21:46 • Karel
Kdepak jsou všichni ti co volali po dostupném sportovním programu za peníze? Plné příspěvky stezků po sportovním kanálu už jsou pryč. Jen na všechno nadáváte. Sport není nikdy zadarmo !! Jiná otazka je kvalita přenášeného signálu, a ten není nic moc ani na CzechLinku, ale v době digitalizace si takové frajeřiny jako ČT může dovolit jen televizní stanice, která na sebe nemusí vydělat. Na kostičky si prostě i do budoucna musíme zvyknout. Lepší už to asi nebude, je to jen o penězích.


 
 
  Můj příspěvek 

19.02.2003 08:35 • dxmichael
Mila GalSport,jestli nenabidnete lepsi kvalitu obrazu a zvuku ( zvuk u napr. fotbalu se sklada s neidentifikovatelneho ruchu a sumu ) nez mate u UPC, tak si vas tezko nekdo predplati!Ste sportovni kanal a vysilate s datovym tokem vhodnym tak akorat pro CortoonCh., nebo nejakej shoping ! Mate ,doufam, svuj uplink, tak s tim neco prosim delejte.

Ale i tak, je velmi dobre, ze vysilate v CzechLiku !
 
 
Celkový počet komentářů: 8 / zobrazují se: 1 ... 8

|<«1»>|


zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist