Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 12.06.2024 - 20:50:21   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

Listopad na HBO

  Autor: PR Press HBO, ČR , e-mail: www.hbo.cz Přidané: 06.10.2003


Přestože teprve začal říjen, my už myslíme na listopad. Podívejte se s námi, jaké premiéry nás čekají v příštím měsíci na kanále HBO. Tyto novinky mohou sledovat diváci kabelových sítí a satelitní služby UPC Direct.


Premiéry

Listopadová nabídka Nedělních premiér opět zahrnuje top tituly měsíce:

První nedělní premiérou je film natočený podle známého kresleného komiksu Spider-man ( tržby $405,69 mil. v amerických kinech, 22,85 mil. Kč v českých kinech, 234 276 českých diváků). Poté co je kousnut ozářeným pavoukem, stává se z vysokoškolského studenta Petera (Tobey Maquire) pavoučí muž - superhrdina, který musí své zvláštní schopnosti využít v boji proti zlu. Dále hrají: Daniel Defoe a Kirsten Dunstová.

Druhým titulem v nabídce je film Křižovatka smrti 2 (tržby $226,16 mil. v amerických kinech, 1,85 mil. Kč v českých kinech, 18 468 českých diváků). V pokračování této úspěšné komedie opět zazáří Chris Tucker, jako potřeštěný a stále žvanící detektiv James Carter, který se v rámci své dovolené rozhodne navštívit v Hong Kongu svého parťáka inspektora Leeho (Jackie Chan). Tito dva se opět postarají o skvělou akční zábavu.

Robert de Niro, Eddie Murphy a Rene Russoová jsou hlavními hrdiny filmu Showtime (tržby $37,95 mil. v amerických kinech, 12,56 mil. Kč v českých kinech, 24 576 českých diváků), komedie o dvou naprosto odlišných policistech, o nichž se zdá, že nikdy nemohou být parťáky. Vše se však změní poté, co si jich při jedné obzvlášť nepodařené policejní akci všimne televizní producentka, která se rozhodne z nich udělat hvězdy svého nového seriálu ze života policistů.

Následuje film Svět podle Prota (tržby $50,33 mil. v amerických kinech, 3,203 mil. Kč v českých kinech, 28 617 českých diváků), dramatický příběh zdánlivě obyčejného muže (Kevin Spacey), který se díky tvrzení, že se jmenuje Prot a pochází ze vzdálené planety K-Pax ocitá na psychiatrické klinice, kde záhy jeho doktor (Jeff Bridgess) zjišťuje, že Protova přítomnost a jeho neuvěřitelné znalosti z astronomie, působí blahodárně na ostatní pacienty.

Nejnovější adaptace klasického románu Alexandra Dumase Hrabě Monte Cristo (tržby $54,33 mil. v amerických kinech, 2,46 mil. Kč v českých kinech, 24 497 českých diváků) uzavírá nabídku nedělních premiér. Hrají: Jim Caviezel jako Edmond Dantés, Dagmara Dominczyková jako jeho láska Mercedes a Guy Pearce jako zrádný přítel Fernand Mondega.


Do bloku Sobotních premiér patří následující tituly: Prci, prci, prcičky 2 (tržby $ 145,1mil. v amerických kinech, 31,84 mil. Kč v českých kinech a 371 383 českých diváků). Hrají: Jason Biggs, Eugene Levy, Natasha Lyonne, Tara Reid, Alyson Hannigan. Rok se sešel s rokem a kamarádi ze střední školy Jim, Oz, Kevin, Finch a Stifler se vracejí z univerzit zpět do rodného města. A zdá se, že rok strávený na vysoké škole většině z nich značně dodal na sexuálním apetitu.

Následuje komedie Sněžní psi (tržby $81,15 mil. v amerických kinech) ve které zubař z Miami (hraje: Cuba Gooding Jr.) vydává na Aljašku za svým dědictvím – smečkou tažných psů.

Dalším titulem je dojemný lidský příběh Jmenuji se Sam (tržby $40,31 mil. v amerických kinech, 0,3 mil. Kč v českých kinech, 4 179 českých diváků). Nerozlučnou dvojici – retardovaného otce Sama (Sean Penn) a jeho dcerku Lucy chtějí úřady oddělit. A tak musí Sam celému světu ukázat, jak silná láska může mezi dcerou a otcem vzniknout. Dále hrají: Dianne Westová a Michelle Pfeifferová.

Dalším snímkem je horor o upírech Královna prokletých (tržby $30,32 mil. v amerických kinech). Na každého upíra prý dříve nebo později přijde pocit naprostého osamění. Nesmrtelnost je sice skvělá, ale k čemu je, když ji nelze s nikým sdílet. Hrají: Vincent Perez, tragicky zesnulá zpěvačka Aaliyah a Lena Olin a další.

Nabídku sobotních premiér uzavírá titul Dohola, komedie v hl. rolích s Joshem Hartnetem, Alanem Rickmanem a Rachel Griffiths. Komedie z prostředí kadeřnického šampionátu plná vtipu, ale i dramatických prvků.


Na třetí sobotu v měsíci listopadu dále HBO připravilo pro své diváky speciální programzáznam z koncertu skupiny Simply Red. Koncert propaguje nové album „Home“ této populární hudební skupiny a nabízí divákům hodinu kvalitní hudební zábavy.


Premiéry v původním znění s titulky

Na HBO jsou titulkované premiéry plánovány na každé pondělí ve 20:00 hod. Listopadová nabídka je následující: Úkryt, Traffic – Nadvláda gangů, Protiúder a Dannyho parťáci.


HBO Klub

HBO Klub je dvojitý program na společné téma (herecký profil, žánr, stejný režisér atd.). První Klub je věnován filmovým adaptacím románů: Enigma a Purpurové řeky.

Druhým Klubem jsou filmy s Brendanem Fraserem v hl. roli: Mumie se vrací a Oppoparchant.

Třetí Klub obsahuje filmy s Minnie Driver v hl. roli: Jasný terč a Zloději a vyděrači.

Posledním Klubem jsou nadpřirozené hororové příběhy: Dotek zla a Hlas temnoty.


Každý pátek ve 20:00 hod HBO uvádí blok filmů tzv. Poslední páteční šance, v němž mají předplatitelé možnost shlédnout některé z nejlepších filmů naposledy v hlavním vysílacím čase. V listopadu to budou tituly: Já, mé druhé já a Irena, Gladiátor, Lovec policajtů a Evoluce.


Připraveno ve spolupráci se společností HBO Česká republika, www.hbo.cz.


Doplnění redakce:

Chtěli bychom vás při této příležitosti seznámit s rozšířením nabídky programových přehledů stanic, které jsme pro vás přichystali v nové podobě na nové stránce TV programů ke stažení. Pokud vás zajímá, jaký je program kabelových a satelitních televizí HBO, HBO2, Spektrum a SuperMax na celý měsíc, tak si jej můžete stáhnout zde. Najdete tam i program TV Romantica, a zejména pány jistě potěší programy stanic Private Gold a Private Blue, které zřejmě nikde jinde v takové podobě neseženete. Dále jsme rozšířili naši nabídku o programové přehledy česky dabovaných kanálů Animal Planet, Eurosport, Discovery Channel a Reality TV. A jak už víte z dřívějška, na stejném místě také pro vás přinášíme týdenní podrobné vysílací přehledy televizí Galaxie sport a metropolitní TV Praha a Hradec Králové.


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 2   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
08.10.2003 • Digitalizace „po česku“ (a po INVEXU) [ 2 ]
06.10.2003 • Dnešní diskuse na Invexu: Kolik multiplexů máš, tolikrát jsi digitální [ 4 ]
01.10.2003 • Kabelová televize UPC: UPC Express a nový web
26.09.2003 • Záhadná "východní skříňka" EastBox [ 14 ]
26.09.2003 • UPC odpovídá – 20. část [ 38 ]
20.09.2003 • EastBox Digital odpovídá – 1.část [ 80 ]

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.


za obsah níže uvedených komentářů satCentrum nezodpovídá!
[ nejnovější komentáře jsou nahoře ]
1 / 1

  To anonym 

06.10.2003 17:35 • Hannibal
Co chces od priemerneho ceskeho divaka ? Aby chodil na kvalitny psychologicky film v milionoch ? Tych 40 mil. USD je na taky film naozaj skvelych, amici tiez nemaju prilis zaujem o filmy, ktore su o niecom.
 
 
  Můj příspěvek 

06.10.2003 16:34 • anonym
Hmm, 0.3 mil Kč tržby, 4179 diváků. To je fakt trhák.
 
 
Celkový počet komentářů: 2 / zobrazují se: 1 ... 2

|<«1»>|


zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist