Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 12.06.2024 - 20:10:50   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

Kabelová televize UPC: UPC Express a nový web

  Autor: PR Press UPC ČR, a.s. , e-mail: zakaznicke.centrum@upc.cz Přidané: 01.10.2003


Společnost UPC Česká republika, a. s. (dále jen UPC nebo společnost) začala měnit s účinností od 1. října informační kanál své kabelové televize na kanál UPC Express. Půjde o informační televizní kanál přednostně určený pro vysílání informací a pořadů UPC a informací a pořadů o životě regionů, obcí a měst.


„UPC Express nabídne nepřetržitý proud informací, magazínů, dokumentů a ukázek z aktuální programové nabídky kabelových operátorů“, komentuje změnu generální ředitel společnosti Václav Bartoň a dodává: „UPC Express vychází z tradičního pojetí televizních kanálů tohoto typu. Důraz je kladen na velký objem místních, regionálních informací, na větší atraktivnost a aktuálnost. UPC Express by měl navíc vylepšit informovanost o službách naší společnosti – ne o všech aktuálních změnách lze totiž diváky informovat písemně a s předstihem.“

UPC proto na UPC Express nabídne bloky stálých základních informací o svých službách a aktuální nepravidelné pořady typu UPC informuje. Oblíbený pořad Tři minuty s…, v němž UPC denně uvádí jednoho českého spisovatele či překladatele, bude během následujících měsíců doplněn o pořad, v němž dostanou místo představitelé veřejného a hospodářského života.

Vysílání UPC Express se dělí na vysílání pražské a vysílání regionální. Pro pražské vysílání je specifické větší množství magazínů jednotlivých městských částí a množství publicistických pořadů mapujících celopražské dění. Regionální vysílání UPC Express bude v první fázi šířeno v Adamově, Blansku, Brně, Českých Budějovicích, Děčíně, Frýdku Místku, Havířově, Hlučíně, Hodoníně, Hradci Králové, Jablonci, Karviné,Kladně, Liberci, Lysé nad Labem, Novém Jičíně, Ostravě, Opavě, Orlové, Strakonicích,Třebíči, Ústí nad Labem a Valašském Meziříčí. Pražské, brněnské a ostravské vysílání je doprovázeno teletextem.

Spolu s informačním kanálem se proměnila a zmodernizovala webová stránka UPC www.upc.cz. Její úprava vycházela z dlouhodobého vyhodnocování návštěvnosti jednotlivých sekcí s nimi spojených ohlasů – současná stránka slouží nejen jako informační zdroj o nabídce a programech kabelové televize, satelitní digitální televize UPC Direct a o širokopásmovém internetu chello, ale lze si přes ni objednat veškeré služby.

„Dnešní den, kdy společnost spustila internetovou službu chello, upravila své internetové stránky a zavedla UPC Express je jedním z vrcholů v průběžném procesu zkvalitňování péče o zákazníka,“ komentuje nové události v životě UPC členka užšího vedení Vladimíra Šlegrová.

František Malina, tiskový mluvčí a ředitel PR


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
06.10.2003 • Listopad na HBO [ 2 ]
26.09.2003 • Záhadná "východní skříňka" EastBox [ 14 ]
26.09.2003 • UPC odpovídá – 20. část [ 38 ]
20.09.2003 • EastBox Digital odpovídá – 1.část [ 80 ]
18.09.2003 • Web projektu East Box Digital byl hned po spuštění zavalen návštěvníky [ 29 ]
18.09.2003 • Maďarský kanál Hír TV v UPC Direct

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist